منو سایت

هفته بی رحمانه اخراج

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هفته بی رحمانه اخراج

سلام دوستان.

اگر هفته گذشته آن را از دست دادید: من هستم گرگو اکنون با Week in Review سروکار دارم لوکاس خاموش است با آنیتا پادکست / خبرنامه جدید خود را با محوریت رمزنگاری، Chain Reaction بسازند.

من هستم از نظر فنی من قرار بود امروز در تعطیلات باشم، اما به این نتیجه رسیدم که احتمالاً یک هفته پس از تصدی مسئولیت، انداختن رای به شخص دیگری عالی نیست، بنابراین برای این رای برگشتم. من معمولاً تعادل کار / زندگی بسیار خوبی دارم، قول می دهم! البته، من تعداد زیادی از همکارانم را تنظیم کرده‌ام تا به‌طور خودکار کلید «مزاحم نشوید» تلفنم را دور بزنم، و بله، گاهی اوقات در نیمه‌شب با صدای زنگ فانتوم Slack بیدار می‌شوم که در واقع زنگ نمی‌زند، اما … ام شاید این قول را پس بگیرم.

چیز بزرگ

اگر در این هفته یک چیز «بزرگ» وجود داشته باشد، متأسفانه نوشتن آن اصلاً جالب نیست: کارمندان در دنیای استارت‌آپ‌ها در حال حاضر به شدت تحت تأثیر اخراج‌ها قرار می‌گیرند، گویی با مجموعه‌ای از اخراج‌ها یک روز در میان.

اولین مورد Robinhood بود که اعلام کرد 9 درصد از کارکنان تمام وقت خود را اخراج خواهد کرد.

سپس نتفلیکس بخش اعظم انتشارات داخلی تودوم تازه تأسیس خود را قطع کرد (اما متوقف نمی شود!).

سپس Thrasio، Cameo، On Deck و MainStreet آمدند. و من مطمئن هستم که برخی از آنها را از دست داده ام یا هنوز در مورد آنها نشنیده ام.

حالا چرا؟ نسخه کوتاه: بسیاری از این شرکت‌ها تغییرات مثبت عظیمی را در پایگاه مشتریان خود (از نظر اندازه، استفاده یا هر دو) با همه‌گیری مشاهده کردند و بر اساس آن تنظیم شدند. اکنون که احتمالاً در طرف دیگر همه‌گیری هستیم (یا به همان اندازه که به «طرف دیگر» نزدیک می‌شویم) و همه چیز در جهت دیگری در حال حرکت است…

ناتاشا ماسکارنیاس و آماندا سیلبرلینگ اخیراً عمیق‌تر به این کاهش‌ها و برخی از بحث‌های پشت سر هر یک از آنها پرداخته‌اند. این را اینجا ببینید.

باقی مسایل

این هفته چه اتفاقی افتاد؟ در اینجا برخی از مواردی که مردم بیشتر در سایت می خوانند آورده شده است:

“پدر آی پاد” مجموعه نمونه های اولیه خود را نشان می دهد: تونی فادل، مردی که در پشت دستگاه‌های نمادینی مانند آی‌پاد، آیفون و ترموستات آشیانه قرار دارد، در حال نوشتن کتابی درباره ساختن چیزها است – و به عنوان بخشی از این فرآیند، مجموعه نمونه‌های اولیه و هنر مفهومی خود را که زمانی بسیار مخفی بود، پاک می‌کند. او برخی از موارد فوق‌العاده از جمله آی‌پاد مینی / تلفن چرخشی هیبریدی کاملاً عجیب و غریب را با ما به اشتراک گذاشت.

آزمایشگاه راکت شتاب دهنده موشک را با هلیکوپتر می گیرد: با وجود قطعات موشک فضایی قابل استفاده مجدد، شرکت ها هنوز در حال توسعه بهترین / ایمن ترین / کارآمدترین راه برای … می دانید، این قطعات را پس می گیرند. آخر هفته گذشته، Rocket Lab تصمیم گرفت از یک هلیکوپتر برای گرفتن یک آمپر قابل استفاده مجدد که از آسمان سقوط می کند استفاده کند … و کار کرد! حداقل در ابتدا. بیشتر آنها حتی پرواز نخواهند کرد بازی ویدیویی هلیکوپترها چون همیشه خیلی سخت هستند، بنابراین تمام این چیزها مغز من را می شکند.

اپل، گوگل و مایکروسافت با هم متحد می شوند تا رمزهای عبور را از بین ببرند: هر روز اپل، گوگل را نمی بینید و مایکروسافت روی چیزی با هم کار می کند … اما این هفته سه نفر اعلام کردند که برای مقابله با جانوری که همه آنها را با مشکل مواجه می کند همکاری می کنند: رمزهای عبور. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، سال آینده استانداردی بدون رمز عبور معرفی می‌کنند که به شما امکان می‌دهد از حسگر اثرانگشت یا اسکنر چهره تلفن هوشمند خود برای ورود به موارد در macOS / Safari، Android / Chrome و Windows / Edge استفاده کنید.

اینستاگرام در حال آزمایش یک تجربه تمام صفحه است: چرا؟ پاسخ دادن بدون استفاده از کلمه “TikTok” بسیار سخت تر است.

گوگل در تلاش است تا حذف اطلاعات شخصی را بهبود بخشد: آیا تا به حال در گوگل جستجو کرده اید و آدرس خانه یا شماره تلفن خود را در یک وب سایت شماتیک پیدا کرده اید که از حذف آن امتناع می کند؟ گوگل – پس از چندین سال شکایت – در حال معرفی فرآیندی برای حذف این نتایج جستجو است. Zack یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه ارسال درخواست دارد … اما از نظر اینکه چقدر طول می کشد تا تکمیل شود؟ TBD.

چیزهایی اضافه کرد

ما یک بخش دیوار پولی در سایت خود داریم به نام TechCrunch +. هزینه آن چند دلار در ماه است و پر از چیزهای خوب است! مثلاً از این هفته:

کاهش رتبه UiPath: رتبه UiPath در سال گذشته به طور کامل کاهش یافته است. چرا؟ ران و الکس افکاری دارند.

6 مشکلی که سرمایه گذاران به دنبال آن هستند: شما چیزی عالی خلق کرده اید و به نظر می رسد که مخاطب پیدا می کند، و اکنون آماده اید که مقداری پول جمع آوری کنید… یا آیا؟ بیل پتی از شرکت سرمایه گذاری Tercera شش چیز را که هر سرمایه گذار در فرآیند بررسی دقیق به دنبال آن خواهد بود، تشریح می کند.

اشتباهات رایجی که بنیانگذاران با پیش بینی های مالی مرتکب می شوند: پیش‌بینی‌های مالی فقط برای جلب رضایت سرمایه‌گذاران بالقوه وجود ندارد. در این پست، خوزه کایاسو، یکی از بنیان‌گذاران پلتفرم آموزشی Slidebean Founders، برخی از رایج‌ترین اشتباهاتی را که در بین بنیان‌گذارانی که با آنها کار می‌کند می‌بیند، بیان می‌کند.