منو سایت

معرفی دستگاه های جدید اپل را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
معرفی دستگاه های جدید اپل را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

اپل امروز آماده معرفی سخت افزار جدید است. این شرکت در حال برگزاری یک رویداد (مجازی) در 10:00 PT (13:00 در نیویورک، 18:00 در لندن، 19:00 در پاریس). و شما می توانید این رویداد را در اینجا تماشا کنید، در حالی که شرکت آن را به صورت زنده پخش می کند.

شایعه شده است که این شرکت آماده معرفی آیفون SE به روز شده است. در حالی که این گوشی هوشمند می تواند طراحی نمادین iPhone 6/7/8 / SE خود را حفظ کند، ممکن است شامل یک سیستم تراشه به روز شده و یک مودم جدید 5G باشد.

اپل ممکن است یک iPad Air به روز شده را نیز معرفی کند. بار دیگر، به نظر می رسد احتمال دارد که این شرکت قطعات داخلی خود را ارتقا دهد. آیپد ایر جدید می تواند به سرعت آخرین آیپد مینی که شش ماه پیش عرضه شد، باشد.

اما جالب تر خواهد بود که ببینیم منظور اپل در مورد محدوده مک چیست. از آنجایی که اپل در حال به‌روزرسانی کل گستره مک‌های خود برای جایگزینی پردازنده‌های اینتل با تراشه‌های اپل است، هنوز برخی به‌روزرسانی‌های اصلی برای مک در سال جاری وجود دارد، مانند Mac Pro جدید یا iMac Pro جدید با اجزای داخلی اپل. این شرکت همچنین ممکن است MacBook Pro، Mac Mini یا MacBook Air 13 اینچی اولیه خود را به روز کند.

آنچه ما از رویداد Peek Performance اپل انتظار داریم

شما می توانید پخش زنده را مستقیماً در این صفحه تماشا کنید زیرا اپل کنفرانس خود را در یوتیوب پخش می کند.

اگر Apple TV دارید، می‌توانید برنامه TV را باز کنید و بخش «Apple Special Event» را جستجو کنید. به شما امکان می دهد رویداد امروز را پخش جریانی کنید و رویدادهای قدیمی را دوباره تماشا کنید.

و اگر Apple TV ندارید و نمی خواهید از YouTube استفاده کنید، این شرکت همچنین به شما اجازه می دهد رویداد را از قسمت Apple Events وب سایت خود پخش کنید. این فید ویدیو اکنون در همه مرورگرهای اصلی – Safari، Mozilla Firefox، Microsoft Edge و Google Chrome کار می‌کند.

ما این رویداد را پوشش خواهیم داد و شما می توانید وبلاگ ما را برای نظرات زنده دنبال کنید.