منو سایت

والمارت در حال افزودن ربات های Symbotic به انبارهای سراسر کشور است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
والمارت در حال افزودن ربات های Symbotic به انبارهای سراسر کشور است

انگیزه هجوم عظیم بودجه برای رباتیک انبارداری عمدتاً توسط یک نهاد هدایت می شود: آمازون. البته عوامل دیگری نیز این صنعت را هدایت می‌کنند، از جمله همه‌گیری، کمبود نیروی کار و محدودیت‌های زنجیره تامین، اما آمازون برای همیشه در گوشه و کنار است و شرکت‌ها را مجبور می‌کند راه‌های خلاقانه و نوآورانه را برای ماندن در رقابت اتخاذ کنند. حتی نیروی طبیعت مانند والمارت نیز مصون نیست.

در حالی که آمازون از زمان خرید Kiva Systems در سال 2012 در خط مقدم این بخش بوده است، والمارت در سال های اخیر به شدت روی اتوماسیون کار کرده است – اگرچه تجربه خودش کمی بن بست است، به خصوص در مورد Bossa Nova، که از زمانی که این شرکت سیستم های اسکن قفسه خود را رها کرد، سکوت کرد.

Symbotic مستقر در ماساچوست بسیار خوش شانس تر بود. در اواخر سال گذشته، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد از طریق SPAC، عمدتاً بر اساس شتاب قرارداد فعلی والمارت، که رباتیک انبارداری آن را به 25 مرکز توزیع / اجرا در مگا / خرده‌فروشی رساند، عمومی شود. امروز، این زوج از گسترش قراردادی خبر دادند که سیستم‌های Symbotic را در تمام مراکز توزیع Walmart در ایالات متحده نصب می‌کند – در مجموع 42.

در حالی که والمارت به وضوح به سیستم ها ایمان دارد، این یک شبانه روز نیست. Symbotic می‌گوید تکمیل ارتقاء بیش از هشت سال طول می‌کشد. به جرات می توان گفت که هم خرده فروشی و هم رباتیک در کمتر از یک دهه آینده بسیار متفاوت به نظر می رسند.

او در Walmart گفت: “نیاز به دقت و سرعت در زنجیره تامین هرگز به این اندازه قابل مشاهده نبوده است، و ما متقاعد شده ایم که اکنون زمان آن رسیده است که با گسترش فناوری Symbotic به کل شبکه مراکز توزیع منطقه ای خود، حتی سریعتر حرکت کنیم.” پیام SVP . Symbotic System با استفاده از رباتیک پرسرعت و نرم افزارهای هوشمند برای سازماندهی و بهینه سازی موجودی، به ما کمک می کند تا محصولات را به سرعت و یکپارچه به مشتریان خود برسانیم و شیوه دریافت و توزیع محصولات در فروشگاه ها را متحول کند.

سیستم Symbotic همه کاره است، شبیه به شرکت هایی مانند Berkshire Gray. این شامل ترکیبی از ربات‌های موجودی سیار کیوا مانند و بازوهای روباتیک است که می‌توانند با استفاده از انواع پیوست‌های مختلف انتخاب، قرار داده و از پالت جدا کنند.

به گفته Symbotic، SPAC – که در ابتدا برای مدتی در H1 طراحی شده بود – هنوز ادامه دارد. اگرچه، با توجه به وضعیت بازار، ممکن است توصیه شود که برخی از فهرست را رها کنید. در همین حال، والمارت با تعدادی از شرکت های مختلف روباتیک، از جمله GreyOrange، که زیرمجموعه کانادایی این شرکت را تجهیز می کند، همکاری کرده است.