منو سایت

هفته نامه کارشناسان: استخدام، بازاریابی رمزنگاری، رسانه کسب شده 101

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


آیا تجربه اخیر در جذب استعداد برای استارت آپ ها قبل از درآمد دارید؟

اگر این شما را توصیف می کند – یا کسی که می شناسید – لطفاً این پیام مهم را بخوانید.

TechCrunch Experts در حال جذب نیرو است

بازاریابی برای رشد

(TechCrunch +) فهرستی از بازدیدکنندگان در رسانه های اجتماعی برای بازاریابی ارزهای دیجیتال ایجاد کنید: فیس بوک شروع به اجازه دادن به شرکت های رمزنگاری برای تبلیغات در پلت فرم خود در دسامبر گذشته کرد، اما بازرگانان باید از محدودیت ها آگاه باشند. گزارشگر جان بیگز، خوانندگان را با اصول اولیه آشنا می کند و فهرستی از مشت ها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

فهرستی از بازدیدکنندگان در رسانه های اجتماعی برای بازاریابی ارزهای دیجیتال ایجاد کنید

(TechCrunch +) سرمایه گذاران تازه تاسیس خود را بدون توجه به معامله گران رشد تبدیل کنید: مایلز جنینگز، موسس و مدیر عامل Recruiter.com، نکاتی را در مورد اینکه چگونه بنیانگذاران می توانند سرمایه گذاران را تشویق کنند تا حامیان مؤثرتری شوند را به اشتراک می گذارد. به عنوان مثال: اگر می خواهید نقش مهمی را استخدام کنید، از یکی از حامیان خود بپرسید که آیا می توانند پست شما را برای همکاری با شبکه خود به اشتراک بگذارند.

سرمایه گذاران تازه تاسیس خود را بدون توجه به معامله گران رشد تبدیل کنید

(TechCrunch +) چگونه ترافیک رسانه ارگانیک خود را افزایش دهید: آماندا میلیگان، رئیس بازاریابی در استاکر استودیو، به تجزیه و تحلیل کوتاه مدت تأثیر رسانه ها می پردازد، سپس نکاتی را در مورد زمان ارائه، ارتقای محتوا، و ارتباطات داخلی به اشتراک می گذارد.

چگونه ترافیک ارگانیک خود را با رسانه های کسب شده افزایش دهید

مشاوره نرم افزاری