منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • همانطور که مدیر عامل FTX رابینهود را تماشا می کند، آیا شاهد تغییر ارزهای دیجیتال به معاملات سهام خواهیم بود؟

همانطور که مدیر عامل FTX رابینهود را تماشا می کند، آیا شاهد تغییر ارزهای دیجیتال به معاملات سهام خواهیم بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
همانطور که مدیر عامل FTX رابینهود را تماشا می کند، آیا شاهد تغییر ارزهای دیجیتال به معاملات سهام خواهیم بود؟

از آنجایی که هیچ کس به اندازه من سرگرم کننده نیست، بخشی از هفته را صرف خواندن تماس سرمایه گذار Coinbase بعد از گزارش درآمد کردم. صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده در طول چت‌های خود سؤالات غیرتحلیل‌گرانی را به خود جلب می‌کند که مجموعه درخواست‌ها و پاسخ‌ها را کمی سرگرم‌کننده‌تر می‌کند. شما می توانید همه چیز را در اینجا بخوانید.

من به آن اشاره کردم زیرا شخصی از Coinbase پرسید که آیا این شرکت می تواند “مزیت استراتژیک در خرید یا ادغام با رابینهود” ببیند. ممکن است با دانستن اینکه Coinbase کاملاً مشتاق این ایده نبوده شوکه شوید.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


و سپس، دیروز، مدیر عامل رقیب Coinbase FTX، Sam Bankman-Freud، فاش کرد که 56,273,469 سهم رابینهود خریداری کرده است که نماینده حدود 7.6 درصد از سهام عادی شرکت است.

سهام Robinhood در معاملات قبل از بازار به طور قابل توجهی افزایش یافت و پس از انتشار این خبر نزدیک به 24 درصد افزایش یافت. چرا؟ زیرا سرمایه گذاران امیدوارند که FTX رابینهود را به عنوان حق بیمه دریافت کند. اگر قرار بود FTX رابینهود را بخرد، سرمایه‌گذاران احتمالاً انتظار قیمت خروجی بسیار بالاتر از قیمت سهام کاهش یافته آن را دارند. بنابراین، با ورود مدیرعامل FTX به سهام، ارزش خروج کوتاه مدت بالقوه آنها افزایش یافت و آن را به خرید تبدیل کرد.

همانطور که مدیر عامل FTX رابینهود را تماشا می کند، آیا شاهد تغییر ارزهای دیجیتال به معاملات سهام خواهیم بود؟طبق اسناد بانکمن-فرید، او سهام رابینهود را “یک سرمایه گذاری جذاب” می داند.

تنش جالبی بین اخبار Coinbase و FTX وجود دارد که باید آن را باز کنیم. امروز جمعه است و ما شایسته کمی فکر هستیم. بیا کمی تفریح ​​کنیم!

اگر سهام تبدیل به ارز دیجیتال شود، آیا رمزارز به سهام تبدیل می شود؟

یک شوخی در TechCrunch این است که همه شرکت‌های فین‌تک، مهم نیست از کجا شروع می‌کنند، تقریباً یکسان به نظر می‌رسند.

یک مثال خوب از آن SoFi است که بیشتر به دلیل کارش در زمینه تامین مالی مجدد وام های دانشجویی شناخته شده است، که اکنون کارت های اعتباری، وام مسکن، محصولات تجاری، حساب های جاری و موارد دیگر را ارائه می دهد. SoFi حتی تا حدودی سرمایه گذاری در حوزه کریپتو ارائه می دهد که ممکن است به نظر بسیار دور از نقطه اصلی خود باشد.

این واقعیت که SoFi گسترش یافته است بحثی نیست. در عوض، این یادآوری است که جذب مصرف کنندگان در بازار فین تک گران است. این قیمت بالا باعث می‌شود که هر مصرف‌کننده‌ای در شرکت فین‌تک خود را وادار کنید که پس از خرید تا حد امکان از محصولات خود استفاده کنند. منطق اینجا ساده است: CAC CAC است، بنابراین اگر می‌خواهید اهرم مشتری را افزایش دهید، LTV بیشتری دریافت کنید. (در شرایط سرمایه گذاری خطرپذیر، CAC به معنای “قیمت کسب مشتری” است، در حالی که LTV به ارزش زندگی مشتری اشاره دارد.)

همچنین به همین دلیل است که ما شاهد تبدیل شدن اسکوئر به یک بلوک و گشودن بال های خود در اقتصادهای فیات و وب 3 هستیم، چرا می توانید کریپتو با پی پال بخرید و بفروشید و غیره.

با این حال، هنگامی که Coinbase سود خود را اعلام کرد، رئیس و مدیر عملیاتی Emily Choi پاسخ زیر را به سؤالی در مورد خرید احتمالی Robinhood گفت (تاکید شده توسط TechCrunch):