منو سایت

وقت آن است که مجوز TechCrunch Disrupt خود را در سانفرانسیسکو دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
وقت آن است که مجوز TechCrunch Disrupt خود را در سانفرانسیسکو دریافت کنید

برای بازگشت پیروزمندانه آماده شوید TechCrunch Disrupt – زنده و حضوری – به سانفرانسیسکو در 18-20 اکتبر Moscone West!

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما و بیش از 10000 بازدید کننده دیگر در رویداد شاخص خود هستیم – مرکز اکوسیستم استارتاپی.

ثبت نام باز است: از شروع ویژه ما استفاده کنید. پاس بخر (پذیرش عمومی، سرمایه گذار یا دانشجوی غیرانتفاعی) قبل از 1 ژوئن و می توانید تا 1500 دلار پس انداز کنید.

در رویدادهای TC Disrupt شما تأثیرگذارترین، موفق‌ترین مدیران اجرایی و سرمایه‌گذاران جهان را روی صحنه ما می‌بینید و نسل بعدی تک‌شاخ‌های بالقوه را در سایت نمایشگاه ما خواهید دید. اما با توجه به اپراتورهای پست صوتی خودکار در همه جا: لطفاً به منو گوش دهید زیرا گزینه های ما تغییر کرده است.

ما امسال با مجموعه ای از تغییرات هیجان انگیز روبرو شده ایم، تا حدی برای جشن گرفتن بازگشت به رویدادهای زنده، اما مهمتر از آن، برای تعمیق و گسترش حمایت خود از جامعه استارت آپ جهانی در مراحل اولیه. آماده؟ در اینجا چیزهای جدیدی در Disrupt امسال آمده است.

راه اندازی Battlefield 200: استارتاپ Battlefield در حال گسترش است! امسال، TechCrunch 200 استارت‌آپ در مراحل اولیه را از تمام صنایع و سراسر جهان انتخاب می‌کند تا به گروه بپیوندند و در طول سه روز Disrupt به صورت رایگان ارائه کنند. همراه با مناطق نمایشگاهی، 200 استارت آپ منتخب به آموزش ها، پذیرایی های خصوصی، سرمایه گذاران، دو کارت ورودی مشترک اضافی و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت. این یک دعوا است، به این معنی است شما باید درخواست بدهید تا در نظر گرفته شوید و این تنها راهی است که شرکت ها می توانند در مراحل اولیه خود را در نمایشگاه نشان دهند.

از میان این 200 استارت‌آپ کمیاب، TechCrunch 20 شرکت برجسته را برای ارائه در Disrupt Stage به هزاران شرکت انتخاب می‌کند – برای شانس 100000 دلار و شهرت به عنوان بهترین استارت‌آپ در فناوری. این بنیانگذاران قبل از ارائه زنده به هیئت داوران و مخاطبان مشتاق در Disrupt Stage هفته ها آموزش تخصصی خواهند دید. برنامه ها در حال حاضر برای مدت محدودی باز هستند! کلاهش را انداخت توی رینگ اینجا را در نظر بگیرید!

بحث میزگرد: این گردهمایی های کوچک و متمرکز بر موضوع – که هر کدام توسط یک متخصص در این زمینه سازماندهی شده اند – به حداکثر 10 نفر فرصت می دهد تا با هم تعامل داشته باشند و در گفتگوهای عمیق تر شرکت کنند. چالش ها را به اشتراک بگذارید، سؤال بپرسید، ارتباط برقرار کنید، و شاید فرصت هایی برای همکاری با بنیانگذاران دیگر در مراحل اولیه پیدا کنید.

میز شش نفره: ثبت نام کنید تا استراحت کنید و با یک میزبان در یک رستوران محلی برتر با پنج شرکت کننده دیگر در Disrupt ارتباط برقرار کنید. این یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن داستان های نوپا، ملاقات با کارآفرینان جدید و جالب و رشد شبکه شما است. صرفه جویی در فضا برای دسر

Disrupt Day – نسخه آنلاین: نمی توانید در Disrupt IRL شرکت کنید؟ نگران نباشید، فقط 21 مه را در تقویم خود علامت بزنید و از هر کجای دنیا با Disrupt Online هماهنگ شوید. خلاصه، محتوای نظرات تحلیلگران و مهمانان ویژه را ارائه خواهیم کرد. شرکت کنندگان آنلاین به کتابخانه ویدیوی Disrupt دسترسی خواهند داشت و از شبکه آنلاین با جامعه راه اندازی جهانی بهره مند خواهند شد.

این یک تغییر درجه یک است، اما یک چیز در مورد Disrupt همیشه یکسان خواهد بود. این بهترین نقطه شروع برای شروع در مراحل اولیه است. فقط از Dropbox، Mint و Fitbit بپرسید.

TechCrunch Disrupt اتفاق می افتد – شخصا، بله! – در سانفرانسیسکو در 18-20 اکتبر با یک روز آنلاین در 21 اکتبر. پاس خود را بخرید قبل از 1 ژوئن، تا 1500 دلار صرفه جویی کنید و آماده باشید تا به یک اکوسیستم با شروع اولیه متعهد شوید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا IRL شما را ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش TechCrunch Disrupt است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-207275ce7bc1b0939828dda3985ff903’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content’Frame.contentWiframe ‘:’ wpcom-iframe-207275ce7bc1b0939828dda3985ff903 ‘}, “https: / / tcprotectedembed.com”);}} = اندازه خودکار تابع امن iframe createElement (‘ a’)؛ ; // مبدا پیام را بررسی کنید اگر (‘ tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت؛ // بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد ؛ سوئیچ (e.data.msg_type) {case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe && ” = == iframe.width) iframe.width = “100%”؛ if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛}} if (‘function’ === نوع پنجره. addEventListener) {window.addE ventListener (“پیام”، funcSizeResponse، false)؛ } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();