منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • نتفلیکس دو بازی دیگر اضافه می کند که به زودی اولین عنوان تیراندازی اول شخص خود را منتشر می کند

نتفلیکس دو بازی دیگر اضافه می کند که به زودی اولین عنوان تیراندازی اول شخص خود را منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نتفلیکس دو بازی دیگر اضافه می کند که به زودی اولین عنوان تیراندازی اول شخص خود را منتشر می کند

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار دو عنوان دیگر که از روز سه شنبه به صورت زنده راه اندازی شد، بار دیگر دامنه بازی های خود را گسترش می دهد. بازی های جدید «Shatter Remastered» و «This Is A True Story» نام دارند. این دو عنوان جدید اکنون برای کاربران iOS و اندروید در دسترس هستند. نتفلیکس همچنین با اولین عنوان تیراندازی اول شخص آینده خود، Into the Dead 2: Unleashed، آزاردهنده است.

اولین بازی جدید، “Shatter Remastered” از یک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل آجر شکن توسط توسعه دهنده نیوزیلندی PikPok الهام گرفته شده است. این بازی یک نسخه به روز شده از Shatter است، یک بازی از توسعه دهنده نیوزلندی Sidhe، که در ابتدا در سال 2009 بر روی پلی استیشن 3 منتشر شد. در سراسر جهان

نتفلیکس دو بازی دیگر اضافه می کند که به زودی اولین عنوان تیراندازی اول شخص خود را منتشر می کند

اعتبار تصویر: نتفلیکس

عنوان دوم، “This Is A True Story” یک بازی است که برای افزایش آگاهی در مورد کمبود آب آشامیدنی سالم در برخی از نقاط جهان طراحی شده است. این بازی توسط Frosty Pop و با همکاری Charity: Water، یک سازمان غیرانتفاعی که برای ارائه آب آشامیدنی سالم و سالم به مردم کشورهای در حال توسعه کار می کند، ساخته شده است. این بازی یک داستان واقعی در مورد مبارزه روزانه زنی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا برای تهیه آب برای خانواده اش را روایت می کند. این بر اساس مصاحبه ها و تجربیات واقعی است و به بازیکنان اجازه می دهد در حین زنده ماندن از طوفان، شکار شکارچیان، دوستی با یک بز و موارد دیگر، مناظر نقاشی شده با دست را کشف کنند.

در مورد «Into the Dead 2: Unleashed»، نتفلیکس مشخص نکرد که بازی دقیقاً چه زمانی شروع می شود، اما اشاره کرد که «به زودی». این عنوان نیز مانند Shatter Remastered توسط PikPok ساخته شده است. این بازی دنباله ای بر بازی زامبی اکشن “Into the Dead” است. در بازی، بازیکنان باید تهدیدات زامبی ها را هنگام عبور از زمین های خائنانه دفع کنند. این بازی شامل فصل‌ها، مراحل و چالش‌های زیادی است که بازیکنان می‌توانند قفل سلاح، سلاح گرم، مواد منفجره و غیره را باز کنند.

در مردگان 2

اعتبار تصویر: نتفلیکس

مانند سایر بازی های نتفلیکس، کاربران عناوین جدید را از طریق برنامه های iOS و اندروید این شرکت هدف قرار می دهند. در اندروید، کاربران می‌توانند بازی‌ها را در مکان‌های زیادی پیدا کنند، از جمله بخش بازی‌های ویژه در ناوبری اصلی برنامه. در iOS بازی ها به ترتیب خاصی ارائه می شوند. خود بازی‌ها در فروشگاه‌های اپلیکیشن مربوطه در پلتفرم‌ها میزبانی می‌شوند، نه در زیرساخت نتفلیکس، بلکه فقط توسط کاربران نتفلیکس قابل بازی هستند. پس از نصب، بازی‌ها از کاربران می‌خواهند اطلاعات حساب Netflix خود را برای شروع کار تأیید کنند.

نتفلیکس سرویس بازی خود را از پایان سال گذشته ایجاد کرده است، زمانی که این شرکت برای اولین بار محدوده اولیه خود را معرفی کرد که شامل چندین عنوان در مورد “چیزهای عجیب” و سایر بازی های روزمره است.

از آن زمان، نتفلیکس چندین عنوان دیگر از جمله «Arcanium: Rise of Akhan»، «Asphalt Xtreme»، «Bowling Ballers»، «Card Blast»، «Dominoes Café»، «Dungeon Dwarves»، «Hextech Mayhem: A League» را منتشر کرده است. از داستان افسانه‌ها”. “” “Knittens”، “Krispee Street”، “Shooting Hoops”، “Teeter (Up) “و” Wonderputt Forever “.

نتفلیکس بازی‌های بیشتری را اضافه می‌کند، از جمله عنوان بازی‌های Riot با پرداخت غیرقابل پرداخت «Hextech Mayhem»