منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch در ژوئن بازمی‌گردد – اولین بلیط اکنون در دسترس است

مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch در ژوئن بازمی‌گردد – اولین بلیط اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch در ژوئن بازمی‌گردد - اولین بلیط اکنون در دسترس است

وقتی صحبت از سنت به میان می‌آید، بسیار احساساتی می‌شویم، و بسیار هیجان‌زده هستیم که بازگشت یکی از موارد مورد علاقه خود، مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch را اعلام کنیم. عصر ما در دره سیلیکون در هنگام پرتاب کمال را جشن می گیرد، و با توجه به تمام اتفاقاتی که در دو سال گذشته رخ داده است، ما نیز استقامت در راه اندازی را جشن می گیریم.

مهمانی تابستانی تی سی یک فرصت عالی برای لذت بردن از یک شب آرامبخش از کوکتل استs، کاناپه ها و گفتگوها – و روحیه کارآفرینی را با همسالان خود جشن بگیرید. این همچنین فضای مناسبی برای جادوی آنلاین است، زیرا هرگز نمی‌دانید چه زمانی با سرمایه‌گذار بعدی، هم‌بنیان‌گذار یا حتی اسب شاخدار آینده خود ملاقات خواهید کرد. چرا در منلو پارک نوشیدنی و تنقلات نخورید؟

مانند سال های گذشته، تعداد محدودی بلیت را به طور مداوم منتشر خواهیم کرد و دور اول هم اکنون در دسترس است. و درست مانند سال های گذشته، آنها به سرعت فروخته می شوند، بنابراین بلیط خود را همین حالا دریافت کنید.

جزئیات مربوطه را برای مهمانی تابستانی مشاهده کنید.

  • چه زمانی: 23 ژوئن از ساعت 18:00 الی 20:30
  • جایی که: می‌فیلد در خیابان 2484 سند هیل در منلو پارک
  • قیمت بلیط: 75 دلار

برای غذا بیا، برای نوشیدنی بیا، برای جادو بیا. یا سلام، به جوایز درب، از جمله کیف های TechCrunch و بلیط های TechCrunch Disrupt در ماه اکتبر خوش آمدید.

اگر این دور از بلیط ها را از دست دادید، فراموش نکنید که در خبرنامه ما در صفحه رویداد Summer Party مشترک شوید. شما اولین کسی خواهید بود که وقتی بلیت های جدید حیات وحش را منتشر می کنیم، می شنوید، اما معطل نکنید. امسال ما اندازه رویداد را محدود می کنیم. بلیط ها محدود است و وقتی آنها را ندارید، فرصت دومی برای شما وجود ندارد.

جشن تابستانی سالانه TechCrunch در 23 ژوئن برگزار می شود. چه در حال ایجاد یک رابطه متحول کننده زندگی باشید و چه الهام گرفته شده را ترک کنید، شبی به یاد ماندنی خواهد بود. این رویداد به سرعت فروخته می شود، پس همین امروز بلیط خود را تهیه کنید. ما خوشحال خواهیم شد که شما را در آنجا ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری یک مهمانی تابستانی TechCrunch است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(تابع () {var func = تابع () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-267dfc79c0cc63142382cc888e58031d’) if (iframe) {iframe.onload = تابع () {iframe.postize’, postlls’ poll_size ‘frame_id’:’ wpcom-iframe-267dfc79c0cc63142382cc888e58031d ‘}, “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // = اندازه خودکار iframe varian func. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();