نسخه ی نمایشی TC Sessions: Mobility 2022، جایی که ارزش عالی با فرصت های بزرگ روبرو می شود

نسخه ی نمایشی TC Sessions: Mobility 2022، جایی که ارزش عالی با فرصت های بزرگ روبرو می شود

Pssst به عقب متمایل شوید و در مورد یکی از بهترین راه های تجربه یاد بگیرید جلسات TC: Mobility 2022غواصی عمیق سالانه ما بر روی دنیای به سرعت در حال تحول فناوری حمل و نقل و استارت آپ ها در مراحل اولیه تمرکز دارد.

این اجلاس به صورت حضوری در تاریخ 18 تا 19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می شود و شامل یک روز جایزه آنلاین در 20 می است. سه روز پر از فرصت‌ها، و بنیان‌گذاران در مراحل اولیه می‌توانند از هر اونس فرصت استفاده کنند بسته نمایشی راه اندازی اولیه.

ما بیش از 2000 بازدیدکننده مشتاق را انتظار داریم، جایی که آنها بیش از 50 استارت آپ نوآورانه را برای تحرک زود هنگام پیدا خواهند کرد که فناوری خود را با نمایش های عملی نشان می دهند.

بسته نمایشی 725 دلاری شما شامل موارد زیر است:

  • چهار پاس با دسترسی کامل – تیم خود را بیاورید و با بخش کوچکی از قیمت، زمین بیشتری را پوشش دهید
  • فضای نمایشی ویژه در طبقه نمایشگاه برای نه یک، بلکه دو روز نمایشگاه شخصی
  • فرصت هایی برای شبکه های شخصی – در منطقه آزمایشی شما، در جلسات جلسه، میزهای گرد و از طریق CrunchMatch، پلت فرم رایگان شبکه مبتنی بر هوش مصنوعی ما
  • یک روز کامل از شبکه های آنلاین و تظاهرات – فراتر از مرکز رویداد شهرستان سن متئو گسترش یافته و به دسترسی جهانی برسید
  • شرکت در جلسه آنلاین تجزیه و تحلیل ارائه ها در 20 اردیبهشت. پیشنهاد دهید و از متخصصان TC بازخورد بگیرید

همه موارد بالا را با زمان ترکیب کنید تا در سخنرانی‌های تأثیرگذاران، بنیان‌گذاران، خالقان و سرمایه‌گذاران تحرک پیشرو شرکت کنید و فرصت‌های تقریباً نامحدودی برای کمک به شما در راه‌اندازی زودهنگام و حرکت کسب‌وکارتان با سرعت بالا طراحی شده است.

جلسات TC: Mobility 2022 شخصاً در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا، با یک رویداد آنلاین در 20 می برگزار می شود. سه روز بی‌ارزش فرصت‌های محلی و جهانی را از دست ندهید. خرید کنید بسته آزمایشی اولیه امروز راه اندازی می شود و کسب و کار خود را به جلو ببرید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();