منو سایت

هی، نگاه کن، یک رکود دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
هی، نگاه کن، یک رکود دیگر

این روز بدی برای قیمت دارایی است.

بازار سهام در سراسر جهان در حال فروش است. در اینجا در ایالات متحده، سهام از نمونه معاملات صبحگاهی پیروی می کند. سهام‌های فناوری ضربه‌های جدیدی را متحمل می‌شوند و خلق و خوی در میان طبقات سرمایه‌گذاری از سردی به یخ زده کاهش یافته است، زیرا روال روزانه سال گذشته آزمون واقعیت مورد انتظار را دریافت کرد.

برای درک میزان درد، از چند عمل به عنوان شاخص استفاده می کنیم. کوین بیس که پس از عرضه مستقیم در بورس به 368.90 دلار در هر سهم افزایش یافت، امروز معاملات خود را با کمتر از 100 دلار در هر سهم آغاز کرد. زوم که سال گذشته به 406.48 دلار افزایش یافت، اکنون حدود 93 دلار برای هر سهم هزینه دارد.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


ارزش سهام نرم افزار به طور کلی بهتر نیست. شاخص ابر Bessemer بیش از 50٪ از بالاترین مقادیری است که در نوامبر گذشته ایجاد شده است. سپس، در کمتر از یک سال، اوج شرکت های فناوری و سپس دهانه آتشفشان را دیدیم. از بین رفتن سریع بود، اما نه حتی، زیرا استارت‌آپ‌ها توانستند ماه‌ها بیشتر از همتایان عمومی خود روی آب بمانند. که در حال تغییر است.

دنیای بلاک چین و دارایی های دیجیتال نیز مورد انتقاد سرمایه گذاران قرار گرفته است، سرمایه گذارانی که در روزهای اخیر به شدت فروخته اند.

هی، نگاه کن، یک رکود دیگرهمه جا عذاب، غم و اندوه؟ بله اما نه به طور کامل.

خبر خوب این است که با کاهش قیمت دارایی های فناوری در سراسر جهان، شاهد یک شوک واقعی در سه ماهه آینده خواهیم بود. این روشنگر خواهد بود و یک انبوه کامل را روشن می کند. اسم آن را کشف جوکر بگذارید. بگذار توضیح بدهم.

از تاخیر تا تکان دادن

هیچ نکته ای در لوازم آرایشی خوک وجود ندارد. ما می‌توانیم روی یک تعدیل عظیم در آغاز مارس 2020 تمرکز کنیم، اما برای مدت زمان طولانی‌تر و با کاهش‌هایی که به طور کلی بیشتر از این اتفاق می‌افتد.

پس چه فایده ای دارد؟ افول مزخرفات

در نامه ای به مدیر عامل اوبر در آخر هفته برای کارکنانش ارسال شد – CNBC قاشق را در آنجا دارد – چیزهای زیادی وجود داشت که ارزش جویدن را داشت، اما یک چیز به طور خاص در ذهن من گیر کرده بود (من بر TechCrunch تأکید می کنم):

در زمان عدم اطمینان، سرمایه گذاران به دنبال امنیت هستند. آنها اعتراف می کنند که ما در رده های خود پیشتاز هستیم، اما نمی دانند چقدر هزینه دارد. برای کارگردانی جری مگوایر، باید پول را به آنها نشان دهیم. ما پیشرفت زیادی از نظر سودآوری داشته‌ایم و هدف 5 میلیارد دلاری را در EBITDA تعدیل‌شده در سال 2024 تعیین کرده‌ایم، اما اهداف تغییر کرده‌اند. اکنون بحث جریان نقدی آزاد است. ما می توانیم (و باید) به سرعت به آنجا برسیم.

داغ لعنتی.