منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • نتفلیکس از اعضای جهانی که حساب های خود را به اشتراک می گذارند پس از آزمایش هزینه اضافی دریافت می کند

نتفلیکس از اعضای جهانی که حساب های خود را به اشتراک می گذارند پس از آزمایش هزینه اضافی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نتفلیکس از اعضای جهانی که حساب های خود را به اشتراک می گذارند پس از آزمایش هزینه اضافی دریافت می کند

با توجه به از دست دادن مشترکین نتفلیکس، این شرکت امروز در طی تماس درآمدی سه ماهه اول خود اعلام کرد که آزمایش خود را گسترش خواهد داد، که در صورت اشتراک گذاری حساب با افراد خارج از شبکه خانواده، قیمت بیشتری را از اعضا دریافت می کند. این شرکت ابتدا آزمایش این ویژگی را در ماه مارس در شیلی، کاستاریکا و پرو آغاز کرد، اما اکنون می گوید که قصد دارد تا حدود یک سال دیگر این راه حل را در بازارهای جهانی از جمله ایالات متحده پیاده کند.

استریمر تصریح کرد که باید این ویژگی را برای حدود یک سال یا بیشتر تکرار کند تا مطمئن شود که از مشترکینی که حساب نتفلیکس خود را با سایر کاربران خارج از خانه خود به اشتراک گذاشته اند، تعادل مناسبی را دریافت می کند.

سهام نتفلیکس پس از از دست دادن 200000 مشترک در سه ماهه اول، بیش از 20 درصد سقوط کرد.

«راستش را بخواهید، حدود دو سال است که روی این موضوع کار می کنیم. حدود یک سال پیش، کمی بیش از یک سال پیش، ما شروع به انجام چند راه‌اندازی آزمایشی سبک کردیم که ما را از تفکر ما آگاه کرد و به ما کمک کرد مکانیسم‌هایی را که اکنون در حال پیاده‌سازی هستیم، بسازیم.» ما به‌تازگی اولین آزمایش‌های بزرگ را برای کشور انجام داده‌ایم، اما درک این موضوع و ایجاد تعادل مناسب مدتی طول می‌کشد.»

در حال حاضر، مشترکین Netflix Standard و Premium در تعداد معدودی از بازارهای آزمایشی خود، گزینه ای برای اضافه کردن “حساب های فرعی” به خدمات خود برای افرادی که با آنها زندگی نمی کنند ارائه می شود. هر حساب فرعی نمایه و توصیه های شخصی خود را دارد – اما آنها همچنین نام کاربری و رمز عبور Netflix خود را دارند. این باعث می شود که آنها در آینده با حساب شخصی خود به عضویت ثابت درآیند. اگر تصمیم به انجام این حرکت بگیرند، سابقه تماشا، فهرست تماشا (“فهرست من”) و توصیه های شخصی شده به حساب و اطلاعات صورتحساب آنها منتقل می شود. (و از آنجایی که عضوی که حساب خود را به اشتراک می‌گذارد اکنون باید بیشتر بپردازد، می‌تواند انتخاب کند که از خدمات خود در freeloader انصراف دهد.)

این شرکت قبلاً گفته بود که راه حل مبتنی بر داده های مبتنی بر مکان مانند GPS نیست. در عوض، از همان اطلاعاتی که امروزه برای ارائه خدمات خود به کاربران نهایی خود استفاده می‌کند، از جمله آدرس IP، شناسه‌های دستگاه و سایر اطلاعات مربوط به دستگاه‌های وارد شده به حساب نتفلیکس در سراسر خانواده استفاده می‌کند. با این روش، نتفلیکس می‌تواند تشخیص دهد که چه زمانی اشتراک‌گذاری مداوم در خارج از خانه وجود دارد.

امروزه، نتفلیکس تخمین می زند که حدود 100 میلیون خانوار در سراسر جهان حساب های کاربری خود را به اشتراک می گذارند که بیش از 30 میلیون آن تنها در ایالات متحده و کانادا هستند.

نت‌فلیکس می‌گوید با درخواست از اعضایی که حساب‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند برای پرداخت بیشتر، امیدوار است تعادل مناسبی بین امکان اشتراک‌گذاری ایجاد شود، در حالی که به درآمدزایی از هر کسی که از خدمات آن بازدید می‌کند و ارزش دریافت می‌کند کمک می‌کند. البته دلار و سنت واقعی که «ارزش» در آن ترجمه می‌شود، هنوز مشخص نیست – و ممکن است در بازارهای مختلف متفاوت باشد.

در بازارهای آزمایشی، هزینه های اضافی برای اعضای غیرخانگی 2380 CLP در شیلی، 2.99 دلار در کاستاریکا و 7.9 PEN در پرو است. این ارزان‌تر از یک طرح حساب کامل نتفلیکس است، اما همچنین بیشتر از قبل است که حساب نتفلیکس شخصی را به صورت رایگان به اشتراک بگذارید.

این تنها راهی نیست که نتفلیکس قصد دارد از پایگاه مشترکین خود درآمد کسب کند. این شرکت همچنین گفت که طرحی را با پشتیبانی تبلیغاتی معرفی خواهد کرد.

نتفلیکس یک طرح تبلیغاتی را معرفی خواهد کرد