منو سایت

معرفی TechCrunch Startup Battlefield 200

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
معرفی TechCrunch Startup Battlefield 200

TechCrunch Startup Battlefield در حال گسترش است. اکوسیستم فناوری از همان روزهای اولیه Startup Battlefield به طور تصاعدی از نظر اندازه و قابلیت رشد کرده است و زمان آن فرا رسیده است که با آن رشد کنیم. به همین دلیل است که ما مفتخریم که TechCrunch Startup Battlefield 200 را معرفی کنیم، دوران جدیدی در مسابقه انجمن استارت آپی هیجان انگیز ما.

معرفی بنیانگذاران جهانی

اکتبر امسال، TechCrunch میزبان یک گروه سرپرستی متشکل از 200 استارت آپ در TC Disrupt 2022 خواهد بود. رقابت شدید خواهد بود. اگر از بین هزاران برنامه انتخاب شود، استارت آپ ها دریافت خواهند کرد دسترسی کامل در نمایش کارگاه های اختصاصی، آموزش، جایزه و فضای نمایشگاهی رایگان در محل نمایشگاه برای هر سه روز. همه بنیانگذاران منتخب این فرصت را خواهند داشت تا به سرمایه گذاران و ویراستاران TechCrunch ارائه دهند.

از Startup Battlefield 200، 20 شرکت به عنوان فینالیست Startup Battlefield انتخاب خواهند شد.

فینالیست ها مانند همیشه در صحنه اصلی دیسپرت در حضور تمامی مخاطبان تی سی اجرا می کنند، کوچ خصوصی دریافت می کنند و در تک کرانچ ارائه می شوند. برنده می گیرد جایزه 100000 دلاری و تمام شکوه

ما می خواهیم از چند چیز آگاه باشیم که Startup Battlefield را از این زمینه متمایز می کند.

درخواست و مشارکت 100% رایگان است.

مثل همیشه، TechCrunch نیازی به سرمایه از هیچ رقیب یا برنده ای ندارد.

شرکت های فردی تنها یک راه برای قرار گرفتن در معرض اختلال خواهند داشت – برای TechCrunch Startup Battlefield 200 درخواست دهید. تنها راه برای فینالیست شدن Startup Battlefield این است که برای Startup Battlefield 200 انتخاب شوید!

شما باید اینجا درخواست بدهید. آخرین مهلت 31 جولای است. پذیرش از 1 جولای آغاز خواهد شد.

چرا Startup Battlefield را گسترش دهید؟

از زمان اولین TC50، Startup Battlefield گروه هایی از حدود 20 استارتاپ را برای هر رویداد انتخاب کرده است. شرکت‌های منتخب آموزش‌های ویژه، فضای نمایشگاهی رایگان و فرصت حضور در صحنه اصلی Disrupt را برای جایزه 100000 دلاری دریافت کردند.

با توجه به فرم، کار غیرممکنی بود که نمایش داده شود و ما شرکت‌های سرمایه‌گذاری فوق‌العاده هیجان‌انگیز و بسیاری را تحویل دادیم که می‌خواهیم آن‌ها را نیز شامل کنیم. این برنامه جدید به استارتاپ های بیشتری اجازه می دهد تا در برنامه Startup Battlefield شرکت کنند و همچنان از مزایای آن بهره مند شوند.

بله، این بدان معناست که اگر به عنوان بخشی از Startup Battlefield 200 انتخاب شده باشید، برای نمایش در Disrupt نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

شرکت‌های جوانی که می‌خواهند دور شروع خود را تمدید کنند، برای ورود به اتاق نیازی به پرداخت هزینه برای بازی نخواهند داشت، آنها فقط باید شرکت عالی داشته باشند و همین الان، همین‌جا درخواست دهند.

همه چیزهایی که ما با TechCrunch Startup Battlefield و در حالت ایده آل، با زندگی استارت آپی مرتبط می کنیم، شدیدتر، ارگانیک تر و منصفانه تر به نظر می رسد. برای هر یک از بنیانگذاران، هیچ پرداختی برای هر بازی وجود ندارد.

چگونه بخشی از TechCrunch Startup Battlefield 200 شویم

فرآیند ساده است. فقط اینجا درخواست بدهید توجه: درخواست ها به صورت مستمر پذیرفته می شوند، بنابراین در اسرع وقت درخواست خود را تحویل بگیرید. از امسال، برای همه رویدادهای TechCrunch با یک برنامه درخواست دهید. یک بار درخواست دهید و رویدادهایی را انتخاب کنید که مناسب استارتاپ شما هستند. شرکت هایی که با نمایه گروه ما مطابقت دارند باید:

  • یک استارت آپ اولیه باشید.
  • یک محصول با حداقل ماندگاری داشته باشید.
  • هر عمودی را نشان می دهد.
  • هر جغرافیایی را نشان می دهد.
  • نوآوری هایی با تابع درجه در عمودی خود داشته باشید.
  • شروع کنید یا پیش تامین مالی در مقیاس بزرگ داشته باشید (متغیر صنعت).

ما در مورد تغییرات Startup Battlefield در سال جاری هیجان زده هستیم و امیدواریم که شما اعمال کنید.