منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ویژگی جدید اسنپ چت به طور خودکار داستان هایی را بر اساس محتوای ویرایش های انتخاب شده ایجاد می کند

ویژگی جدید اسنپ چت به طور خودکار داستان هایی را بر اساس محتوای ویرایش های انتخاب شده ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ویژگی جدید اسنپ چت به طور خودکار داستان هایی را بر اساس محتوای ویرایش های انتخاب شده ایجاد می کند

Snapchat در حال معرفی یک ویژگی جدید Dynamic Stories است که به ناشران این امکان را می دهد تا به طور خودکار داستان هایی را در برنامه بر اساس اخباری که به صورت آنلاین منتشر می کنند ایجاد کنند. شرکای اولیه شامل CNN، بلومبرگ، ESPN و دیگران بودند. ویژگی جدید از فید RSS ناشر برای ایجاد و انتشار خودکار داستان ها در داستان های اسنپ چت ناشر استفاده می کند. داستان‌های تولید شده به‌طور خودکار در فید Discover برنامه نمایش داده می‌شوند و پس از آن استوری‌ها به‌طور هم‌زمان به‌روزرسانی می‌شوند.

این شرکت می‌گوید فرمت جدید در تلاش‌هایش برای ارائه محتوای محلی جدید به کاربران برنامه در سراسر جهان نقش خواهد داشت. ویژگی جدید Dynamic Stories در حال حاضر در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه و هند در حال آزمایش است.

اسنیپ در یک پست وبلاگی گفت: “ما همیشه مسئولیت عمیقی برای برجسته کردن اخبار و اطلاعاتی که قابل اعتماد و از منابع مطمئن و روشن هستند احساس کرده ایم.” «داستان پویا چه اخبار فوری از منابع معتبر در مورد جنگ در اوکراین باشد یا آخرین اخبار فرهنگ پاپ یا مد، داستان های پویا به اسنپ چتترها کمک می کند تا در مورد جهان بیاموزند. مانند اتفاق می افتد.”

این شرکت با Axios، Bloomberg، Buzzfeed، CNN، Complex Networks، Condé Nast (Self، Vogue)، ESPN، Insider، New York Post، Page Six، The Wall Street Journal، The Washington Post، TMZ، Tom’s Guide، Vice همکاری کرده است. ، ووگ بریتانیا، GQ انگلستان، PinkNews، The Independent، The Mirror، Femme Actuelle، Foot Mercato، Gala، GQ France، Le Figaro، Marie Claire FR، Paris Match، Vogue France، GQ India، MissMalini، Pinkvilla، Sportskeeda، The Quint ، Times Now و Vogue India.

اسنپ ​​می‌گوید این ویژگی جدید به ناشران راهی آسان برای ایجاد محتوای روزانه در برنامه با ترکیب شیوه‌های انتشار اسنپ چت در جریان‌های کاری موجود می‌دهد. ویژگی جدید ویرایشگرها، به خصوص افراد محلی کوچکتر، را آسان تر می کند تا محتوای خود را بدون نیاز به انجام دستی در اسنپ چت منتشر کنند. از آنجایی که این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود، ناشران مجبور نیستند زمان بیشتری را برای دسترسی به کاربران اسنپ چت صرف کنند.

این اولین باری نیست که اسنپ چت سعی می کند محتوای خبری را در پلتفرم خود برجسته کند. در اوایل سال 2018، Snapchat و NowThis قراردادی را امضا کردند که در آن ناشر اخبار ویدیوی اجتماعی کانال NowBreaking را در اسنپ چت راه اندازی کرد. این کانال در ژوئن 2018 در صفحه Discover اسنپ چت شروع به کار کرد.

پیش از این، NBC News یک برنامه روزانه برای اسنپ چت در سال 2017 راه اندازی کرد که در آن دفتر تحریریه دو قسمت در روز را در طول هفته پخش می کند. پس از موفقیت برنامه NBC News، CNN برنامه خبری روزانه خود را در اسنپ چت راه اندازی کرد.

در پست وبلاگ امروز، اسنپ وقت گذاشت و تکرار کرد که صفحه Discover آن فقط شامل محتوای ناشران رسانه تایید شده و سازندگان محتوا است.