نحوه عملکرد Snorkel AI و پیروزی Greylock را در TechCrunch Live بشنوید

نحوه عملکرد Snorkel AI و پیروزی Greylock را در TechCrunch Live بشنوید

Snorkel AI در تابستان 2019 تأسیس شد و در دو سال سریع گرد هم آمد 135.3 میلیون دلار در بودجه برای پنج دور. به نظر می رسد کشتی موشکی هنوز سوخت دارد. شرکت کند نیست و TechCrunch Live مشتاق میزبانی از بنیانگذار و مدیرعامل الکس راتنر و شریک Greylock سام معتمدی است.

Snorkel AI در آزمایشگاه هوش مصنوعی استانفورد شروع شد، جایی که تیم توجه گریلاک را به خود جلب کرد. صندوق VC سرمایه اولیه و فضای اداری را در اختیار شرکت قرار داد. او بعداً با 12 میلیون دلار در صدر سری A قرار گرفت و در سریال B 35 میلیون دلاری و سری C 85 میلیون دلاری شرکت کرد. شریک گریلاک سام معتمدی پس از سری A به هیئت مدیره او پیوست.

معتمدی در Greylock بر شرکت‌های شرکتی با سرمایه‌گذاری‌ها و کرسی‌های هیئت مدیره Abnormal، Apiiro، Utmost و غیره تمرکز می‌کند. علاوه بر این، تجربه او او را به یک شریک عالی برای بنیانگذاران اولیه تبدیل می کند. سام قبل از پیوستن به Greylock، Guru Labs را تاسیس کرد، استارت آپی برای ML fintech، و در مدیریت محصول در RelateIQ کار کرد که Salesforce آن را به مبلغ 400 میلیون دلار خریداری کرد.

سام معتمدی در سال 2019 در سن 26 سالگی جوانترین شریک زندگی گریلاک تا به امروز شد.

ما هیجان زده هستیم که میزبان هر دوی آنها در اپیزودی از TechCrunch Live در 9 مارس ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 230 بعد از ظهر به وقت شرقی باشیم، جایی که در مورد نحوه اتصال این دو و آنچه که Greylock را به یک شریک غواصی خوب تبدیل کرده است صحبت خواهیم کرد. برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید!

هدف TechCrunch Live کمک به استارت‌آپ‌ها برای ایجاد کسب‌وکارهای بهتر و ریسک‌پذیر است. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی که آنها را تأمین مالی می‌کنند می‌نشینند تا در مورد نحوه ملاقات، علاقه‌شان به یکدیگر و در نهایت نحوه انجام معامله صحبت کنند. ما همچنین در مورد ارتباط آنها در کار با یکدیگر از طریق مقیاس بندی بحث می کنیم.

علاوه بر این، این قسمت از TechCrunch Live شامل TCL Pitch-Off است. افرادی از مخاطبان می توانند به صحنه مجازی ما بیایند تا شروع خود را به مهمانان محترم ما ارائه دهند و بازخورد زنده دریافت کنند.

TechCrunch Live برای شرکت رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 2:30 بعدازظهر EDT / 11:30 صبح PDT منتشر می شود. با این حال، فقط اعضای TechCrunch + به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی دارند. به عبارت دیگر، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch + مشترک شوید.

برای ثبت نام در TechCrunch Live با Snorkel AI و Greylock این پیوند را قطع کنید!