منو سایت

هر آنچه که باید در مورد YC Demo Day Winter 2022، قسمت 2 بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هر آنچه که باید در مورد YC Demo Day Winter 2022، قسمت 2 بدانید

دومین روز از نسخه ی نمایشی Demo Combo Demo 2022 پشت سر ماست و تیم TechCrunch پس از تماشای صدها بازی متوالی در حال بهبودی است. هر روز نمایشی شتابدهنده یک ماراتن است، اما گروه آمریکایی در طول زمان با استارت‌آپ‌های بیشتری کار کرده است و جلسات خود را به سیل واقعی شرکت‌ها و بنیان‌گذاران جدید تبدیل کرده است.

به یاد بیاورید که نزدیک به 400 شرکت از گروهی متشکل از 414 در روز YC دمو ارائه کردند. بنابراین TechCrunch گروه را از دیدگاه‌های مختلف در اختیار گرفت. آنچه در ادامه می‌آید، پوشش روز جمع‌آوری‌شده ما است تا بتوانید در حوزه‌های خاصی که بیشتر مورد علاقه‌تان است غوطه‌ور شوید.

دیروز به استارت‌آپ‌های گروهی که از آفریقا می‌آیند، که در فین‌تک کار می‌کنند، روی رمزارزها متمرکز شده‌اند و با یکدیگر رقابت می‌کنند، نگاه کردیم، و همچنین فهرستی از علاقه‌مندان را دنبال کردیم. امروز به استارت‌آپ‌هایی با هوش مصنوعی، شرکت‌های مبتنی بر منبع باز و، بله، موارد دلخواه بیشتر نگاه خواهیم کرد.

به یاد بیاورید که Y Combinator قرارداد استاندارد خود را در سال جاری تغییر داد و سرمایه بیشتری به هر شرکتی که تامین مالی می کند اضافه کرد. این بدان معناست که استارت‌آپ‌ها در جدیدترین گروه او بهتر از همیشه تأمین مالی می‌شوند. و ما شاهد برخی نشانه‌ها هستیم که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در حساب فعلی YC Demo Day نسبت به سال‌های گذشته بیشتر برای سهام پرداخت می‌کنند. این زمان غنی برای ایجاد یک شرکت فناوری نوپا است. بیایید در مورد آنچه در حال ساخت است بیشتر بدانیم!

TechCrunch YC Demo Day Favorites، قسمت 2

روز دوم در کتاب است! TechCrunch بار دیگر بیشتر روز را به تماشای رژه استارت‌آپ‌های حاضر به عنوان بخشی از گروه Y Combinator Winter 2022، روز نمایشی گذراند. بخش دوم. بله، این یک نیش کامل است. اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم. گزارشگران الکس ویلهلم، کریستین هال، مری آن آزودو و دوین کالدوی استارت‌آپ‌های مورد علاقه‌شان را به اشتراک می‌گذارند که در دومین روز از نمایش دموی YC منتشر خواهند شد.

در اینجا استارت‌آپ‌های مورد علاقه TC YC Demo Day، بخش 2 آمده است.

استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی از YC Demo Day Winter 2022

ده ها استارت آپ در گروه Y Combinator Winter 2022 در حال انجام کاری هستند که می توان آن را هوش مصنوعی توصیف کرد. اگرچه این واژه معنای خود را از دست داده است، اما همچنان بخش مهمی از چشم انداز فناوری است و هم استفاده و هم اجرای آن زمینه مناسبی برای شرکت های جدید است.

در اینجا 14 راه اندازی قابل توجه هوش مصنوعی از آخرین دسته از YC Demo Day آورده شده است.

شرکت‌های منبع باز از YC Demo Day Winter 2022

بنیانگذاران منبع باز Y Combinator Winter 2022 ایده های جالبی در آستین خود دارند. و از آنجایی که آنها منبع باز هستند، برخی از این شرکت‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به لذت همکاری بپیوندید.

در اینجا همه شرکت های منبع باز ارائه نسخه ی نمایشی در زمستان 2022 هستند.

نیجریه رهبری روز دمو YC در آفریقا را بر عهده دارد

TechCrunch بیش از هر دوره ای در تاریخ ما در سال گذشته استارت آپ های آفریقایی را پوشش داده است و این تصادفی نیست. بسیاری از این شرکت‌های آفریقایی نیجریه‌ای هستند، که فعال‌ترین صحنه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در آفریقا در سال 2021 است. رشد این کشور به اندازه کافی شدید است – منطقی است که نیجریه بیشترین نمایندگان آفریقایی را در هر دسته از Y Combinator جمع کند.

درباره اینکه چرا نیجریه در این دسته از روز نمایشی YC رهبر است، بیشتر بخوانید.

بهترین لوگوهای YC Demo Day Winter 2022

بیش از 400 شرکت در YC Demo Day Winter 2022 نمایندگی کردند. اینها بیش از 400 لوگو هستند. سردبیر ارشد دوین کالدوی کل فهرست را به هم ریخت تا تعدادی از بهترین آرم‌ها را در دسته‌ای زمستان 2022 انتخاب کند. تعداد زیادی لوگوی ثابت، چند جغجغه و تعداد انگشت شماری وجود دارد. واقعا زیبا.

بدون ترتیب خاصی، در اینجا لیستی از بهترین لوگوهای روز YC Demo برای لذت بردن و ساختن شما وجود دارد.

درباره روز نمایشی YC TechCrunch بیشتر بخوانید