منو سایت

نوشیدنی شاهدانه Cann’s با گسترش آن به کانادا، 27 میلیون دلار راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نوشیدنی شاهدانه Cann's با گسترش آن به کانادا، 27 میلیون دلار راه اندازی می کند


Cann، یک شرکت نوشیدنی THC که خود را به عنوان یک جایگزین سرگرم کننده برای الکل می فروشد، با واردات این محصول به کانادا، که اولین توسعه بین المللی آن است، بودجه خود را افزایش می دهد.

این استارت‌آپ روز سه‌شنبه اعلام کرد که 27 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران نهادی جدید و ناشناس، سرمایه‌گذاران قبلی Imaginary Ventures و تعدادی از چهره‌های تاثیرگذار، از جمله ستارگانی مانند نینا دوبرو، آدام دیوین، زوئی دویچ و روزاریو داوسون، 27 میلیون دلار در سری آ جذب کرده است. همراه با دیگران این شرکت دور اولیه 5 میلیون دلاری را در سال 2020 بسته است.

Cann’s schtick نوشیدنی هایی با THC پایین هستند که مصرف کنندگان می توانند تعدادی از آنها را بدون باد کردن زیاد بنوشند. پیشنهاد استاندارد آنها یک جعبه 8 اونسی حاوی 2 میلی گرم THC و 4 میلی گرم CBD است. در حال حاضر، کنسرو برای رقابت مستقیم با بازار کامل آبجو یا کرفس ممکن است کمی گران باشد. یک بسته 6 تایی نوشیدنی 8 اونسی 20 دلار قیمت دارد (حداقل در بازار کالیفرنیا)، اما با مالیات های شدید ایالتی حشیش، به طور قابل توجهی گران تر است.

این شرکت دارای طیف گسترده ای از محصولات ارائه شده – با در دسترس بودن مختلف در بازارهای مختلف – از جمله شربت های THC است که می تواند با یک تونیک یا به عنوان یک ماده در کوکتل های شاهدانه مخلوط شود. تا حدودی گیج کننده است، آنها همچنین 12 بسته آب تونیک 8 اونسی بدون شاهدانه را به قیمت 25 دلار می فروشند، با این باور که واضح است که شرکت چیزهای زیادی را روی دیوار می اندازد تا ببیند چه چیزی به مخاطبانش می چسبد.

کنس، البته، با مقررات گسترده تر حشیش از نظر بازارهایی که می توانند به آن حرکت کنند، محدود شده است. این استارت آپ در حال حاضر محصولاتی را در کالیفرنیا، ماساچوست، رود آیلند، نوادا و ایلینوی می فروشد. گسترش آنها در کانادا با بازار انتاریو آغاز شد.

Cann، یک شرکت نوشیدنی حاوی حشیش، 150000 واحد را جابجا کرد و 5 میلیون دلار جمع آوری کرد.