منو سایت

نکات و استراتژی برای بنیانگذاران فناوری جنسی اولیه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

از این ماه، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی Sephora در حال فروش ویبره در وب سایت خود در ایالات متحده است. این مرحله نه تنها برای Dame and Maude، شرکت‌های نوپا که با آنها شریک است، بلکه برای دسته محصولات سلامت جنسی نیز مهم است.

به گفته آندریا باریکا، مدیر عامل پلتفرم سلامت جنسی، آموزش O.School، این استارتاپ ها در محیطی متفاوت از بنیانگذاران چند سال پیش فعالیت می کنند، اما جمع آوری پول هنوز کار آسانی نیست، یک مشکل ناوبری «پارادوکسیکال». او به TechCrunch گفت: «وقتی وارد فضایی می‌شوید که افراد کمی رفته‌اند، با موانع زیاد، احتمالاً به پول بیشتری نیاز دارید، اما معمولاً باید این کار را با پول کمتری از قبل انجام دهیم.

برای اینکه بفهمیم چگونه کارگران جنسی در مراحل اولیه می توانند با این چالش مقابله کنند، با بنیانگذار لورا دی کارلو و سرمایه گذار کارلی ساپیر، بنیانگذار Amboy Street Ventures نیز صحبت کردیم. در مورد باریکا، او اکنون در دو طرف میز نشسته است – علاوه بر اینکه یک کارآفرین است، او یک سرمایه گذار و جمع آوری کمک های مالی است.

گفتگوهای ما نشان داده است که همه چیز در حال باز شدن است: منابع مالی بیشتری برای جذب سرمایه‌گذاران وجود دارد و متقاعد کردن سرمایه‌گذاران آسان‌تر از قبل است. اما جمع آوری کمک های مالی همچنان دشوارتر از سایر بخش های عمودی است.

بیش از چند صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر هرگز در فناوری جنسی سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، زیرا آنها را ملزم می‌کند تا برای واگذاری شرکت‌هایی که محصولات یا خدماتی را در دسته‌هایی مانند الکل، تنباکو، قمار، اسلحه، فیلم‌های مستهجن و سلامت جنسی ارائه می‌کنند، قرارداد ببندند. .

باریکا گفت: «هرچه صندوق بزرگ‌تر باشد، داشتن بند معاونت رایج‌تر است.

برای فهمیدن این موضوع، او گفت: “شما فقط باید از مدیران صندوق یا شرکا بپرسید: “ما واقعاً در مورد رفاه جنسی به عنوان بخشی از سلامتی و تندرستی هیجان‌زده هستیم. آیا این مشکل برای هر یک از رکوردهای شما خواهد بود؟

پرسیدن یک سوال گسترده در مورد نگرانی های آنها ایده خوبی است، زیرا حتی بدون بند کتبی، مدیران صندوق ممکن است علاقه ای به سرمایه گذاری هایی نداشته باشند که شرکای محدود آنها را ناراحت کند. ساپیر موافقت کرد: “ما صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر هر سه سال یک صندوق جدید جمع آوری می کنیم و آنها نمی خواهند هیچ سرمایه گذاری را از دست بدهند.”