منو سایت

همه SPAC ها زباله و قدرت کار تیمی نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
همه SPAC ها زباله و قدرت کار تیمی نیستند

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch + الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. آیا می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پست خود قرار دهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

سلام و شنبه مبارک! امروز به دو موضوع خواهیم پرداخت. اولین مورد به خوبی در منطقه تحت پوشش معمول ما قرار می گیرد. دومی نه چندان بیا بریم!

همه SPAC ها زباله نیستند

در سرعت SPAC 2021، من اولین حضور عمومی Alight Solutions را از دست دادم. این شرکت که در خارج از شیکاگو مستقر است، یک فروشگاه برون سپاری فرآیندهای تجاری است که از ده ها میلیون کارمند در ایالات متحده پشتیبانی می کند. ژوئیه گذشته پس از اعلام قصد خود برای فهرست شدن از طریق SPAC در اوایل سال 2021، با Foley Trasimene، یک شرکت چک سفید ادغام شد.

او همچنین دستاوردهای این هفته را گزارش کرد و من با او صحبت کردم استفان شول، مدیر اجرایی بعد از این واقعیت سه چیز از گزارش Alight مهم است که می‌خواهم در مورد آنها با شما تماس بگیرم. به ترتیب:

  • همه SPAC ها آشفته نیستند: امروز، Alight Solutions حدود 4.7 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و کمی بالاتر از قیمت قبل از ترکیب 10 دلار به ازای هر سهم معامله می شود. این بدان معنی است که معامله SPAC این شرکت کاملاً مورد قدردانی قرار گرفته است و امکان عمومی کردن یک شرکت با استفاده از روش و نه او را مجبور کنید در هفته ها، ماه ها و سه ماهه آینده شورت خودش را بخورد. SoFi نمونه اصلی ما از ترکیب SPAC بود که شکست خورد. می توانیم نام دیگری به لیست اضافه کنیم.
  • برخی از پیش‌بینی‌های SPAC تأیید می‌کنند: آلیت در بسته سرمایه گذاری خود از اعلام ترکیب ژانویه گذشته گفت که انتظار دارد در سال 2021 363 میلیون دلار درآمد BPaaS ایجاد کند. BPaaS به معنای فرآیند کسب و کار به عنوان یک خدمتو سرویس SaaS-y این شرکت است که سریعترین بخش درآمد آن در حال رشد است. با این حال، در سال 2021، این شرکت در واقع 390 میلیون دلار درآمد BPaaS گزارش داد. برنده با شاخص کلیدی! به همین دلیل است که شرکت به نظر من بالای آب است.
  • ایده رشد سودآور: چرا اگر یک شرکت فناوری شروع به پرداخت سود سهام کند، در برخی محافل خبر بدی در نظر گرفته می شود؟ یک خط فکری این است که انتخاب بازگرداندن پول به سهامداران از طریق پرداخت‌های منظم، نشان‌دهنده این است که شرکت مورد نظر جایی برای تخصیص وجوه ندارد، که نشان‌دهنده رشد آتی آهسته‌تر است. بنابراین ما تمایل داریم شرکت‌های فناوری را ببینیم که جالوت نیستند، حتی به قیمت سود، رشد جهنمی دارند. به نظر می رسد آلایت بین دو نقطه افراطی نشسته است و بر آنچه شول توصیف می کند تمرکز می کند سودآور رشد به TechCrunch. او توضیح داد که این تضمین می‌کند که شرکت او در هیچ تلاش مشخصی «سرنگون» نمی‌شود و کشتی‌هایش را تحت استراتژی BPaaS خود نمی‌سوزاند. اگر در دراز مدت کار نکند، شرکت زنده خواهد ماند. Alight کاملاً سودآور است، بنابراین او برای مرجع از موضع جوهر سیاه صحبت می کند. با این حال، جالب بود که با شرکتی صحبت کنیم که با شرکت‌های فناوری در حال گذار نرم‌افزاری است، اما با رویکردی بسیار متفاوت برای متعادل کردن رشد و سود. جالب هست.

و حالا چیزی متفاوت

فعالیت های مشترک

من مثل هر هفته بعد از ظهر جمعه برای شما می نویسم. من این پیام کوچک را دریافت می‌کنم، در Crunch روزانه مشارکت می‌کنم، و سپس در آخر هفته بازمی‌گردم.

این جمعه اما آسیاب بود. نه تنها به دلیل ناامنی اقتصادی، همه‌گیری یا تهاجم به اوکراین، بلکه به این دلیل که کریس گیتس TechCrunch را برای یک نقش جدید در جای دیگری ترک می‌کند. احتمالاً کریس را نمی‌شناسید، که گواه این است که من در جاده به اندازه کافی برای تماس با او تلاش نکرده‌ام.

با این وجود، او بنیانگذار پادکست Equity بود و آخرین روز او امروز بود. تا زمانی که شما این را بخوانید، او رفته است. ما حدود نیم دهه با هم کار کردیم، صدها نمایش ضبط کردیم، شکست خوردیم، پیروزی ها را جشن گرفتیم و به طور کلی باعث شد که نمایش به عنوان یک تیم کار کند. از طریق تغییرات در میزبان، فروش شرکت مادر ما و خیلی چیزهای دیگر، او آنجا بود، ثابت، گرم و آماده برای رفتن، لعنتی. البته، Equity نیز گریس، مری آن و ناتاشا هستند، و او همچنین از حضور دنی و کیت، متیو، کتی و کانی در طول زندگی آنها لذت برد. این تا حد زیادی یک پروژه گروهی است.

دلم برای کار با کریس خیلی تنگ خواهد شد. اما انتشار آن به خوبی یادآور بسیاری از ضرب کننده های نیروی انسانی به نام کار تیمی است.

همه SPAC ها زباله و قدرت کار تیمی نیستند

مرد، اسطوره، لبخند. کریس این را در Slack پست کرد که آزادی خود را اعلام کرد، بنابراین منصفانه است که او را در اینجا با او ترول کنید. این انرژی است که او هر روز حمل می کرد.

برای مثال این خبرنامه توسط من نوشته شده است. سپس آنی یا ریچارد آن را خواندند. هنری همچنین اغلب به او نگاه می کند، زیرا او به من کمک کرد چند سال پیش او را ببینم و از تولدش حمایت کرد. در نهایت، به نرم افزار ایمیل ما منتقل شد، به شکافی که تیم فروش ما برای گنجاندن واحدهای تبلیغاتی مناسب آماده می کند. سپس به صندوق ورودی شما ارسال می شود و در سایت منتشر می شود که تیم فنی ما این امکان را فراهم می کند. من فقط اسمم را در بالای صفحه می بینم چون کلمات را نوشته ام. اما این محصول حاصل کار گروهی مادی و طولی است.

وقتی نوبت به تیم‌ها می‌رسید، من بیش از آنچه استحقاقش را داشتم، خوش شانس بودم. افرادی که در حرفه‌ام از همکاری با آنها لذت بردم، به استثنای موارد بسیار کمی، افرادی بودند که به طور کلی دوست داشتم در زندگی‌ام داشته باشم. من و کریس با هم از طریق عروسی، تولد، نقل مکان و موارد دیگر روی Equity کار کردیم. ما با هم زندگی می کردیم، می دانید؟

و بگذارید فقط بگویم که تیم TechCrunch +، جایی که اکسچنج معمولاً در آن زندگی می کند، یک آس است. والتر و آنی، رام و آنا و بقیه اعضای تیم افراد فوق‌العاده‌ای هستند، من خوش شانس هستم که به اطراف می‌گردم. من کارهای بیشتری برای انجام دادن دارم زیرا با هم کار می کنیم. و امیدوارم این لطف را برگردانم.

فعالیت های مشترک این بهترین است و این کار توقف کار را سخت‌تر می‌کند.

موفق باشید، کریس، در ماجراجویی بعدی. من مشتاقانه منتظر هستم که طرفدار شماره 1 شما در کارهای بعدی باشم.

الکس