منو سایت

نگاهی به 9 تیمی که در آخرین روز نمایشی گلابی اجرا کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
نگاهی به 9 تیمی که در آخرین روز نمایشی گلابی اجرا کردند

TechCrunch منعکس کننده روزهای نمایشی Pear VC است که از سال 2015 در مراحل ابتدایی خود قرار دارد (در اینجا ما در خط مقدم در سال 2016 هستیم، در محاصره سرمایه گذارانی که می نویسیم کنار.)

چندین چیز از آن زمان تا کنون صادق باقی مانده است. معمولاً حدود 10 شرکت وجود دارد که نمایندگی می کنند و تعداد بیشتری از آنها وجود ندارد. بسیاری از شرکت های برتر از جمله NEA، Lux Capital و Sequoia Capital در حال ظهور هستند. و انرژی موجود در اتاق منعکس کننده انرژی بنیانگذاران Pear، پیمان نوزاد و مار هرشنسون است که سال به سال رفتار شاد افرادی را طراحی می کنند که می خواهند شما را جذب کنند. (سرمایه گذاران مطمئنا برنده می شوند؛ همانطور که جمعه گذشته گزارش دادیم، به نظر می رسد گلابی به جمع آوری بزرگترین سرمایه خود نزدیک است.)

به ویژه، شرایطی که گلابی به استارت آپ ها ارائه می دهد نیز در طول سال ها تغییر چندانی نکرده است. در ازای 14 هفته کمک در مورد همه چیز از سازگاری با بازار محصول گرفته تا استراتژی بازاریابی که تیم باید از آن استفاده کند، استارت‌آپ‌های برنامه شتاب‌دهی Pear به گلابی حق سرمایه‌گذاری را می‌دهند. 500000 تا 750000 دلار برای هر تیم با تخمینی که محدود به 10 میلیون دلار است. گلابی به بنیانگذاران اجازه می دهد تا اندازه چک را انتخاب کنند. بنیانگذاران 500000 دلاری اساساً 5٪ از شرکت خود را می فروشند. در حالی که کسانی که چک بزرگتر می گیرند بیشتر می فروشند.

برخلاف شتاب دهنده بسیار بزرگتر و شناخته شده Y Combinator که استارت آپ های آن تقریباً به محض پذیرش در برنامه شروع به صحبت با سرمایه گذاران می کنند، Pear بیشتر تلاش می کند تا از استارت آپ های خود در برابر گفتگو با سرمایه گذاران دیگر تا پایان سال محافظت کند. نوزاد می گوید سال، روز تظاهرات. او تاکید کرد: «ما می‌خواهیم روی ساخت محصولات و یافتن مشتری تمرکز کنیم»، زیرا استارت‌آپ‌ها در برنامه شتاب‌دهی آن شرکت می‌کنند.

البته، برخی از سرمایه‌های مخاطره‌آمیز هنوز هم به شکل اولیه ظاهر می‌شوند، تا حدی از طریق راهنمایی برای استارت‌آپ‌ها. به عنوان مثال، مارک ساستر از Upfront Ventures و Kirsten Green از Forerunner Ventures به مشاوره دادن به آخرین دسته از شرکت های Pear کمک کردند.

برای بقیه شما که روز تظاهرات گلابی امسال را که هفته گذشته شخصاً در مقر جدید تیم در منلو پارک، کالیفرنیا برگزار شد (گلابی باغ آبجو سابق را تصاحب کرد) را از دست دادید، در اینجا 9 تیمی هستند که اجرا کردند.


فضایی
کاری که او انجام می دهد: بازار برای رزرو اجاره های کوتاه مدت برای رویدادهای شرکتی، جلسات و تولیدات
بنیانگذاران: پل هیویا (مدیر اجرایی)، جواکیم ترسرا (مدیر فنی)
تاسیس در: 2020
مرکز فرماندهی: بارسلونا، اسپانیا
زمین ها: اسپاتیوس می گوید این بازاری برای رزرو صندلی ها و فضاهای کوتاه مدت است. هدف پلتفرم آن این است که کسب و کارها میزبان جلسات و رویدادها در برخی از منحصر به فردترین مکان های جهان باشند. او همچنین می گوید که به بسیاری از سهامداران اجازه می دهد تا رزروها را مدیریت کنند، بین تیم ها همکاری کنند و حسابداری خود را ساده کنند. بازار رویدادهای شرکتی 600 میلیارد دلار تخمین زده می شود، اما بیشتر هزینه ها در حال حاضر از طریق هتل ها و مراکز کنفرانس انجام می شود. اسپاتیوس معتقد است که می تواند برای اولین بار پیشنهاد دست نخورده مکان های منحصر به فرد مانند موزه ها، مکان های تاریخی و حتی کاخ ها را آنلاین کند. گفته می شود که او قبلاً با مشتریان بزرگی مانند Conde Nast، Sony Music و Google کار کرده است.


خیابان عادلانه
کاری که او انجام می دهد: یک پلتفرم نرم افزاری که به نمایندگان مستقل مدیکر قدرت می دهد
بنیانگذاران: سارا جاکوبسون (مدیر اجرایی)، توری سیدنشتاین (مدیر اجرایی)
تاسیس در: 2021
مرکز فرماندهی: سانفرانسیسکو
زمین ها: FairStreet با ارائه یک پلت فرم نرم افزاری که نمایندگان مستقل مدیکر می توانند از آن برای مدیریت و توسعه کسب و کار خود استفاده کنند، به سالمندان کمک می کند تا برای بیمه درمانی مناسب ثبت نام کنند. ظاهراً، نمایندگان مستقل 60 درصد از کل سالمندان را در مدیکر ثبت نام می‌کنند و سریع‌ترین بخش در حال رشد را تشکیل می‌دهند، و FairStreet در حال ساخت چیزی است که به عنوان یک پلتفرم نرم‌افزاری تمام پشته توصیف می‌کند تا حجم کاری خود را به نصف کاهش دهد و به آن اجازه دهد مقیاس‌پذیر شود. در مورد کشش، FairStreet می گوید که 12 نماینده باتجربه مدیکر را در دو ماه به دست آورده است و 90 نماینده دیگر را در لیست انتظار خود دارد. FairStreet برنده کمیسیون دوره ای شرکت بیمه می شود که یکی از نمایندگان آنها یک ارشد را در طرح مدیکر ثبت نام کند.


نعناع
کاری که او انجام می دهد: پرداخت های تعبیه شده و زیرساخت های مالی برای شرکت های B2B در LatAm
بنیانگذاران: ویریجینا فولگیرو (مدیر اجرایی)، آلخاندرو کرنو لاواله (CMO)، سانتیاگو لورنزو (مدیر فنی)
تاسیس در: پایان سال 2021
مرکز فرماندهی: آرژانتین
زمین ها: منتا می‌گوید زیرساخت‌های فناوری آن به شرکت‌های B2B اجازه می‌دهد تا خدمات پرداخت و مالی خود را به خرده‌فروشان در اکوسیستم‌هایشان ارائه دهند. او می‌گوید که شبکه‌اش جلوه‌های شبکه‌ای را نیز ارائه می‌دهد – مشتریان به همه خرده‌فروشان روی پلتفرم دسترسی دارند. این سرویس به تازگی راه اندازی شده است، اما بنیانگذاران آن می گویند که در حال حاضر با سه مشتری در آرژانتین و مکزیک زندگی می کند و 10 قرارداد دیگر را امضا کرده است.


PemPem
کاری که او انجام می دهد: فین تک و نرم افزار زنجیره تامین برای شرکت های خرد در زنجیره تامین
بنیانگذاران: Joan de Zeger (مدیر اجرایی)، JK Metwalli (مدیر فنی)
تاسیس در: پایان سال 2021
مرکز فرماندهی: مونترال، کبک
زمین ها: PemPem نرم افزار مدیریت زنجیره تامین موبایل را برای شرکت های خرد در زنجیره تامین می سازد. آنها یک پلت فرم تلفن همراه ساخته اند که راه حل های مالی و تجاری کاملی را برای 500 میلیون شرکت خرد که کالاهای جهانی به ارزش 2.7 تریلیون دلار در سال تولید و تجارت می کنند، ارائه می دهد. با PemPem، شرکت‌های خرد می‌توانند قیمت‌ها را پیدا کنند، به تامین مالی برای زنجیره تامین مواد خام دسترسی داشته باشند و به‌زودی می‌توانند کالاهای خود را از طریق بازار PemPem تجارت کنند. قبلاً گفته شده است که 5000 شرکت فعال ماهانه از این محصول برای تشخیص قیمت PemPem استفاده می کنند. بازار آن تابستان امسال راه اندازی می شود.


پوزه
کاری که او انجام می دهد: برنامه های بهداشتی حیوان خانگی مبتنی بر حیوان خانگی
موسس: امیلی دونگ (مدیر عامل)
تاسیس در: 2020
مرکز فرماندهی: سانفرانسیسکو
زمین ها: Snout در حال ایجاد یک طرح پوشش کامل برای حیوانات خانگی است تا به آنچه که او فکر می کند بازار بیشتر به آن نیاز دارد، پاسخ دهد. طبق گزارش Snout، 200 میلیون حیوان خانگی در ایالات متحده وجود دارد و 47 درصد از صاحبان حیوانات خانگی می گویند که بدهی حیوانات خانگی دارند. تنها 2 درصد از این حیوانات خانگی بیمه شده اند، زیرا بیمه حیوانات خانگی هزینه های معمول را پوشش نمی دهد – فقط در حوادث فاجعه بار پرداخت می شود – و در حالی که دامپزشکی می خواهد به حیوانات خانگی کمک کند و بار مالی والدین حیوانات خانگی را کاهش دهد، زیرا پول نسبتاً کم است. کسب‌وکارهای مبتنی بر آن‌ها برای به تعویق انداختن درآمد تلاش می‌کنند. تصمیم Snout این است که هم سرمایه و هم نرم‌افزاری را برای فعالیت‌های دامپزشکی فراهم کند تا برنامه‌های بهداشتی را هم برای دامپزشکان و هم برای حیوانات خانگی از نظر مالی مناسب کند. این ماه راه اندازی می شود و می گوید که در حال حاضر یک لیست انتظار از مشتریانی دارد که درآمد سالانه 1 میلیون دلاری را نشان می دهند.


اعدام
کاری که او انجام می دهد: با خودکارسازی کد طراحی به تیم های نرم افزاری کمک کنید تا محصولات را سریعتر بسازند
بنیانگذاران: رابرت نول (مدیر اجرایی)، کالب ولت (مدیر فنی)
تاسیس در: 2020
مرکز فرماندهی: سانفرانسیسکو
زمین ها: Rendition یک دستیار هوش مصنوعی برای ایجاد رابط کاربری از پروژه ها است. چرا این مهم است؟ این تیم می گوید محصولش پنج برابر سریعتر از نوشتن کد با دست است. از زمان راه‌اندازی در ماه گذشته، Rendition پنج مشتری را شامل می‌شود و 10000 دلار درآمد مکرر ماهانه ایجاد می‌کند. این طرح (به طور طبیعی) این است که با خودکارسازی بیش از 1 میلیارد ساعت کار توسعه‌دهنده که هر ساله به توسعه یک رابط کاربری اختصاص می‌یابد، بیش از 100 میلیارد دلار بازار فرانت‌اند سالانه را پوشش دهد.


سوپر شارژ
کاری که او انجام می دهد: زیرساخت پرداخت استیبل کوین برای web3
بنیانگذاران: بن گاسبرگ (مدیر عامل)، جیم ژن (مدیر فنی)
تاسیس در: پایان سال 2021
مرکز فرماندهی: استانفورد، کالیفرنیا
زمین ها: Supercharge یک زیرساخت پرداخت استیبل کوین برای web3 ایجاد می کند که به توسعه دهندگان و خرده فروشان اجازه می دهد تا به بازار تراکنش 5 تریلیون دلاری استیبل کوین دسترسی داشته باشند. در واقع، به توسعه دهندگان یک API ساده برای پذیرش سکه های پایدار در عرض چند دقیقه می دهد. Supercharge ماه آینده در اکوسیستم های Binance، Polkadot و Polygon راه اندازی می شود. هدف (غیر متواضع؟ قابل ستایش؟) این است که لایه اصلی باشید که به طور یکپارچه کل وب 3 را به جریان انبوه منتقل می کند.


فراتر از کامیون ها
کاری که او انجام می دهد: پلت فرم SaaS عمودی که شرکت های حمل و نقل کوچک و متوسط ​​را با اتوماسیون گردش کار، داده های هوشمند و راه حل های مالی تعبیه شده نیرو می دهد.
بنیانگذاران: هانس گالاند (مدیر اجرایی)، پل سی (مدیر ارشد عملیات)
تاسیس در: 2019
مرکز فرماندهی: سن متئو، کالیفرنیا
زمین ها: BeyondTrucks در حال ساخت یک پلت فرم عمودی SaaS برای شرکت های حمل و نقل SMB است تا توسعه تجارت آنها را تسهیل کند. آنها بر تقویت شرکت های حمل و نقل با اتوماسیون گردش کار، داده های هوشمند و خدمات مالی تعبیه شده متمرکز شده اند و به آنها کمک می کند تا کسب و کار خود را به روشی داده محورتر ایجاد کنند. این شرکت آنچه را که می گوید بازار پرداخت ناوگان 1.7 تریلیون دلاری است دنبال می کند و می گوید که شاهد کشش است. این تیم که در ژانویه راه اندازی شد، می گوید که در حال حاضر به 45 ناوگان 280 کامیونی خدمات رسانی می کند.


نورا سلامت
کاری که او انجام می دهد: کلینیک مجازی مغز و اعصاب برای بیمارانی که از بیماری های عصبی رنج می برند
موسس: الیزابت برشتاین (مدیر اجرایی)، سمیر مدان (مدیر فنی)
تاسیس در: 2020
مرکز فرماندهی: نیویورک
زمین ها: Neura Health یک کلینیک مجازی مغز و اعصاب است که ماموریت آن بهبود دسترسی و کیفیت مراقبت های عصبی است: افزایش راحتی، بهبود نتایج و کاهش هزینه ها. این تیم گفت که کمبود شدید متخصص مغز و اعصاب در ایالات متحده وجود دارد که منجر به یک دوره انتظار تا شش ماه می شود. در همین حال، پلت فرم Neura Health بیماران را با متخصصان مغز و اعصاب با نظارت داخلی بر علائم خاص نورولوژی و آزمایش‌های تشخیصی خاص مرتبط می‌کند. بیماران همچنین یک برنامه تلفن همراه با یک دروازه بان اختصاصی دریافت می کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام نیازهای مراقبتی آنها برآورده شده است و (امیدواریم) یک رابطه بسیار مؤثر بین بیمار و ارائه دهنده ایجاد کند. چشم انداز بلند مدت این شرکت به ویژه یافتن درمانی بر اساس تجربه هر بیمار عصبی است.

تصویر بالای صفحه: پیمان نوساد و مار هرشنسون با مهمانان در مراسم تظاهرات گلابی هفته گذشته در منلو پارک، کالیفرنیا صحبت می کنند.