منو سایت

نامه YC به بنیانگذاران، دستگاه تاشو اپل و موضع جدید DOJ در مورد هکرها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نامه YC به بنیانگذاران، دستگاه تاشو اپل و موضع جدید DOJ در مورد هکرها

سلام به همه!

به Week in Review، خبرنامه ما، که بسیاری از مهم‌ترین داستان‌هایی را که در هفت روز گذشته به TechCrunch خواهیم رسید، خلاصه می‌کند.

که در چیز بزرگ این هفته، بر اساس آنچه مردم بیشتر خوانده اند، جزئیات یادداشتی بود که Y Combinator برای بنیانگذاران نمونه کار خود ارسال کرد.

با ادامه نزول بازارها، YC به بنیانگذاران مجموعه خود می گوید که زمان آن فرا رسیده است که دریچه ها را تعطیل کنند – هزینه ها را کاهش دهند، باند فرودگاه را گسترش دهند و به وضعیت “پیش فرض زنده” برسند. YC می نویسد: “برای کسانی از شما که شرکت خود را در 5 سال گذشته راه اندازی کرده اید، این سوال را مطرح می کنید که از نظر شما یک محیط عادی جمع آوری کمک مالی چیست.”

Manish ایمیل کامل 10 نقطه ای را در اینجا دارد.

باقی مسایل

به غیر از اخبار بد در مورد بازارها، چه چیز دیگری در جریان بود؟

اپل تا شدن را آزمایش می کند؟: آیا اپل با ایده تا شدن گوشی ها و/یا تبلت ها اشتباه گرفته است؟ تحلیلگر Ming-Chi Kuo می‌گوید اپل در حال آزمایش نمایشگرهای E-Ink برای نمایشگر ثانویه یک «تاشو آینده» است که هنوز دیده نشده است. با این حال، همانطور که برایان اشاره می کند، “فاصله بزرگی بین آزمایش و راه اندازی وجود دارد” – به عبارت دیگر، اگر او هرگز نور روز را نبیند تعجب نکنید.

NHTSA سقوط تسلا را بررسی می کند: در اوایل این ماه، تسلا مدل S “با یک جدول برخورد کرد و با تجهیزات ساختمانی برخورد کرد و سه نفر کشته شدند.” اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه اکنون در حال بررسی این حادثه است تا مشخص کند که آیا سیستم خلبان خودکار تسلا ممکن است درگیر باشد یا خیر.

وزارت دادگستری می گوید که دیگر هکرهای با حسن نیت را تحت پیگرد قانونی قرار نخواهد داد: پس از مدت ها، بسیار، و بیش از حد، وزارت دادگستری ایالات متحده نحوه رسیدگی به پرونده های هک را مجدداً ارزیابی کرد و برای اولین بار صریح اعلام کرد که “تحقیقات امنیتی با ارزش نباید تحت قانون کلاهبرداری و سوء استفاده رایانه ای متهم شود”.

هاجه روی درب بطری کوکاکولا جدید: “چه زمانی [Coke] هاجه می‌نویسد: «ببخشید، خون من فقط به جوش می‌آید».

فارغ التحصیلان PayPal Ventures یک صندوق جدید راه اندازی می کنند: طی چند ماه پس از جدایی از PayPal Ventures، این سه فارغ التحصیل سرمایه جدید عظیمی را برای خود جمع آوری کردند. تمرکز؟ فین‌تک و حمایت از «شرکت‌های نوپا که با «بزرگ‌ترین موانع» در زیرساخت‌های مالی امروز سر و کار دارند: دسترسی، ابزار، انعطاف‌پذیری و هزینه».

چیزهایی اضافه کرد

ما یک بخش دیوار پولی در سایت خود داریم به نام TechCrunch +. هزینه آن چند دلار در ماه است و پر از چیزهای خوب است! مثلاً از این هفته:

انفرادی یا هم بنیانگذار؟: شما یک شرکت ایجاد می کنید. آیا خودتان این کار را انجام می دهید یا یکی از بنیانگذاران پیدا می کنید؟ این سوالی است که تقریباً هر بار که در یک هیئت سرمایه گذاری خطرپذیر یا هیئت موسس بوده ام، شنیده ام. در این پست، راس هدلستون، یکی از بنیانگذاران DocSend (در سال 2021 توسط Dropbox خریداری شد) افکار خود را به اشتراک می گذارد.

آیا تعدیل ها سرعت می گیرد؟: به نظر می رسد هر روز در مورد اخراج های جدید می شنویم. تعدیل‌های راه‌اندازی با چه سرعتی سرعت می‌گیرند؟ الکس ویلهلم در داده ها غوطه ور است.

کاهش کمبود جهانی لیتیوم: باتری های لیتیوم یون همانطور که از نامشان پیداست به لیتیوم نیاز دارند. اما تیم دی چانت می نویسد: «معادن لیتیوم امروزی نمی توانند امیدوار باشند که تقاضای رو به رشد را برآورده کنند. پس از کجا باید او را به حرکت درآوریم؟ تیم در حال بررسی راه حل های بالقوه است.