منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • نتفلیکس یک دکمه “Two Thumbs Up” اضافه می کند تا یاد بگیرد که کاربران چه چیزهایی را دوست دارند، نه فقط دوست دارند

نتفلیکس یک دکمه “Two Thumbs Up” اضافه می کند تا یاد بگیرد که کاربران چه چیزهایی را دوست دارند، نه فقط دوست دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نتفلیکس یک دکمه "Two Thumbs Up" اضافه می کند تا یاد بگیرد که کاربران چه چیزهایی را دوست دارند، نه فقط دوست دارند

نت‌فلیکس امروز ویژگی جدیدی را معرفی می‌کند که به مشترکین اجازه می‌دهد خدمات را با بازخورد بهتری در مورد انواع محتوایی که برای دریافت ارجاع‌های بهتر دوست دارند، ارائه دهند. کاربران نتفلیکس اکنون گزینه لمس دکمه Two Thumbs Up در کنار دکمه های موجود Thumbs Up و Thumbs Down را در صفحه تلویزیون یا فیلم می بینند. این به نتفلیکس می‌گوید که شما فقط محتوا را دوست ندارید، بلکه دوست دارید عشق سپس. سپس از این سیگنال برای سفارشی‌سازی بیشتر توصیه‌های Netflix، از جمله از طریق ویژگی‌های جدیدی که هنوز راه‌اندازی نشده‌اند، استفاده می‌شود.

“ما از اعضا می شنویم که تفاوت مهم است [between] کریستین دوگ کارتت، مدیر نوآوری محصول نتفلیکس، گفت: نشان می دهد که آنها دوست داشتند و نشان می دهد که آنها واقعاً دوست داشتند – و این تمایز برای آنها مهم بود. او گفت که این شرکت ابتدا این ویژگی را با استفاده از ورودی های مختلف آزمایش کرد، از جمله آنچه که برخی می گویند نشانه آشکارتری از عشق است: دکمه قلب. اما اعداد آزمایشی نشان داده‌اند که کاربران بهترین موقعیت را در گزینه Two Thumbs Up دارند، که به نظر می‌رسد گسترش طبیعی‌تر سیستم رتبه‌بندی موجود نتفلیکس است.

نتفلیکس خاطرنشان کرد اگرچه این دکمه دارای دو انگشت شست است، اما وزن دو برابر دکمه One Thumbs Up را نشان نمی دهد.

Doig-Cardet گفت: “هیچ وزن ثابتی وجود ندارد که ما پشت این اثر انگشت قرار دهیم.” “این به سادگی کمک دیگری خواهد بود که توصیه ها به آن توجه می کنند.”

نتفلیکس یک دکمه "Two Thumbs Up" اضافه می کند تا یاد بگیرد که کاربران چه چیزهایی را دوست دارند، نه فقط دوست دارند

اعتبار تصویر: نتفلیکس

این هشدار به اطلاع رسانی به Netflix کمک می کند که معنی دارترین برنامه های پخش کاربر نهایی است، به طوری که وقتی در صفحه اصلی خود قرار می گیرند، توصیه های بهتر و شخصی تر بدون پیمایش زیاد نشان داده می شوند.

پس از راه اندازی، نتفلیکس قصد دارد آزمایش ویژگی های جدیدی را آغاز کند که این شکل جدید از ورودی کاربر را ایجاد می کند.

در مقایسه، زمانی که نتفلیکس ویژگی Top 10 خود را راه اندازی می کند، که محبوب ترین نمایش ها را در سرویس خود نشان می دهد، نمایش های برتر 10 نیز هنگامی که از صفحه آنها بازدید می کنید نشان نشان می دهند. به طور مشابه، نتفلیکس یک نشان “مورد علاقه” اضافه کرد که نشان می دهد چه زمانی این برنامه یکی از محبوب ترین مشترکین نتفلیکس برای تماشا است. داده‌های جدید Two Thumbs Up می‌تواند منجر به نشان متفاوتی شود که برای مثال نشان می‌دهد چه زمانی یک نمایش «بیشترین دوست‌داشتنی» است به جای اینکه فقط دوست داشته شود.

این ویژگی یکی از چندین روشی است که Netflix برای بهبود تجربه کاربر و کنترل محتوا و توصیه‌ها کار می‌کند. نتفلیکس اخیراً به کاربران این امکان را داده است که عناوین را از «به تماشای خود ادامه دهید» حذف کنند. این شرکت همچنین گفت که از اعضا شنیده است که می‌خواهند راهی برای نشان دادن اینکه آیا قبلاً چیزی را تماشا کرده‌اند در حالی که این اطلاعات در تجربه‌شان ثبت نشده است یا خیر. و آن‌ها می‌خواهند عناوینی را که هیچ علاقه‌ای به دیدن ندارند پنهان کنند – که کمی متفاوت از انگشت شست پایین دادن است، زیرا این بیشتر راهی است برای گفتن اینکه شما تماشا کرده‌اید اما چیزی را دوست نداشته‌اید.

نتفلیکس یک دکمه "Two Thumbs Up" اضافه می کند تا یاد بگیرد که کاربران چه چیزهایی را دوست دارند، نه فقط دوست دارند

اعتبار تصویر: نتفلیکس

این شرکت همچنین در حال بررسی راه هایی برای جذب بهتر طرفداران در مورد نمایش ها و فیلم های خود در تجربه نتفلیکس است.

«مردم دوست دارند به یکدیگر توصیه کنند. Doig-Cardet اشاره کرد که آنها گروه های موسیقی زیادی دارند.

نتفلیکس همچنین می‌تواند بر اساس بازیگران یا عوامل دیگر، یافتن چیزهای بیشتری را برای تماشا کردن برای طرفداران آسان‌تر کند. برای مثال، طرفدارانی که بریگرتون را دوست دارند، ممکن است نمایش‌ها و فیلم‌های بیشتری را ببینند که به آن‌ها توصیه می‌شود، با بازی اعضای بازیگران یا نمایش‌های دیگر از شرکت تولید بریگرتون، Shondaland.

گزینه جدید Two Thumbs Up برای مشترکین جهانی در کنار دکمه های Thumbs Up و Thumbs Down در برنامه Netflix در مکان های مختلف از جمله صفحه عنوان، صفحه مکث و پایان قسمت ها ظاهر می شود. این دکمه از امروز در تلویزیون، شبکه و دستگاه های تلفن همراه دارای اندروید و iOS ظاهر می شود.