منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • هفته‌ها پس از پرتاب، ایسلند با دور 115 میلیون دلار به تخمینی 1.3 میلیارد دلار رسید.

هفته‌ها پس از پرتاب، ایسلند با دور 115 میلیون دلار به تخمینی 1.3 میلیارد دلار رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هفته‌ها پس از پرتاب، ایسلند با دور 115 میلیون دلار به تخمینی 1.3 میلیارد دلار رسید.

آیلند، یک شرکت نوپا مستقر در دالاس که یک مرورگر امن برای این شرکت ساخت، ۱۱۵ میلیون دلار در یک سری از سری B جمع‌آوری کرد و ارزش شرکت را تنها چند هفته پس از مخفی‌کاری با 100 میلیون دلار سرمایه اولیه، به 1.3 میلیارد دلار رساند.

این افزایش سریع و شگفت‌آور توسط سرمایه‌گذار اصلی سابق Insight Partners رهبری شد و تنها چند هفته پس از آن صورت گرفت که این شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مستقر در نیویورک بیش از 20 میلیارد دلار برای دوازدهمین صندوق اصلی خود جمع‌آوری کرد.

جزیره در سال 2020 تأسیس شد و یک مرورگر امنیتی محور برای کاربران سازمانی مبتنی بر Chromium ایجاد کرده است. مرورگر سازمانی ویژگی هایی مانند کپی و چسباندن و ضبط صفحه را غیرفعال می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های مهم در خارج از سازمان نمایش داده نمی شوند و دسترسی ایمن را برای پیمانکاران و کارمندان BYOD فراهم می کند. همچنین شامل تعدادی از ویژگی‌های امنیتی داخلی مانند فیلتر کردن وب، جداسازی وب، جلوگیری از بهره‌برداری، مسیریابی هوشمند شبکه و دسترسی بدون اعتماد است.

مایکل فی، مدیر اجرایی ایسلند، به TechCrunch گفت که این سرمایه‌گذاری نتیجه جستجوی مشتری «بسیار خوشحال» از زمان راه‌اندازی در فوریه است.

“تیم ما موفق شده است در بسیاری از بخش ها و سازمان ها تجارت ارائه دهد. فی گفت: این واقعاً هم نیاز به بازار و هم مقیاس پذیری محصول را نشان می دهد و ما از دیدن آن بسیار خرسندیم. “این افزایش با مشارکت سرمایه گذاران اولیه ما نشان دهنده اشتیاق و جذب استثنایی آنها از مشتریان است. این سطح از بودجه به ما این امکان را می دهد که برای حل چالش های مشتریان بیشتر مقیاس و نوآوری کنیم و ما را در بهترین موقعیت برای رهبری دسته قرار می دهد.

ماموریت ما با راه اندازی مرورگر Enterprise ارائه ارزش به متخصصان امنیتی از لحظه ای که از مخفی کاری خارج شدیم بود. و این هیجان انگیز بود که ببینیم چگونه در مدت زمان کوتاهی به آن هدف دست یافته بودیم.”

این افزایش بزرگ، با حمایت سرمایه‌گذاران فعلی Stripes و Sequoia Capital، به دنبال یک سال بی‌سابقه تامین مالی امنیت سایبری VC است و نشان می‌دهد که این روند می‌تواند تا سال 2022 ادامه یابد. طبق آخرین داده‌های Momentum Cyber، استارت‌آپ‌های امنیت سایبری “رکورد” جمع‌آوری کرده‌اند. 29.5 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر در سال 2021، بیش از 12 میلیارد دلار جمع آوری شده در سال 2020، پیش از مجموع دو سال گذشته.

جزیره با یک مرورگر وب جدید متمرکز بر سازمان از حالت مخفی خارج می شود