منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • والمارت در حال توسعه پروژه آزمایشی تحویل خودکار خود با کروز جنرال موتورز در سال جاری است

والمارت در حال توسعه پروژه آزمایشی تحویل خودکار خود با کروز جنرال موتورز در سال جاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


مدیر ارشد دولتی این شرکت در نشست عمومی اخیر با قانونگذاران ایالتی گفت که کروز قصد دارد مدل تحویل آزمایشی خود را با والمارت در آریزونا گسترش دهد.

شرکت خودروهای خودمختار، که زیرمجموعه جنرال موتورز است، عمدتاً بر روی آزمایش و احتمالاً راه اندازی یک سرویس رباتیک تجاری در کالیفرنیا متمرکز است. اما کروز همچنین ناوگان کوچکی از شورت بولت‌های خودران الکتریکی در آریزونا به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی محدود با والمارت دارد.

امروزه، این آزمایشی تنها شامل یک فروشگاه Walmart است که در رودخانه نمک، Pima Maricopa، جامعه هندی در نزدیکی Scottsdale واقع شده است. همه خودروهای خودران دارای اپراتورهای ایمنی پشت فرمان هستند. کارتر استرن، مدیر ارشد دولتی کروز، در نشست کمیته حمل و نقل سنای آریزونا در اوایل این ماه گفت که این شرکت قصد دارد در سال 2022 به هشت فروشگاه والمارت گسترش یابد.

cruise-av-walmart

اعتبار تصویر: والمارت

استرن با تشریح تقویت برنامه ریزی شده این برنامه گفت: “ما واقعاً به رشد این رشد ابتدا در آریزونا و سپس صادرات به بقیه کشور ادامه خواهیم داد.” کروز بیش از 100 نفر را در آریزونا استخدام می کند که شامل تیمی است که ناوگان جهانی این شرکت را نظارت می کند. انتظار می‌رود این گروه رشد کند، اگرچه استرن رقم یا برنامه زمانی برای استخدام افراد بیشتری ارائه نکرده است.

نظرات ارائه شده توسط استرن بینشی نادر از عملیات کروز در آریزونا و پروژه آزمایشی آن با والمارت، که در حال حاضر تنها منبع درآمد این شرکت است، ارائه می دهد.

اگرچه بیشتر فعالیت‌های کروز در سانفرانسیسکو است، اما این شرکت در حال حاضر نمی‌تواند هزینه حمل و نقل (یا تحویل، به این معنا) در ایالت را دریافت کند، زیرا تأییدیه مناسبی از کمیسیون خدمات شهری کالیفرنیا ندارد. (کروز خدمات تحویل رایگان را از طریق همکاری با بانک غذای San Francisco Marin و SF New Deal ارائه می دهد. این شرکت به TechCrunch گفت که تاکنون 113000 تحویل انجام داده است.)

کروز تقریباً تمام مجوزهای لازم برای کار و هزینه سفر در وسایل نقلیه ای را دارد که بدون راننده-مرد پشت فرمان کار می کنند. او دارای سه مجوز مورد نیاز توسط دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا برای آزمایش و استقرار رانندگان با و بدون راننده است، از جمله مجوزی که به او اجازه می دهد تا مردم را حمل کند. او همچنین درخواست مجوز از کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا برای دریافت هزینه برای این سفرها کرد، اگرچه شرکت هنوز این مجوز را دریافت نکرده است.

اوایل این ماه، کروز سرویس تاکسی بدون راننده خود را در سانفرانسیسکو به روی عموم باز کرد. در حال حاضر این سفرها رایگان است و لیست انتظار عمومی از طریق وب سایت کروز ایجاد شده است. این شرکت قبلاً گفته بود که اعضای عمومی که به لیست انتظار می‌پیوندند، قبل از استفاده از این سرویس، نیازی به امضای قرارداد عدم افشای اطلاعات ندارند.

خدمات اولیه کروز بدون راننده از ساعت 11 شب تا 5 صبح در دسترس است. کروز در حال آزمایش خودروهای خودران شوری بولت خود در سراسر سانفرانسیسکو است. با این حال، خدمات بدون راننده به مناطق و خیابان‌های خاصی در Haight-Ashbury، Richmond District، Chinatown و Pacific Heights محدود می‌شود.