موستانگ Mach-E فورد جایگزین تسلا مدل 3 به عنوان بهترین خودروی برقی گزارش مصرف کننده شد.

موستانگ Mach-E فورد جایگزین تسلا مدل 3 به عنوان بهترین خودروی برقی گزارش مصرف کننده شد.


مدل 3 تسلا بود گزارش های مصرف کنندهبهترین انتخاب EV در دو سال گذشته، اما نسخه آماده است تا یک قهرمان جدید را معرفی کند. CR فاش کرد که موستانگ Mach-E فورد جایگزین مدل 3 به عنوان بهترین انتخاب EV شده است. به گفته ویراستاران، کراس اوور موستانگ نه تنها «کاربردی‌تر» است، بلکه قابلیت اطمینان بهتری برای سال اول دارد و سیستم سرگرمی اطلاعاتی «به‌مراتب آسان‌تری» دارد که به مراحل زیادی برای کارهای اساسی نیاز ندارد. رانندگی بهتر و کاهش صدا نیز کمک می کند.

فناوری کمک راننده BlueCruise فورد نیز به لطف سیستم نظارت رانندگی کارآمدتر، مزیتی به Mach-E داده است که اکنون هنگام ارزیابی خودرو در نظر گرفته می شود. خلبان خودکار تسلا برای عملکرد وصل شد در حالی که رانندگان به دور نگاه می کردند.

گزارش های مصرف کننده به دلیل عملکرد خودروهای اسپورت، برد طولانی، شبکه شارژ و فناوری، هنوز مدل 3 را توصیه می کند. با این حال، این نشریه نمی تواند رقیب مستقیم تر Mach-E، مدل Y را به عنوان انتخاب برتر EV معرفی کند. عملکرد SUV مانند تسلا «بسیار بدتر» از خودروهای معمولی در این محدوده است و به طور قابل توجهی بدتر از مدل 3 با امتیاز متوسط ​​است.

این امر تسلا را که روابط دوستانه کمتری با آن دارد خوشحال نمی کند گزارش های مصرف کننده در طول سال ها. آنها هر دو نتایج آزمایش را به چالش کشیدند و CR توصیه هایی را برای برخی از مدل ها به طور موقت دانلود کنید. با این حال، نگرانی‌های مداوم در مورد قابلیت اطمینان تسلا را نیز منعکس می‌کند. این سازنده خودروهای الکتریکی در ماه‌های اخیر یک سری برداشت‌ها را صادر کرده است و مالکان اغلب مشکلات کیفی را گزارش می‌کنند. این ممکن است به تنهایی برای رهبری تسلا هزینه نداشته باشد، اما مطمئناً به شانس این شرکت کمکی نکرده است.

یادداشت ویراستار: این مقاله در ابتدا در Engadget ظاهر شد.