منو سایت

نتفلیکس در آخرین خرید بازی خود، سازنده بازی مستقل Boss Fight را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نتفلیکس در آخرین خرید بازی خود، سازنده بازی مستقل Boss Fight را خریداری کرد

این شرکت در یک پست وبلاگی اعلام کرد نتفلیکس توسعه دهنده بازی های مستقل مستقر در تگزاس، Boss Fight Entertainment را خریداری کرده است. شرایط مالی این معامله فاش نشده است. این معامله که سومین خرید نتفلیکس از یک شرکت بازی است، بخشی از تقویت مداوم سرویس پخش بازی است.

Boss Fight در سال 2013 توسط کارمندان سابق Zynga Dallas و Ensemble Studios تأسیس شد. نتفلیکس می گوید تجربه این استودیو در ساخت بازی در ژانرهای مختلف به تسریع توانایی آن در ارائه عناوین بیشتر به کاربران نتفلیکس کمک می کند. تیم Boss Fight از استودیوهای فعلی خود در دالاس، آستین و سیاتل به کار خود ادامه خواهد داد.

دیوید ریپی، بیل جکسون و اسکات وینست، بنیانگذاران Boss Fight Entertainment در بیانیه ای گفتند: “مأموریت Boss Fight این است که تجربیات ساده، زیبا و سرگرم کننده بازی را برای بازیکنان ما در هر کجا که می خواهند بازی کنند، به ارمغان بیاورد.” «تعهد نتفلیکس به ارائه بازی‌های بدون آگهی به عنوان بخشی از اشتراک‌های اعضا، به توسعه‌دهندگان بازی مانند ما اجازه می‌دهد تا بدون نگرانی در مورد درآمد، روی ایجاد یک بازی لذت‌بخش تمرکز کنند. ما نمی‌توانیم در این مرحله اولیه هیجان‌زده‌تر از این باشیم که به نتفلیکس بپیوندیم، زیرا همچنان به انجام کاری که دوست داریم انجام می‌دهیم و در عین حال به شکل‌دهی آینده بازی‌های نتفلیکس با هم کمک می‌کنیم.»

اوایل این ماه، نتفلیکس اعلام کرد که شرکت فنلاند نکست گیمز، یک توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل، را به مبلغ 65 میلیون یورو (72 میلیون دلار) خریداری می‌کند. ناشر بازی‌های رایگان برای موبایل قبلاً عناوین مرتبط با برخی از بزرگترین جذابیت‌های نتفلیکس مانند «چیزهای عجیب» و «مردگان متحرک» را توسعه داده است. انتظار می رود این معامله در سه ماهه دوم سال 2022 بسته شود.

سپتامبر گذشته، نتفلیکس استودیو Night School را خریداری کرد، یک توسعه‌دهنده بازی مستقل که به خاطر عناوین روایی خود با نام Oxenfree شناخته می‌شود. شرایط مالی این معامله فاش نشده است. مدیران مدرسه شبانه گفتند استودیو به کار بر روی Oxenfree II و سایر عناوین مدرسه شبانه ادامه خواهد داد.

این خریدها بخشی از استراتژی بزرگتر نتفلیکس برای ساخت محتوای بازی خود برای تکمیل کاتالوگ ویدیوی خود است.

امیر رحیمی، نایب رئیس استودیوهای بازی در نتفلیکس، گفت: «ما هنوز در روزهای اولیه ساختن تجربه‌های بازی عالی به عنوان بخشی از عضویت شما در نتفلیکس هستیم. ما امیدواریم که از طریق مشارکت با توسعه دهندگان در سراسر جهان، استخدام بهترین استعدادها و اکتساب هایی مانند این، یک استودیوی بازی در سطح جهانی بسازیم که قادر به ارائه طیف گسترده ای از بازی های اصلی لذت بخش و عمیقاً جذاب – بدون تبلیغات و بدون برنامه خرید – برای ما باشد. صدها میلیون عضو در سراسر جهان.

نتفلیکس سرویس بازی خود را از پایان سال گذشته ایجاد کرده است، زمانی که این شرکت برای اولین بار محدوده اولیه خود را معرفی کرد که شامل چندین عنوان در مورد “چیزهای عجیب” و سایر بازی های روزمره است.

از آن زمان، نتفلیکس چندین عنوان دیگر از جمله «Arcanium: Rise of Akhan»، «Asphalt Xtreme»، «Bowling Ballers»، «Card Blast»، «Dominoes Café»، «Dungeon Dwarves»، «Hextech Mayhem: A League» را منتشر کرده است. از داستان افسانه‌ها”. “” “Knittens”، “Krispee Street”، “Shooting Hoops”، “Teeter (Up) “و” Wonderputt Forever “. در اوایل این هفته، این شرکت با دو بازی به نام‌های Shatter Remastered و This Is A True Story دامنه خود را گسترش داد. نتفلیکس همچنین با اولین عنوان تیراندازی اول شخص آینده خود، Into the Dead 2: Unleashed، آزاردهنده است.

این شرکت در جریان تماس درآمدی سه ماهه چهارم خود به سرمایه گذاران توضیح داد که این راه اندازی های اولیه بازی بیشتر در مورد راه اندازی Netflix برای درک بهتر خواسته های کاربران از سرویس جدید است. نتفلیکس هنوز نگفته است که بازی‌هایش چقدر خوب عمل می‌کنند و می‌گویند تعداد کاربران فعال روزانه و ماهانه عناوین بازی‌هایش «تعداد فزاینده‌ای» دارد. نتفلیکس همچنین اشاره کرده است که برای صدور مجوز آدرس‌های IP بازی بزرگ‌تر که مردم در آینده آن‌ها را خواهند شناخت، باز است.

نتفلیکس بازی های بعدی را در فنلاند، ناشر Stranger Things و Walking Dead به قیمت 72 میلیون دلار خریداری کرد.

نتفلیکس اولین استودیوی بازی خود، Oxenfree Developer Night School را خریداری کرد