منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مفهوم ستاره لینکلن: آیا یک تور ورزشی می تواند در آینده الکتریکی لینکلن باشد؟

مفهوم ستاره لینکلن: آیا یک تور ورزشی می تواند در آینده الکتریکی لینکلن باشد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مفهوم ستاره لینکلن: آیا یک تور ورزشی می تواند در آینده الکتریکی لینکلن باشد؟

لینکلن اولین خودروی مفهومی تمام الکتریکی خود را روز چهارشنبه در یک رویداد هالیوودی رونمایی کرد: مفهوم ستاره لینکلن، کراس اووری که شباهت زیادی به کراس اوور Corsair یا Nautilus با بدنه بلندتر، پایین تر، چین های بدنه تیزتر که با جلوه های نور LED و چند پیشنهاد جالب برجسته شده است. که بعید است اولین خودروی تولیدی خود را در آینده انجام دهند.

خودروی مفهومی لینکلن استار مفهومی است که در خط تولید قرار نخواهد گرفت. این یک تمرین صرفاً تحقیقاتی است و برای ارزیابی علاقه مشتری به ویژگی‌های بالقوه و سبک طراحی برای برنامه‌های لینکلن برای تقویت کامل نیمی از پیشنهاداتش تا سال 2050 استفاده خواهد شد. ارائه TechCrunch ستاره و چندین وسیله نقلیه دیگر را نشان داد که شبیه به تورهای بزرگ یا تورهای بزرگ هستند. سدان های کم سرعت، که به خصوص با توجه به اینکه لینکلن در حال حاضر فقط شاسی بلندها و کراس اوورها را در ایالات متحده عرضه می کند، جالب است.

مفهوم ستاره لینکلن - بیرون

اعتبار تصویر: لینکلن

ما به دنبال بازخورد و ایده گرفتن از Star Concept هستیم. جان جریچه، مدیر جهانی وسایل نقلیه لوکس در تیم مدیریت خط تولید شرکت لینکلن، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: حجم نسبت ها چیزی است که به وضوح می تواند در دو یا سه ردیف قرار گیرد. “در محدوده ای که در ارائه به شما نشان دادیم، هر وسیله نقلیه یک هدف بسیار منحصر به فرد را انجام می دهد، و صادقانه بگویم که فکر نمی کنم آنها در حال حاضر سرورهای پروکسی در بازار داشته باشند.”

اگرچه امروز خبرنگاران اجازه نداشتند در جریان ارائه قبل از تحریم عکس بگیرند، اما اسلایدها به وضوح نشان می‌دهند که بدنه‌های پایین‌تر و زیباتر به سبک سدان زیر ملحفه‌های کنار کانسپت استار چگونه به نظر می‌رسند. هنگامی که از Jraiche پرسیده شد که آیا ممکن است یک گرند تورر یا یک اتومبیل به سبک “اسپورت” از لینکلن بیاید، مخالفت کرد.

“شما از کلمه “اسپرت” استفاده می کنید… من فکر می کنم جایی برای نوعی وسیله نقلیه کم رانندگی، بلند، سقف کم و وسیله نقلیه بالا وجود دارد. من لزوماً از اصطلاح “اسپرت ماشین” استفاده نمی کنم. من فکر می کنم ممکن است زبانی برای فرم وجود داشته باشد، مانند زبانی که توضیح دادم. به نوعی رانندگی پایین و پایین تر به زمین، سواری پایین تر، سقف پایین تر، ارتفاع.

اگر لینکلن گرند تورر یا سدان را روانه بازار کند، تغییر قابل توجهی در برنامه های محصولات لینکلن خواهد بود، زیرا این شرکت در حال حاضر فقط کراس اوورها و SUV ها را در بازار ایالات متحده می فروشد. این شرکت فروش سدان کانتیننتال را در ایالات متحده در سال 2020 متوقف کرد، تنها چهار سال پس از اعلام بازگشت این نام معروف، پس از آن که فورد، شرکت مادر لینکلن، اعلام کرد که فقط SUV و کراس اوور برای بازار ایالات متحده تولید خواهد کرد (به جز موستانگ). . ).

این احتمال وجود دارد که مصرف کنندگان آمریکایی یک لینکلن مبتنی بر Mach E دریافت کنند که همچنین دارای ارتفاع سواری کمتر و سبک فست بک برای یک تور دیدنی است.

لینکلن بر بازار خودروهای الکتریکی چین متمرکز شده است

اما در واقعیت، ایالات متحده بازار رشد لینکلن نیست. این چین است، اگر لینکلن یک سدان قابل شارژ برای گردشگری بزرگ بسازد، به احتمال زیاد برای بازار چین است، نه ایالات متحده.

چین در واقع کلید رشد آینده ما است.» جوی فالوتیکو، رئیس لینکلن، در طول ارائه گفت. سال گذشته بیش از 91000 دستگاه خودرو در چین فروختیم که نسبت به سال گذشته 48 درصد افزایش داشته است. لینکلن در حال حاضر خودروهای بیشتری در چین می فروشد تا در ایالات متحده

در بهار سال 2021، لینکلن Zephyr را معرفی کرد – سدانی که فقط در چین تولید و فروخته می شود. به گفته این شرکت، از زمان اعلام این خودرو بیش از 5600 پیش سفارش برای این خودرو گرفته اند. به گفته این شرکت، لینکلن کورسیر (یک کراس اوور در ایالات متحده نیز موجود است) پرفروش ترین پلاک نام در چین در 23 ماه گذشته بوده است.

Jraiche بعداً گفت: “سدان ها در چین قوی هستند.” “داده ها می گوید که بازار در آینده بر خودروهای برقی متمرکز خواهد شد، باید دید، اما ما پیش بینی هایی داریم و معتقدیم که این یک وسیله نقلیه کم سوار با ارتفاع سواری کم و ارتفاع سقف کمتر خواهد بود. وسیله نقلیه کم سرعت.”

کانسپت Star مطمئناً با ارتفاع کم سواری و سبک سقف کم مطابقت دارد، اگرچه بیشتر از آنچه Jraiche اشاره کرد شبیه یک کراس اوور یا استیشن است. Jraiche واقعاً گفت که آنچه واقعاً در مورد آینده لینکلن مهم است رضایت است. او گفت: «آنچه به وسیله نقلیه تحویل می‌دهید بسیار مهم است. “چه نقاط دردناکی را برای مشتری تصمیم می گیرید؟ چگونه از قدرت محاسباتی استفاده می کنید؟ چه تجربیاتی ارائه خواهید کرد؟ ما انتخاب می کنیم که به عنوان یک محیط راننده انعطاف پذیر خدمت کنیم.

ترانسفورماتور مفهومی لینکلن استار

اعتبار تصویر: لینکلن

برای این منظور، این کانسپت شامل لمس‌های جالبی مانند درب‌های اتوبوس، صندلی‌های چرخان جلو برای ایجاد فضایی به سبک اتاق نشیمن در داخل، فضای ذخیره‌سازی مخفی در درب برای لپ‌تاپ که می‌توان روی صفحه‌نمایش‌های داخلی خودرو قابل مشاهده بود، جلو در صندوق عقب بود. کشو و در عقب عقب که تبدیل به آفتابگیر خارجی می شود.

در حالی که مطمئناً از دیدن برخی از این ویژگی‌ها در یک خودروی تولیدی لینکلن خوشحال خواهیم شد، اما شک داریم که آنها را به شکلی که در Star Concept اتخاذ کرده‌اند ببینیم. علاوه بر مفهوم Star، لینکلن می‌گوید تا سال 2026 در مجموع چهار خودروی تمام الکتریکی جدید وجود خواهد داشت. این خودروها چه شکلی خواهند داشت و در کجا به فروش می‌رسند.