منو سایت

مهلت شروع اولیه را شکست دهید تا 300 دلار در TC Sessions: Mobility 2022 صرفه جویی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مهلت شروع اولیه را شکست دهید تا 300 دلار در TC Sessions: Mobility 2022 صرفه جویی کنید

چیزهای دیگری با سرعت سریع و در حال تحول فناوری تحرک منطبق نیست. این انقلابی در نحوه جابجایی افراد و همچنین بسته های بزرگ و کوچک ایجاد می کند و در عین حال حال و آینده صنایع، شهرها و شهرک ها را در سراسر جهان تغییر می دهد.

اگر می‌خواهید روی نبض حرکتی حرکت کنید، نمی‌توانید TC Sessions: Mobility 2022 را از دست بدهید، یک اجلاس دو روزه و غنی از برنامه که تمام جنبه‌های اکوسیستم تحرک را پوشش می‌دهد. ما به صورت زنده و حضوری در تاریخ 18 تا 19 مه به سن متئو، کالیفرنیا، با یک جزء آنلاین در 20 می برمی گردیم.

شما همچنین نمی توانید قیمت های اولیه ما را از دست بدهید – که دو چیز در مورد آن صادق است: پول زیادی برای شما صرفه جویی می کند و برای همیشه دوام نمی آورد. توانایی شما برای پس انداز 300 دلار به زمان حساس است … و زمان در حال اتمام است.

کارت خود را تا اول آوریل بخرید و سه فرانکلین چاق را در کیف پول خود نگه دارید – مزخرف نیست.

در TC Sessions: Mobility چه انتظاری دارید؟ خلاصه خیلی. با بیش از 2000 بازدید کننده شروع می شود. هنگامی که ویراستاران TechCrunch در خلال مصاحبه های انفرادی و بحث های پنل سؤالات دشوار و قابل تأمل می پرسند، از سازندگان، مدیران عامل، سرمایه گذاران خطرپذیر و سیاستمداران حوزه تحرک می شنوید و یاد خواهید گرفت.

مثال: جیاجون ژو، بنیانگذار و مدیر عامل Nuro – غول AV مستقر در کالیفرنیا، که سال گذشته به 8.6 میلیارد دلار رسید – در اتاق گفتگوی شومینه 1: 1 خواهد بود. ما نمی توانیم منتظر بشنویم که چرا نورو از مردم دور شد و در عوض روی تحویل بسته ها شرط بندی کرد. ما همچنین می‌خواهیم درباره شراکت‌های بسیار پرمخاطب این شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنیم، و این فقط نوک کوه یخ است.

جلسات کوچکتر و بحث های میزگرد که بر اساس موضوعات برگزار می شود را از دست ندهید. آنها برای عمیق تر کردن مکالمات و ایجاد ارتباطات ارزشمند طراحی شده اند.

Karin Maake، مدیر ارشد ارتباطات در FlashParking، که در آخرین رویداد شخصی ما برای TC Mobility (در سال 2019، متشکرم، بیماری همه گیر) شرکت کرد، تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشت.

من از بلندگوهای عالی شرکت‌هایی مانند اوبر لذت بردم، اما این ارائه‌های فردی بود که واقعاً شروع به ورود به قلب گفتگو کرد و دید که چگونه این مشارکت‌های تلفن همراه جان می‌گیرند.»

شما در همه جا فرصت های شبکه ای زیادی خواهید یافت، به خصوص در محوطه بزرگ نمایشگاه داخلی، جایی که ده ها استارت آپ محصولات و فناوری های خود را در مراحل اولیه به نمایش می گذارند و به نمایش می گذارند. در زمین باز سوار شوید – جدیدترین اسکوترها، دوچرخه های الکترونیکی و فناوری وسایل نقلیه خودران را آزمایش کنید.

TC Sessions: Mobility 2022 از 18 تا 19 مه در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می‌شود، و اگر می‌خواهید 300 دلار از هزینه ورودی صرفه‌جویی کنید، باید تا 1 آوریل به تجهیزات تغییر دهید و مجوز اولیه خود را خریداری کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();