منو سایت

مهر تایید ببر در مراحل اولیه می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مهر تایید ببر در مراحل اولیه می آید

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای اینکه زودتر این را در صندوق ورودی خود دریافت کنید، در اینجا مشترک شوید.

روز سه‌شنبه، AngelList Venture اولین بخش از بودجه سازمانی خود را از زمان اسپین‌آف بست به تنهایی در سال 2020 دور 100 میلیون دلاری توسط Tiger Global و Accomplice رهبری شد و ارزش کسب و کار را 4.1 میلیارد دلار ارزیابی کرد.

لزوماً انتظار نمی رفت. این دور تنها چند هفته پس از آن اتفاق می افتد که مدیر عامل سازمان، Avlok Collie، به من گفت که این شرکت نیازی به سرمایه گذاری ندارد، موقعیتی که AngelList، که در سال 2010 تأسیس شد و در سال 2020 به AngelList Venture و AngelList Talent تقسیم شد – که هرکدام دارای مدیران عامل و هیئت مدیره خاص خود هستند – مدت هاست آن را اتخاذ کرده است.

AngelList Venture سرمایه کمیاب به ارزش 4 میلیارد دلار به دست می آورد

علی‌رغم تلاش‌هایش برای کمک به دیگر استارت‌آپ‌ها برای جمع‌آوری پول، خود AngelList تا حد زیادی با فراخوان سرمایه‌گذاری خطرپذیر مخالفت کرده است و در حال کار روی آنچه که دیگران ممکن است فکر کنند بودجه کمی است کار می‌کند. در واقع، قبل از افزایش این دور عظیم جدید، شرکت بزرگتر، قبل از اسپین آف، 124 میلیون دلار در چندین دور در طول سالها جمع آوری کرده بود – که برخی از آنها قبلاً اعلام نشده بود.

احتمالاً دیدگاه‌های او در مورد سرمایه‌گذاری خطرپذیر تا حدی ناشی از تجربیات قبلی است، از جمله بنیانگذار ناوال راویکانت، که زمانی احساس می‌کرد با فروش یکی از بنیان‌گذاران قبلی، Epinions، فریب خورده و از حامی قدرتمند ریسک‌ها، بنچمارک شکایت کرد.

اما همچنین، همانطور که کوهلی در گفتگوی اخیر ما توضیح داد، فلسفه AngelList مدت‌هاست که این بوده است که شرکت‌هایی که پول زیادی جمع‌آوری می‌کنند می‌توانند رشد را خفه کنند، زیرا استخدام برای کاهش سرعت سایر جنبه‌های کسب‌وکار بسیار مهم است. او گفت: “اگر تمام تمرکز شما بر سرعت تحویل و تحویل محصولات عالی است، افزایش تعداد کارمندان در واقع خلاف آن است.” پس چه چیزی AngelList را تغییر داد و الهام بخش شد تا مهر تایید ببر را دنبال کند؟ صندوق تامینی در مراحل اولیه بذرها را در بازار می کارد، که سرمایه گذاری را جالب تر می کند.

برای نگاه کامل من به این موضوع، ستون TechCrunch + “AngeList Venture ظاهر جدیدی دارد” را ببینید. در ادامه این خبرنامه، در مورد یک استارت‌آپ فراگیر و مخرب در LatAm، جامعه‌ای فراتر از سرمایه‌داری، و اینکه چرا SPAC دوباره در اخبار است، صحبت خواهیم کرد. مثل همیشه می توانید با به اشتراک گذاری این خبرنامه از من حمایت کنید من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

مایلم به مارا تبریک بگویم، یک شرکت نوپا که در حال “کشف مجدد” تلاش برای خرید غذا برای فقرا در آمریکای لاتین است که این هفته 6 میلیون دلار جمع آوری کرد. این استارت آپ اقلامی را در سوپرمارکت با قیمت عمده عرضه می کند و به مردم این امکان را می دهد که از طریق وب سایت ها – به جای برنامه های تلفنی که دسترسی به آنها سخت است – سبد سفارش دهند. همچنین نقاطی برای تحویل کالا وجود دارد که مشتریان می توانند مواد غذایی خود را تحویل بگیرند و هزینه آن را پرداخت کنند.

به همین دلیل مهم است: تحویل خواربارفروشی یک تجارت دشوار است، ناگفته نماند که امیدوار است آن را برای خانواده‌های کم‌درآمد ارزان‌تر و راحت‌تر کند. به همین دلیل برایم جالب بود که شرکت به هر قیمتی از فکر رشد اجتناب کند. مری آن گزارش می‌دهد که مارا رویکردی را اتخاذ می‌کند که در یک زمان بر یک منطقه تمرکز می‌کند، و قبل از رفتن به منطقه دیگر مطمئن می‌شود که “معادل حاشیه ناخالص” است.

تذکرات افتخاری:

 • بنیانگذار Byju از یک استارتاپ 800 میلیون دلاری با ارزش گذاری 22 میلیارد دلار حمایت می کند
 • Public در حال خرید Otis با به دست آوردن مالکیت جزئی دارایی های جایگزین در پلت فرم خود است
 • Topsort، یک استارت آپ مبتنی بر حراج، اکنون پس از دور اولیه 110 میلیون دلار ارزش دارد.
 • نئوبانک نوردیک لونار 77 میلیون دلار با 2 میلیارد دلار + ارزش گذاری جمع آوری کرد، تجارت کریپتو و پلت فرم پرداخت B2B را راه اندازی کرد.

جایگزین های کلاس سرور برای CentOS 8

اعتبار تصویر: جردن لی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

جامعه ای فراتر از سرمایه داری

هیچ کلمه مد هرگز نباید کنترل نشود، بنابراین من تصمیم گرفتم به تأثیر واقعی جامعه بپردازم – و اینکه چگونه سرمایه داری مفاهیم خود را در استارت آپ ها پیچیده و تغییر می دهد. به هر حال، گرد هم آوردن مردم برای متحد شدن در پشت یک محصول و یک ایده پدیده جدیدی نیست.

به همین دلیل مهم است: پس از توجه زیاد، ما شروع می کنیم به دیدن اینکه کدام تلاش های جامعه تأثیر واقعی دارد. این هفته، Lolita Taub شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر خود را راه اندازی کرد که توسط و از جامعه ای که در دهه گذشته در استارت آپ ها گرد هم آورده بود، راه اندازی شد. Ganas Ventures، استارت‌آپ و استارت‌آپ او، حتی بقیه سرمایه اولیه خود را از طرفداران Taub جمع‌آوری کرد.

فالوورها دوستان هستند نه غذا:

 • آیا رباتیک Agtech نیاز به تنظیم مجدد دارد؟
 • UX بر تجربه مردان تمرکز دارد: ما به محصولات مالی طراحی شده برای زنان نیاز داریم
 • New Stack Ventures در حال جمع‌آوری سرمایه دومی است که بر خارجی‌های Silicon Valley متمرکز است
 • قهرمان دوره از Scribbr برای کمک به آموزش یک موضوع خاص استفاده می کند

مهر تایید ببر در مراحل اولیه می آید

اعتبار تصویر: لولیتا تاوب

SPAC یک کلمه چهار حرفی است (دوباره)

در Equity Live این هفته به این نتیجه رسیدیم که SPAC دوباره یک کلمه چهار حرفی است. با شرکت هایی مانند Better.com و Kin که برنامه های آنها را رد می کنند (و Acorns پس از متوقف کردن علاقه به آنها، سرمایه بسیار بیشتری جذب می کنند) دیگر در مد نیست.

به همین دلیل مهم است: در این مرحله، پنجره IPO تقریبا بسته است. در حالی که من انتظار دارم که در نتیجه استارت‌آپ‌ها برای مدت طولانی‌تری خصوصی بمانند، بازار در مرحله آخر در حال کاهش است. اوه اوه شرکت‌هایی که در مراحل بعدی به سرمایه بیشتری نیاز دارند، اگر مدل‌های تجاری پایداری نداشته باشند، ممکن است به برخی از آنها دسترسی نداشته باشند. انتظار داشته باشید چرخش ها ادامه پیدا کند.

سال 2022 با سال 2020 متفاوت است:

 • آیا درگیر NFT هستیم؟
 • این فصل مهمی برای استارت آپ های اولیه است
 • به دنبال فشار NYC DOT، Joco به اجاره دوچرخه های الکترونیکی روی آورد
 • یادآوری همیشه سبز برای استفاده از کد EQUITY هنگام اشتراک در TechCrunch + برای یک تخفیف بزرگ و تشکر از سه دیوانه ی تکنولوژی مورد علاقه شما

مهر تایید ببر در مراحل اولیه می آید

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که به صورت حضوری بنشینیم! به زودی! Techcrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. برای یک جلسه یک روزه بنیانگذاران با تری برنز از GV، گلن ایوانز از گریلاک و آیدان سنکات از فلیسیس به ما بپیوندید. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

همچنین، آخرین سازنده ما را برای سهام دنبال کنید: مگی استامتس!

در TechCrunch دیده می شود

اوگاندا در کانون توجه است زیرا استارتاپ‌ها در این کشور کنترل YC، Google را در اختیار دارند

Stripe دوباره با رمزارز دوست می شود

Touch ID برای همیشه، Face ID هرگز

کارمندان Better.com وقتی چک های حقوق و دستمزد در برنامه حقوق و دستمزد ظاهر شد، درباره اخراج کارکنان مطلع شدند

فین‌تک اصرار دارد که به وام‌گیرندگان وام‌های دانشجویی گزینه‌های تسهیلاتی ارائه دهد

در TechCrunch + دیده می شود

6 تکنسین درباره چگونگی تغییر ابزارهای بدون کد در توسعه نرم افزار بحث می کنند

نحوه محاسبه TAM، SAM و SOM در راه اندازی

پیش نویس ناهموار چشم انداز شروع مردد، که به Q2 هدایت می شود

با تشدید جنگ در اروپا، این یک “سپر” برای صنعت امنیت سایبری است

تا دفعه بعد،

n