منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • هنگام شمارش نتایج برای روز، نتایج متفاوتی در آرای اتحادیه ها در آمازون ظاهر می شود

هنگام شمارش نتایج برای روز، نتایج متفاوتی در آرای اتحادیه ها در آمازون ظاهر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هنگام شمارش نتایج برای روز، نتایج متفاوتی در آرای اتحادیه ها در آمازون ظاهر می شود

در پایان شمارش انتخابات امروز در بسمر، آلاباما، اتحادیه آمازون، رای “نه” با 993 رای به 875 رسید. با این حال، این حاشیه به طور قابل توجهی کمتر از نتایج انتخابات سال گذشته است، زمانی که خرده‌فروشان، عمده‌فروشان و فروشگاه‌های بزرگ با موفقیت بازشماری را تحمیل کردند و نگرانی‌های متعددی در مورد اقدامات آمازون ذکر کردند.

نتایج امشب نیز چندان بریده و خشک نیست. علاوه بر 59 رای لغو شده، 416 رای در حال حاضر به عنوان “معارض” درج شده است. از آنجایی که این عدد ممکن است برابری رای موافق را تغییر دهد، جلسه استماع برای تعیین اینکه آیا برگه های رای باید به تعداد نهایی اضافه شود یا خیر برگزار می شود. ماهیت چالش ها در حال حاضر نامشخص است. ممکن است هر یک از طرفین به دلایل مختلف نسبت به درج آنها اعتراض داشته باشند.

RWDSU در بیانیه ای که به TechCrunch پیشنهاد کرده است، اشاره کرد:

هر رای باید شمارش شود. کارگران آمازون یک نبرد طولانی و تهاجمی غیرضروری را برای متحد شدن در محل کار تحمل کردند و آمازون تمام تلاش خود را برای انتشار اطلاعات نادرست و فریب انجام داد. ما آمازون را پاسخگو خواهیم دانست و به رفتار آنها اعتراض خواهیم کرد. استقامت و شجاعت این کارگران در این پروسه طولانی غیر ضروری هرگز تزلزل نکرد. کارگران باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا صدای آنها شنیده شود و اتحادیه ما در تمام مراحل با آنها خواهد بود تا صدای آنها مطابق قانون شنیده شود. آنچه ما می دانیم این است که این یک لحظه تاریخی است و کارگران در بسمر، آلاباما، الهام بخش کارگران در سراسر کشور و سراسر جهان هستند تا برای تغییر شغل، از جمله سایر سازمان های آمازون در سراسر کشور، مبارزه کنند. این نبرد جرقه جنبش کارگری قرن بیست و یکم است و ما می دانیم که برای همیشه دیدگاه آمریکایی ها به اتحادیه ها در این کشور را تغییر خواهد داد. این انتخابات اتحادیه ها همچنان نشان می دهد که بهترین راه برای کارگران زحمتکش برای محافظت از خود و خانواده هایشان اتحاد است.

تاریخ رسیدگی هنوز مشخص نشده است، اما احتمالا در چند هفته آینده برگزار خواهد شد.

همانند انتخابات اولیه سال گذشته، نتایج امروز هم توسط آمازون و هم اتحادیه به دقت زیر نظر گرفته شده است. آمازون به شدت با تلاش‌های اتحادیه می‌جنگد، زیرا می‌ترسد که حمایت RWDSU می‌تواند آغاز یک اثر آبشاری باشد. پس از پیروزی های اولیه اتحادیه، استارباکس پیشرو ابتکارات اتحادیه در سراسر کشور بوده است. این نشانه تغییر دیدگاه ها در مورد حقوق کار، به ویژه در میان کارگرانی است که در طول همه گیری، کارگران کلیدی محسوب می شوند.

شمارش تقریباً دو ماه رای دادن به Bessemer از طریق نامه با نتایج یک راند دیگر در استاتن آیلند، مرکز اجرای JFK8 نیویورک، همزمان است. در آنجا، رای “بله” 1518 به 1154 است. شمارش معکوس در شب به پایان رسید و قرار است فردا صبح در ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی از سر گرفته شود.

مانند انتخابات آلاباما، تلاش های JFK8 با مخالفت قابل توجهی از سوی آمازون مواجه شد. در ماه فوریه، کریستین اسمالز، کارمند سابق، یکی از سه نفری بود که به اتهام نقض مرز دستگیر شدند. اسمالز این اتهامات را رد کرد و به رسانه ها گفت که آنها فقط برای تهیه ناهار به کارگران حاضر هستند.

اوایل امروز، CNBC گزارش داد که آمازون گروه استراتژی جهانی، شرکتی با روابط نزدیک با حزب دموکرات را برای کمک به مبارزه با تلاش‌های کارگری استخدام کرده است.