منو سایت

هدف Drip ارائه هیجان تجارت زنده به NFT، کلکسیون های فیزیکی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هدف Drip ارائه هیجان تجارت زنده به NFT، کلکسیون های فیزیکی است

Javaughn Lawrence در برنامه Eniac Ventures Resident Entrepreneur در سال 2020 در جستجوی محصولی سرگردان شد و از برخی کارت های پوکمون الهام گرفت.

او به یک گروه فیس‌بوک برای جمع‌آوران پوکمون ملحق شد و شروع به تماشای افرادی کرد که میزبان چیزی بودند که او آن را «بازیابی و ارسال» می‌نامید، جایی که بسته‌های کارت‌های پوکمون را پاره می‌کردند و می‌فروختند.

لارنس به یاد می آورد: “جالب بود، اما تجربه واقعی بسیار بد بود.” «ویدیو کند بود، چت کند بود، و همچنین باید با استفاده از پنج روش پرداخت مختلف پرداخت می‌کردید. با این حال، مردم همچنان برای خرید می آمدند و فوق العاده نامزد، فوق العاده مهربان و فوق العاده نامزد بودند.

لارنس بسته‌ای از کارت‌ها را برای خود و همچنین با ایده ساختن چیزی بهتر مطرح کرد. او و Sameep Sheth شروع به هک کردن چیزی کردند که در ژانویه 2021 به Drip تبدیل می شد.

جاون لارنس، رها کن

Javaughn Lawrence، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Drip. اعتبار تصویر: چکه کن

لارنس دریپ را «Shopify for Live Trading» می‌داند و ابزارهایی را فراهم می‌کند تا مصرف‌کنندگان بتوانند حراج‌های زنده را انجام دهند، آن را اجرا کنند یا آن را در قالب‌هایی از طریق بازار موجود دریپ خریداری کنند.

تجارت زنده در چین محبوب ترین است، جایی که انتظار می رود فروش در سال 2022 به 423 میلیارد دلار برسد. این در مقایسه با بازار زنده ایالات متحده است که آماده است تا سال 2024 به 35 میلیارد دلار فروش برسد.

دریپ همچنین در یک منظره شلوغ که تحت سلطه Whatnot و Popshop است، رقابت می کند. برای استفاده از این تقاضای آینده، این شرکت همچنین در حال توسعه برخی ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که به کاربران امکان می‌دهد جریان زنده را در ویژگی‌های وب خود جاسازی کنند تا بتوانند به طور همزمان اکثریت مخاطبان خود را برای توسعه‌دهندگان جذب کنند. کشورهای ثالث برای ایجاد تجربیات در اکوسیستم ما.

علاوه بر این، فروشندگان می توانند پول نقد یا ارز دیجیتال را برای محصولات فیزیکی خود و به زودی NFT مبتنی بر اتریوم جمع آوری کنند. Drip تاکنون 6 درصد از تراکنش ها را کاهش داده است و لارنس می گوید که می تواند در آینده یک محصول اشتراک ایجاد کند.

این شرکت در ابتدا چندین صد هزار دلار سرمایه اولیه را به همراه داشت، اما شروع به رشد بیش از 20 بار در ماه کرد و به یک تیم 19 نفره تبدیل شد. سپس لارنس و شت تصمیم گرفتند به دنبال بودجه اضافی باشند. آنها 28.5 میلیون دلار دیگر در سری ترکیبی سری A و سری A جمع آوری کردند که شامل 23 میلیون دلار دلار سری A به ارزش بیش از 100 میلیون دلار بود.

این حلقه ها توسط Base10، Kindred، Eniac Ventures و Harlem Capital با گروهی از سرمایه گذاران فرشته، از جمله بنیانگذار Axie Infinity، Jeff Zirlin، رهبری می شدند. نیک تومینو، شریک عمومی در تایید و استخدام زودهنگام Coinbase. برایان لانگ و اندرو جونز از Attentive; Ramnik Arora، مدیر محصول در FTX از طریق صندوق Toy Ventures خود. و کریس بنت، مدیر عامل WonderSchool.

با این دور جدید بودجه، دریپ تلاش‌های فروش NFT خود را افزایش می‌دهد، از جمله تراکنش‌های زنجیره‌ای اتریوم و خرید فروشنده، و همچنین غیرمتمرکز کردن دسترسی به فروش زنده و قابلیت‌های رشد تیم خود، به ویژه در مهندسی، محصولات، مشارکت و عملیات.

یکی از رفتارهای نوظهوری که بنیانگذاران Drip دیده اند این است که برخی از کاربران در واقع از افشای NFT اسکرین شات می گیرند یا دوستی با آنها چت می کنند. این چیزی است که شرکت می خواهد تغییر دهد.

لارنس افزود: «تجربه خرید NFT به طور کلی یک تجربه بسیار اجتماعی است. «به همین دلیل است. عضوی از یک جامعه بودن تعامل اصلی است و ویدیو آن را حل می‌کند و بعد از آن به تعامل با جامعه کمک می‌کند.”

چگونه تجارت اجتماعی شکاف های زیرساختی را در جنوب شرقی آسیا پر می کند