منو سایت

هدف Verdant این است که پادشاه (رباتیک) علف های هرز هویج باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Agtech یک صنعت بزرگ است که می خواهد توسط روباتیک مختل شود. این مقوله بزرگی است که به تعدادی راه حل برای مشکلات مختلف نیاز دارد، اگرچه اخیراً تحت تأثیر تعدادی شروع اشتباه قرار گرفته است. برای مثال، رباتیک‌های سنگین از بین رفتند تا توسط یک برند جدید احیا شوند که در حال حاضر در حال بررسی مسیر تامین مالی سرمایه گروهی است. در همین حال، دفاع از توت فرنگی Traptic به معنای واقعی کلمه از میدان خارج شد و Bowery را برای برنامه های کشاورزی عمودی گرفت.

Verdant Robotics مستقر در East Bay که در سال 2018 تأسیس شد، تا به امروز 21.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است، از جمله 11.5 میلیون دلار در سری A در سال 2019. به نظر می رسد این شرکت شبکه خود را کاملاً گسترده می کند، اگرچه به طور خاص با محصولات هویج شروع کرده است. سیستم را از طریق مدل RaaS (رباتیک به عنوان یک سرویس) برای کشاورزان انتخاب کنند.

به نظر می‌رسد این مدل برای این سیستم‌ها – حداقل در مراحل اولیه – بیشترین معنا را دارد. احتمالاً مهمترین چیز برای شرکتی مانند Verdant این است که تا حد امکان سیستم های رباتیک خود را در مزارع آزمایش و جمع آوری داده در دنیای واقعی ارائه دهد. اجاره راه بسیار ساده‌تری برای انجام این کار نسبت به فروش مستقیم آنها است – به خصوص برای یک فناوری هنوز اولیه که احتمالاً به تکنسین‌ها نیاز دارد تا این سیستم‌ها را مستقر کنند (یا حداقل نظارت کنند).

ربات مزرعه خودمختار عملکرد دوگانه ای را انجام می دهد – اسپری کردن و وجین لیزری – در حالی که مدل سازی محصول مبتنی بر هوش مصنوعی را طراحی می کند تا به کشاورزان ایده بهتری درباره آنچه گیاهانشان میل دارند، ایجاد کند.

Gabe Sibley، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Verdant، می گوید: “کشاورزان به ما گفته اند که داده های بیشتری به آنها ندهیم، بلکه برای اینکه بفهمیم با کوه های داده ای که از قبل در اختیار دارند چه کنیم، یا بهتر است این کار را انجام دهیم.” آنها یک راه حل کامل می خواهند که در زمان واقعی اقدام کند و کنترل کشاورزان را حفظ کند – در حالی که سودآوری را بهبود می بخشد و کار مزرعه خطرناک و دشوار را خودکار می کند.

این شرکت می گوید در سال 2021 “هزاران” ساعت کار کرده است و قصد دارد در سال آینده “ماشین باغ چند منظوره دقیق” را به طور کامل تجاری کند.

Bowery Farming TC-1