منو سایت

هانا گری صندوق ورودی 52 میلیون دلاری خود را راه اندازی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هانا گری صندوق ورودی 52 میلیون دلاری خود را راه اندازی کرده است

شرکت مخاطره‌آمیز Hannah Gray با تمرکز بر «بنیان‌گذاران مشتری‌محور که تجارب روزمره را بازتعریف می‌کنند» به من گفت که به‌تازگی صندوق 51.6 میلیون دلاری خود را تعطیل کرده است. پایان نامه این شرکت بر “مطالعه عملکردهای اجباری کلان اجتماعی و تکامل رفتار انسانی برای شناسایی زمینه های فرصت” تمرکز دارد.

تیم به من گفت که قصد دارند 25 میلیون دلار جمع آوری کنند، اما علاقه بسیار بیشتری به پایان نامه خود پیدا کردند و در نهایت بیش از دو برابر بیشتر بسته شدند. این شرکت توسط LP هایی مانند Screendoor Partners، JPMorgan، Twitter، Carta، Stagwell Group، Insight Partners، Equity Alliance و سایر بنیادها، صندوق سرمایه گذاری، دفاتر خانوادگی و کهنه سربازان استراتژیک در صنعت پشتیبانی می شود.

این شرکت ایده کیت بردزلی و جسیکا پلتز زاتولوف است. Beardsley بنیانگذار Lerer Hippeau و Upslope Ventures بود. او قبلاً یک کارمند مجروح هافینگتون پست و رئیس ستاد مارتا استوارت بود. او از سال 2009 با VC کار می کند. Pelz-Zatulov قبلاً CVC گروه Stagwell را رهبری می کرد و بیش از 10 سال را با برندهای Fortune 500+ برای تجاری سازی فناوری های نوظهور کار کرد. او از سال 2014 سرمایه گذاری کرده است و یکی از بنیانگذاران زنان در VC است که از آن زمان به بیش از 4000 زن در 65 کشور رسیده است.

این شرکت در مراحل پیش سفارش و راه اندازی سرمایه گذاری می کند و چک هایی از 400000 دلار تا 1 میلیون دلار می نویسد. او بسیاری از حلقه هایی را که در آنها سرمایه گذاری می کند رهبری می کند. هانا گری به نام دختران بزرگ شرکای شرکت – رایا هانا و گانیسون گری که اکنون به ترتیب 4.5 و 5 ساله هستند، نامگذاری شده است. این شرکت از نام خود به عنوان سنگ محک استفاده می کند.

“[The name] پلز زاتولوف به من گفت: این یک یادآوری دائمی است که ما در شرکت هایی سرمایه گذاری می کنیم که در حال ایجاد تغییر نسل هستند. “نام شرکت همچنین ادای احترام به جنبه انسانی سرمایه گذاری خطرپذیر است – که می توان نادیده گرفت. ما احساس افتخار می‌کنیم که با بنیان‌گذاران مجموعه خود شریک طولانی‌مدت می‌شویم و آنها را در فراز و نشیب‌های زندگی روزمره و ایجاد یک تجارت در دهه‌های آینده همدلی و توانمند می‌سازیم.»

این شرکت اولین کارمند تمام وقت خود را استخدام کرده است. در کمال تعجب، این مرد یک کارمند یا مدیر نبود، بلکه یک متخصص بازاریابی و برندسازی در قالب مایکل میرافلور بود:

«فرض این است که ما احتمالاً ابتدا یک دستیار استخدام خواهیم کرد. من و جس کار را انجام دادیم، و ما به انجام کار عادت کرده ایم. ما انتظار داریم که به انجام همه این کارها ادامه دهیم، “بردزلی گفت. استعدادهای فنی نسبت به روزهای اولیه در دسترس‌تر هستند، اما درک درستی از برند به همین شکل وجود ندارد. آنجا بود که یک فرصت عالی را کشف کردیم. بنیانگذاران به ما می گویند که «ما به استعدادهای فنی اهمیت نمی دهیم: ما تیمی از این شرکت قبلی داریم. ما بیشتر به این منطقه اهمیت می دهیم. ما تجربه بازاریابی نداریم و برای یافتن مستاجر مناسب باید به تجربه شما تکیه کنیم.

هانا گری با تمرکز بر برندسازی و بازاریابی، خود را به عنوان یک کاتالیزور و تقویت کننده برای شرکت هایی که نیاز به سر و صدای زیادی ایجاد می کنند، قرار داده است. این برنامه به استراتژی های بازاریابی و کسب، صدای برند، هویت بصری، استراتژی محتوا و طیف کاملی از راهنمایی و نظارت برند کمک می کند.

این شرکت تاکنون 13 سرمایه گذاری از صندوق خود انجام داده است که در چهار مورد از آنها پیشتاز است. سرمایه‌گذاری‌های تا به امروز شامل پول سرمایه‌گذاری شده در پلتفرم یادگیری موضوعی، شرکت مراقبت دوره‌ای آگوست، شرکت DAO Upstream Web3، شرکت مبتنی بر وب‌3، شرکت ثبت اسناد پزشکی دیجیتال Credo Health، شرکت سلامت عاطفی Wave، Shoe Gales و HeroMaker Studios است.