منو سایت

پادکست های TechCrunch این هفته: Chain Reaction، Found، Equity و The TechCrunch Live Podcast

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پادکست های TechCrunch این هفته: Chain Reaction، Found، Equity و The TechCrunch Live Podcast

TechCrunch چیزی بیش از یک سایت با کلمات است. ما همچنین در حال ایجاد ثبات رو به رشد از پادکست‌های متمرکز بر حیاتی‌ترین موضوعات مرتبط با دنیای استارت‌آپ و سرمایه‌گذاری خطرپذیر هستیم. برای کمک به شما در یافتن نمایش مناسب مطابق با علایقتان، خروجی صوتی هفته خود را گردآوری کرده ایم.

در زیر جدیدترین مورد از Chain Reaction، پادکست جدید و ستاره‌ای متمرکز بر کریپتو که توسط میزبانی می‌شود، آمده است. لوکاس و آنیتا. همچنین Found را خواهید یافت، یک اثر طولانی مدت که به عمق حماسه واقعی شروع یک تجارت می رود. اردن و دارل. یک نسخه صوتی از TechCrunch Live وجود دارد که توسط میزبانی می شود مت که شامل بنیانگذاران و سرمایه گذارانی است که در مورد آزمون های موفق بحث می کنند. سرانجام، Equity وجود دارد، یک پادکست طولانی مدت برنده جایزه WebC TechCrunch با تمرکز بر سرمایه مخاطره‌آمیز و آخرین اخبار استارت‌آپ به میزبانی ناتاشا، مری ان و الکس.

هنوز راه زیادی در پیش داریم، پس با ما همراه باشید. و اگر به نوشته ها بیشتر از آنچه گفته می شود علاقه دارید، خبرنامه هایی نیز در موضوعات فوق داریم.

واکنش زنجیره ای

قسمت 6: گورو Web3 Lightspeed برای لانچرهای رمزنگاری مصرفی و جهان (با مرسدس بنت)

به عقب خوش آمدید، این هفته لوکاس و آنیتا در مورد اثرات ادامه دار سقوط بازار و نحوه عملکرد غول های رمزنگاری در بازارهای عمومی بحث می کنند. ما در مورد میلیاردر مدیر عامل FTX 30 ساله صحبت می کنیم که بخش بزرگی از Robinhood را خریداری می کند که گاز را روی کریپتو پمپ می کند، حتی زمانی که بازار در حال خنک شدن است. ما همچنین در حال بحث در مورد مشکلات Coinbase و پیامدهای ادامه سقوط Terra هستیم.

در مصاحبه ای که این هفته انجام شد، لوکاس و آنیتا با مرسدس بنت صحبت کردند. بنت یک سرمایه‌گذار در Lightspeed Venture Partners است، جایی که او به محصولات مصرفی در ارزهای دیجیتال متکی است. قبل از پیوستن به Lightspeed، بنت مدتی را در دنیای واقعیت مجازی سپری کرد، بنابراین ما مغز او را برای جایی انتخاب کردیم که کریپتو در این آینده متاورس قرار می‌گیرد، چیزی که همه برای آن می‌جنگند.

برای غواصی عمیق تر در خبرنامه واکنش زنجیره ای مشترک شوید: https://techcrunch.com/newsletters


پیدا شد

قسمت 57: جاستین اینتال، علوفه

جاستین اینتال از فورج به صورت زنده به تیم Found پیوست. او در مورد این صحبت می کند که چگونه مبارزات عمیق در زندگی شخصی او را برانگیخت تا راهی برای خواربارفروشان آنلاین ایجاد کند تا مزایای EBT و SNAP را بپذیرند. وی همچنین در مورد اهمیت آسیب پذیری و شفافیت به عنوان مدیرعامل صحبت کرد. هر شکستی آموخته می شود، بنابراین او نمی خواهد شرکت ها یا ایده های شکست خورده خود را پنهان کند – در واقع، او آنها را در لینکدین خود یادداشت می کند.

در نظرسنجی شنوندگان ما شرکت کنید و کمی در مورد خودتان و آنچه در مورد FIND فکر می کنید به ما بگویید.

با ما تماس بگیرید:

 • بر توییتر
 • در اینستاگرام
 • از طریق ایمیل: [email protected]
 • با ما تماس بگیرید و یک پست صوتی در (510) 936-1618 بگذارید

انصاف

قسمت 518: ربات توییتر این را نوشت

کل تیم این هفته دوباره با هم بودند، که بسیار خوب بود زیرا چیزهای زیادی برای انجام دادن وجود داشت. الکس ویلهلم، ناتاشا ماسکارنیاس و مری آن آزودو روی میکروفون بودند، s رحمت رسیدگی به تولید

ما درگیر چه شدیم؟ یک سوال بهتر ممکن است این باشد که ما چه کار کردیم نه بفرمایید تو، بیا تو:

 • به لطف ناتاشا که در سایت حضور دارد، ما با به‌روزرسانی رویداد TechCrunch Mobility شروع کردیم. در هوا.
 • از آنجا، زمان بحث در مورد معاملات فرا رسیده بود، با خدمه در حال تجزیه و تحلیل آخرین دور Arrived و اینکه چرا کلکته چای مقداری سرمایه خارج از کشور را تصاحب کرده بود، اما مقدار زیادی سرمایه بر اساس شرایط خودش.
 • سپس نوبت به صحبت در مورد اخبار جدید نقشه برداری Zenly و اینکه چرا استارت آپ ها در جذب دارندگان بسیار مهم هستند، رسید.
 • از آنجا، باید بپرسیم که آیا ایلان ماسک واقعاً می‌خواهد توییتر بخرد (ظاهراً نه؟) و چقدر از خود موضوع خسته شده بودیم.
 • سپس در مورد بازرسی اخیر یونیکورن که بازار دریافت کرد و این واقعیت که بیشتر یونیکورن ها کاندیدای واقعی IPO نیستند صحبت کردیم. (همراه با اخبار SpotOn و Unit!)
 • و برای نتیجه گیری، ما در مورد مسئولیت های پلت فرم های فناوری پس از یک سری تیراندازی های گسترده در ایالات متحده پرسیدیم. انتظارات ما برای تعدیل محتوای پلت فرم باید از کجا شروع و به پایان برسد؟

در آغوش گرفتن از طرف ما برای شما و ما دوشنبه با شما صحبت خواهیم کرد!

قسمت 517: آیا بعد از Roe امیدی به استارت آپ های دیجیتالی سلامت وجود دارد؟

این نمایش چهارشنبه ماست، جایی که به یک موضوع می رسیم، یک موضوع را در نظر می گیریم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، ناتاشا پرسید: بعد از Roe استارت آپ های دیجیتالی مراقبت های بهداشتی در جهان چگونه ساخته می شوند؟

این سوال به دنبال ستون اخیر ناتاشا در استارتاپ ویکلی است، “وقتی ماموریت اصلی استارتاپ شما لغو می شود.” اما فرضیه سازی نکنیم. ادامه دادیم کیکی فریدمن، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران هی جین، برای پاسخ به سوالات بزرگ ما در مورد ساختن، پرورش و زندگی در زمانی که کنترل نظارتی زیادی بر تجارت شما سنگینی می کند. هی جین یک شرکت مراقبت های بهداشتی با هدف مستقیم مصرف کنندگان، که در تهیه قرص های سقط جنین تخصص دارد، در آستانه آغاز فرآیند جمع آوری کمک های مالی است که تنش های جالبی ایجاد می کند. استارت آپ – به ویژه امروز – در واقع در میانه دو لحظه شدید قرار دارد: چرخاندن رو به وید همه کار او را به خطر می اندازد، و بازار ریسک پذیر VC می تواند مانعی برای تامین مالی بیشتر باشد.

از نمایش لذت ببرید و اگر این قالب مصاحبه را دوست دارید به ما اطلاع دهید. همچنین، در اینجا مصاحبه پیدا شده است که در طول برنامه به آن اشاره کردیم!

قسمت 516: آینده استارت‌آپ‌های کریپتو چیست؟

سلام و به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. هر دوشنبه، رحمت و الکس اخبار را مرور کنید و از اتفاقاتی که برای شروع هفته می افتد یادداشت برداری کنید.

امروز صبح چه چیزی در ذهن ما بود؟ به شرح زیر:

 • بازارهای جهانی به طور کلی کاهش یافته اند، اگرچه هیچ چیز وحشتناکی نیست. بازار سهام ایالات متحده پس از هفته ها فروش در حال تلاش برای بهبود است.
 • بعد از فروپاشی Terra/Luna چه اتفاقی برای استارت آپ های رمزنگاری می افتد؟ بلومبرگ در مورد یک تاخیر کلی متعجب است و ما در حال بررسی داده های Crunchbase در مورد اینکه چه کسی از سکه پایدار بدبخت حمایت کرده است، هستیم.
 • کاهش استارت‌آپ‌ها شتاب می‌گیرد – نه به بدی قبلی، اما به اندازه‌ای است که توجه ما را توجیه کند. اختصارات FYI است بازگشت، همه شما!
 • در حلقه Topship سرمایه گذاری شده توسط Y Combinator و Flexport، دیدگاه اخیر ما از CVC درست است.

آخر هفته وحشتناکی در آمریکا بود که تا حدودی در نمایش به پایان رسید. مواظب هم باشید.

چند نکته در مورد خانواده قبل از ترک: این یک هفته برای نمایش زنده نیست، بنابراین Equity فقط چهارشنبه و جمعه صبح منتشر می شود. و این هفته رویداد TC Sessions: Mobility است که می‌توانید در اینجا درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید

و این خلاصه هفته است – اگر پیشنهاد یا سوالی دارید برای ما توییت ارسال کنید. رو به جلو!