منو سایت

نمایشگاه اصلی Google I / O را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نمایشگاه اصلی Google I / O را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O بازگشته است، به این معنی که این شرکت چند چیز برای اعلام دارد. در طول سخنرانی مقدماتی، انتظار می‌رود گوگل محصولات سخت‌افزاری جدید، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری جدید و ویژگی‌های جدیدی را برای اکوسیستم گوگل معرفی کند.

کنفرانس در آغاز می شود 10 صبح به وقت اقیانوس آرام (13:00 در East Cost، 18:00 در لندن، 19:00 در پاریس) و می توانید پخش زنده را از اینجا در این صفحه مشاهده کنید.

شایعه شده است که گوگل ممکن است از پیکسل واچ رونمایی کند. این اولین تجربه این شرکت در زمینه ساعت های هوشمند نیست، اما نشان دهنده شروعی جدید با بخش سخت افزاری خود گوگل با استفاده از Wear OS است. اگر اهل پیکسل هستید، می‌توانید منتظر اخبار گوشی‌های هوشمند و شاید لوازم جانبی جدید باشید.

مهمتر از آن، گوگل احتمالاً برخی از اخبار را در مورد سرویس های شاخص خود مانند Google Maps، Google Search، YouTube و Google Play به اشتراک می گذارد. جالب است که ببینیم آیا گوگل چیزی برای اشتراک گذاری برای کروم و اندروید دارد یا خیر.

چه کاربر Google هستید که به شدت به اکوسیستم Google متکی هستید، یا یک علاقه‌مند به فناوری که می‌خواهید آینده Google را ببینید، حتماً یادداشت اصلی امروز را بررسی کنید و پوشش TechCrunch ما را بخوانید.

درباره Google I / O 2022 در TechCrunch بیشتر بخوانید