منو سایت

نتفلیکس در این ماه چهار بازی دیگر از جمله Exploding Kittens را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نتفلیکس در این ماه چهار بازی دیگر از جمله Exploding Kittens را اضافه می کند

نتفلیکس چهار بازی دیگر را برای عرضه در پلتفرم خود در این ماه اعلام کرده است، از جمله یک بازی جدید به نام Exploding Kittens که بر اساس بازی کارتی محبوب ساخته شده است و همچنین به سری آینده نتفلیکس در سال 2023 مرتبط خواهد شد. چهار عنوان جدید این بازی ها را حمل می کنند. Netflix کاتالوگ تا در مجموع 22 بازی.

Exploding Kittens که توسط Direwolf Digital توسعه یافته است، گیم پلی کلاسیک بازی کارتی اصلی را حفظ می کند، جایی که بازیکنان برای جلوگیری از انفجار بچه گربه، کارت می کشند. کاربران می‌توانند با دو کارت انحصاری جدید، رادار و فلیپ فلاپ، بازی کنند تا به بازیکنان اجازه دهد تا عرشه را به روش‌های جدیدی دستکاری کنند. بازی جدید Exploding Kittens در تاریخ 31 می به بیش از 15 زبان عرضه خواهد شد.

بازی برای بچه گربه های در حال انفجار در نتفلیکس

اعتبار تصویر: نتفلیکس

یکی از عناوین دیگری که به لیست بازی های نتفلیکس پیوست Dragon Up است که توسط توسعه دهنده کانادایی East Side Games ساخته شده است. بازی ماجراجویی تک نفره بازیکنان را می بیند که برای نجات پادشاهی خود اژدهایان کمیاب را جمع آوری می کنند. نتفلیکس خاطرنشان می کند که برای جادو کردن بازی، سبک گرافیکی آن از طراحی و تصاویر اسکاندیناویایی الهام گرفته شده است که در کتاب های اولیه داستان های کوتاه و افسانه ها دیده می شود. این بازی امروز به بیش از 30 زبان عرضه می شود.

بازی دوم Townsmen: A Kingdom Rebuilt نام دارد و اولین بازی Netflix آلمان توسط توسعه دهنده HandyGames است. بازی می بیند که بازیکنان یک شهر قرون وسطایی می سازند، تصمیمات مالی هوشمندانه ای می گیرند و هر کاری که لازم است انجام می دهند تا مردم خود را راضی نگه دارند. این بازی امروز در بیش از 15 بازی در دسترس است.

سرانجام، نتفلیکس یک بازی به نام Moonlighter از اسپانیا توسط توسعه دهنده 11 Bit Studios اضافه کرد. در این بازی ماجراجویی RPG، بازیکنان در طول روز فروشگاهی را در دهکده‌ای ایده‌آل اداره می‌کنند. در طول شب، بازیکنان در سیاه چال‌ها کاوش می‌کنند، هیولاها را می‌کشند و اسرار را باز می‌کنند. Moonlighter امروز در بیش از 15 بازی منتشر شده است.

بازی شهروند نتفلیکس

اعتبار تصویر: نتفلیکس

برای دسترسی به عناوین اندروید، باید در برنامه اندروید نتفلیکس که بازی‌ها را فهرست می‌کند، روی تب جدید Games ضربه بزنید. پس از انتخاب عنوان، کاربران برای نصب بازی ها مانند هر برنامه دیگری به فروشگاه Google Play مراجعه می کنند. پس از دانلود بازی‌ها، با ضربه زدن روی آن‌ها در برنامه Netflix یا در صفحه اصلی دستگاه اندرویدی، در هر زمان می‌توانید آن‌ها را بازی کنید. برای iOS، نتفلیکس از سیستم مشابهی استفاده می کند که در آن کاربران برای دانلود به اپ استور اپل مراجعه می کنند.

نتفلیکس یک بازی موبایلی با نام Exploding Kittens مربوط به یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن جدید راه اندازی خواهد کرد.