نحوه تماشای Tesla Gigafactory Cyber ​​Rodeo در تگزاس |

نحوه تماشای Tesla Gigafactory Cyber ​​Rodeo در تگزاس |

حدود 15000 دارنده بلیط (و احتمالاً بیشتر) در روز چهارشنبه در تسلا سایبر رودئو، رویدادی که افتتاح کارخانه گیگا تگزاس در نزدیکی آستین را جشن می گیرد، شرکت خواهند کرد.

اگر تسلا سایبر رودئو چیزی شبیه به رویدادهای قبلی این شرکت باشد، نوید می دهد که پر از موسیقی ضربی، نمایشگرهای فوق العاده و سخنرانی مدیر عامل شرکت ایلان ماسک باشد. خوشبختانه، طرفداران، منتقدان، رسانه‌ها و دیگرانی که بلیتی برایشان صادر نشده است، هنوز هم می‌توانند به برخی از صداها، شگفتی‌ها نگاه کنند و نظرات ماسک را بشنوند. و حتی اگر ظاهر شوند، ماسک توییت کرد که درها که در ساعت 16:00 سی تی باز می شوند، “بسیار سختگیر نخواهند بود”.

تسلا Cyber ​​Rodeo را در کانال یوتیوب خود از ساعت 19:00 PDT پخش خواهد کرد و ماسک حوالی ساعت 21:00 PDT روی صحنه خواهد آمد. طبق توییت توسط مدیر اجرایی ما همچنین پیوندی در زیر ایجاد کرده‌ایم تا بتوانید اینجا را تماشا کنید.

اما تازه واردان به دنیای تسلا و ماسک باید درک کنند که جدول زمانی ممکن است به سادگی تغییر کند. (رویدادهای زنده در تسلا هرگز به موقع شروع نمی شوند.)

TechCrunch چه چیزی را نظارت خواهد کرد؟ کمئو و فریاد همیشه سرگرم کننده است. اما ما واقعاً به‌روزرسانی‌هایی در مورد تسلا سایبرتراک، تسلا نیمه و تسلا رودستر در رویدادی می‌خواهیم که ماسک در توییتی نوشت: «آماده می‌شویم تا به معنای واقعی کلمه بزرگ‌ترین مهمانی روی زمین باشیم».

و البته، ممکن است “آخرین چیزی” وجود داشته باشد که به یکی از ویژگی های ثابت رویدادهای تسلا تبدیل شده است. به عنوان مثال، در سال 2017، در جریان رویداد Semi تسلا، درب عقب کامیون باز شد و طراح فرانتس فون هولژاوزن نمونه اولیه رودستر را ارائه کرد. یک ATV الکتریکی در رویداد Cybertruck در سال 2019 ارائه شد.

حدس ما؟ ما منتظر یک نسخه متفاوت از نمونه اولیه Cybertruck یا شاید حتی یک نوع کاملاً جدید از پیکاپ الکتریکی هستیم. مال تو چیه؟