منو سایت

هفته بزرگ ایلان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هفته بزرگ ایلان

سلام!

من گرگ کومپاراک هستم.

من یک هفته در آینده قابل پیش‌بینی رهبری خواهم کرد و میزبان سابق شما لوکاس ماتنی با یک خبرنامه به سراغ ارزهای دیجیتال می‌رود. و پادکستی به نام واکنش زنجیره ای. او خیلی دور نمی‌رود و مطمئنم هر از چند گاهی سرش می‌رود.

اگر نام من آشنا به نظر می رسد، ممکن است به این دلیل باشد که من چند بار Week in Review را انجام دادم در حالی که لوکاس در حال AFK (در حال لمس چمن) بود و به صفحه نمایش خیره نشده بود. یا شاید به این دلیل است که شما مدت زیادی است که TechCrunch را می خوانید. من بیش از یک دهه است که در این مکان گردش کرده ام. در این مدت من کلاه های زیادی به سر می کردم. (کلاه های استعاری. من یک سر بزرگ قدیمی دارم، بیشتر کلاه های واقعی مناسب نیستند.)

این همه چیزی است که فعلاً می خواهم بگویم، زیرا این خبرنامه Greg in Review نیست. ولی بیا تو توییتر سلام کن. به من بگویید چه چیزی را در مورد بررسی هفته از زمان وجودش بیشتر دوست دارید. من قصد ندارم خیلی شکل را تغییر دهم، اما همیشه سعی می کنم بیشتر از آنچه مردم دوست دارند انجام دهم.

چیز بزرگ

لوکاس همیشه خبرنامه را با “چیز بزرگ” هفته شروع می کرد … و خوب، نکته مهم این هفته بدون شک این بود که ایلان ماسک 44 میلیارد دلار برای خرید میزبان های توییتر و توییتر پیشنهاد داده بود. اگر به لیست ما از پرخواننده ترین پست های هفته نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که اینطور است فقط اتفاقی که این هفته در فناوری رخ داد. شوخی نیست.

مطمئنم تقریباً هر چیزی که می توان در مورد ایلان، توییتر و ترکیب الون و توییتر … گفت، گفته شده است. عکس های داغ، عکس های نه چندان داغ … همه عکس ها، از تمام دماها، قبلا گرفته شده اند. من معتقدم اگر هیچ چیز هوشمندانه ای برای گفتن ندارید، هوشمندانه ترین چیزی که می توانید بگویید هیچ است.

[ … pause for effect]

خوشبختانه دوستان باهوش زیادی دارم که حرف های بسیار هوشمندانه ای زده اند!

رون با عجله از دروازه خارج شد و در مورد اینکه توییتر چگونه از زمان پیوستن به آن در سال 2007 تکامل یافته است، و بعد از آن به کجا می‌رود، فکر کرد. ناتاشا اشاره کرد که با توجه به اینکه تعدادی از کارمندان توییتر ناگهان شادتر و احتمالاً ثروتمندتر شده اند، این می تواند آغاز موج جدیدی از استارت آپ ها باشد. دوین از او خوب پرسید، همه چیز را.

اگر به نحوی متوجه شدید که می‌گویید: «صبر کن، ایلان توییتر را می‌خرد؟»، خلاصه‌ای از کل سفر وحشی ما در اینجا آمده است.

باقی مسایل

باور کنید یا نه، این هفته اتفاقات دیگری افتاد! مانند:

پی پال تأیید کرده است که دفتر SF خود را می بندد: Mary Ann Azevedo خود ما این خبر را فاش کرد که PayPal راه خود را با دفتر SF خود جدا می کند، با این شرکت گفت که برای “جای پای دفتر جهانی” خود بر اساس اینکه چگونه همه گیری روش کار ما را تغییر داده است، ارزش قائل است. به نظر می رسد که کارکنان SF می توانند به صورت مجازی کار کنند یا به مقر سن خوزه سفر کنند.

اسنپ ​​یک پهپاد برای سلفی ساخت؟: دوست داشتنی است، اما برای من سخت است که ببینم چگونه این یک پروژه جانبی دیوانه کننده برای شرکت است. صبر کنید، دوستان، سلفی نگیرید. بگذار پهپاد را بیرون بیاورم. صبر کنید، بیایید شروع کنیم. یک ثانیه. صبر کنید، هواپیماهای بدون سرنشین اینجا مجاز نیستند؟ مشکلی نیست، ما سریع خواهیم بود. من روحیه را نمی کشم! شما هستید. باشه، باتریش تموم شده، یه دقیقه بهم فرصت بده.

شخصی یک ساعت پیکسل پیدا کرد: در اخباری که مرا به روزهای وحشی وبلاگ نویسی ابزارها در سال 2010 برمی گرداند *، شخصی چیزی را کشف کرد که به نظر می رسد نمونه اولیه ساعت هوشمند پیکسل ساخت گوگل باشد که در یک رستوران فراموش شده است. رویداد بزرگ I/O گوگل تنها چند هفته دیگر آغاز می شود، بنابراین انتظار دارم در آن زمان بیشتر در مورد آن بشنوم. (* “اوه، نه، با iPhone 4 / Gizmodo چطور بود بیش از یک دهه پیشبا خودش می گوید در حالی که خاک می شود و می دمد.)

چیزهایی اضافه کرد

ما یک بخش دیوار پولی در سایت خود داریم به نام TechCrunch +. هزینه آن چند دلار در ماه است و پر از چیزهای خوب است! مثلاً از این هفته:

9 استارت آپی که در حال توسعه باتری های فردا هستند: از ساخت دستگاه های هوشمندتر گرفته تا مبارزه با تغییرات آب و هوایی، اگر می خواهیم به جلو برویم، به باتری های بهتری نیاز داریم. اما واقعا در فضا چه می گذرد؟ تیم دی چانت، تازه وارد TechCrunch، کارها را با غواصی عمیق در 9 شرکت آغاز کرد که مجموعاً بیش از 4 میلیارد دلار به امید عبور از عصر بعدی فناوری باتری جمع آوری کرده اند. او همچنین یک جناس در عنوان دریافت کرد که در کتاب من یک پیروزی است.

دالتون کالدول از YC در مورد نحوه ورود به YC: چند هفته پیش در رویداد TechCrunch Early Stage، دالتون کالدول از Y Combinator جلسه‌ای را در مورد آنچه که هنگام درخواست برای استارت‌آپ باید به آن توجه کرد، رهبری کرد. جلسه و پرسش‌ها و پاسخ‌های پس از آن پر از اطلاعات واقعی و مرتبط از کسی بود که بیشتر از شخص دیگری در مورد فرآیند درخواست شتاب‌دهنده می‌داند، و در این پست من بسیاری از مواردی را که بیشتر به چشم می‌آمد جمع‌آوری کردم.

آیا نیاز دارید که 401 (k) خود را در ارز دیجیتال قرار دهید؟ این هفته، Fidelity اعلام کرد که به دارندگان حساب بازنشستگی اجازه می دهد تا 20٪ از 401 (k) خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. اما آیا من باید؟ Anita Ramaswami عالی به بررسی خطرات و مزایای آن می پردازد.