منو سایت

پادکست های TechCrunch این هفته: Chain Reaction، Found، Equity و The TechCrunch Live Podcast

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پادکست های TechCrunch این هفته: Chain Reaction، Found، Equity و The TechCrunch Live Podcast

TechCrunch چیزی بیش از یک سایت با کلمات است. ما همچنین در حال ایجاد ثبات رو به رشد از پادکست‌های متمرکز بر حیاتی‌ترین موضوعات مرتبط با دنیای راه‌اندازی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر هستیم. برای کمک به شما در یافتن نمایش مناسب برای علایق خود، خروجی صوتی هفته خود را در اینجا گردآوری کرده ایم.

در زیر جدیدترین مورد از Chain Reaction، پادکست جدید و ستاره‌ای متمرکز بر کریپتو که توسط میزبانی می‌شود، آمده است. لوکاس و آنیتا. همچنین Found را خواهید یافت، یک اثر طولانی مدت که به عمق حماسه واقعی شروع یک تجارت می رود. اردن و دارل. یک نسخه صوتی از TechCrunch Live توسط میزبانی شده وجود دارد مت که شامل بنیانگذاران و سرمایه گذارانی است که در مورد آزمون های موفق بحث می کنند. سرانجام، Equity وجود دارد، پادکست طولانی مدت TechCrunch برنده جایزه WebC با تمرکز بر سرمایه مخاطره‌آمیز و آخرین اخبار استارت‌آپ با میزبانی ناتاشا، مری انو الکس.

هنوز راه زیادی در پیش داریم، پس با ما همراه باشید. و اگر به نوشته ها بیشتر از آنچه گفته می شود علاقه دارید، خبرنامه هایی نیز در موضوعات فوق داریم.

واکنش زنجیره ای

قسمت 5: بنیانگذار Moonbirds درباره Crypto Crash و جایی که NFT از اینجا می رود صحبت می کند (با کوین رز)

خوش آمدید، این هفته لوکاس و آنیتا در مورد آشفتگی و شکست بازارهای کریپتو بحث می کنند زیرا بیت کوین و اتریوم به شدت ضربه خورده اند، تعدادی دیگر از توکن های محبوب شکسته شده اند و سهام ارزهای دیجیتال عمومی مانند Coinbase و Robinhood شاهد کاهش قیمت هستند. سهام شما . چه چیزی باعث این حمام خون شد؟ خوب، کاتالیزور اصلی، انفجار فاجعه بار توکن Luna Terra در نتیجه مشکلات مداوم استیبل کوین بود.

در مصاحبه ای که این هفته انجام شد، لوکاس و آنیتا با کوین رز صحبت کردند. کوین یک کارآفرین سریالی است که Digg را در اوایل دهه 2000 تأسیس کرد و اکنون یک سرمایه گذار در True Ventures و یکی از بنیانگذاران Proof Collective است. استارت‌آپ او اخیراً 10 میلیون دلار از Seven Seven Six جمع‌آوری کرد و پروژه NFT Moonbirds را راه‌اندازی کرد که به سرعت به یکی از محبوب‌ترین تلاش‌های NFT در جهان تبدیل شد. وقتی در مورد سقوط ارز دیجیتال و پیامدهای آن و همچنین چالش های پیش رو برای NFT بحث می کنیم، گوش کنید.

برای غواصی بیشتر در خبرنامه Chain Reaction مشترک شوید.


پادکست زنده TechCrunch

قسمت 5: Raising Monster Laps to Launch Self-Managed Mobility

Raquel Urtasun پس از گذراندن نزدیک به سه سال به عنوان رئیس بخش تحقیق و توسعه در گروه فناوری پیشرفته اوبر (ATG) در سال 2021 Waabi را تأسیس کرد. ماموریت Waabi توسعه یک رویکرد هوش مصنوعی در وهله اول برای تسریع در استقرار تجاری وسایل نقلیه خودران است، که از کامیون های مسافت طولانی شروع می شود. برای انجام این کار، شرکت او 83.5 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد و Sven Stroband از Khosha Venture پیشتاز این دور شد. هر دو در مورد دیدگاه منحصر به فرد (و فرمانده) Urtasun و آنچه به این شرکت اجازه ساخت سری عظیم A را داده است، صحبت خواهند کرد.

این رویداد در یوتیوب نیز در دسترس است. رویدادهای آینده را اینجا ببینید!


پیدا شد

قسمت 56: ساسی داگبی، ونوس هوافضا

ساسی داگبی تیم هوافضای ونوس را هدایت می کند تا فضاپیمایی بسازد که می تواند از لس آنجلس به توکیو در یک ساعت سفر کند. به عنوان مدیر عامل، ساسی این لحن را تعیین می کند که تیم او مجبور نیست به روش معمول شروع به حل برخی از مشکلات جدی با فناوری عمیق پایبند باشد. او با دارل و جردن در مورد احترام به همنام شرکت – ونوس، الهه عشق – و عشق مشتریان و کارمندانش صحبت کرد، در حالی که تلاش می کرد جهان را به سفرهای سبزتر و کارآمدتر نزدیک کند.


انصاف

قسمت 513: دومینوها سقوط می کنند

سلام و به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. هر دوشنبه، گریس و الکس اخبار را مرور می کنند و در مورد آنچه برای شروع هفته می گذرد یادداشت برداری می کنند.

خوشبختانه، یک بار دیگر روز را با گفتگو در مورد ایلان ماسک و توییتر شروع نکردیم، اگرچه اخبار چندان خوب نبود:

  • سهام در سراسر جهان به شدت در حال کاهش است. و قیمت کریپتو که قیمت دارایی های بالاتر را دنبال می کند نیز در روز و هفته گذشته به شدت کاهش یافته است.
  • مدیر عامل اوبر به شرکت خود گفت که همه چیز در حال تغییر است. EBITDA تنظیم شده منقضی شده است، FCF روشن است. استخدام؟ کند خواهد شد. هزینه های سرمایه ای؟ آنها ظاهر دشوارتری پیدا خواهند کرد و غیره. در طول نمایش، ما در مورد تاخیر و اینکه چگونه ممکن است بر بازار شروع پویا ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد یا نه، پرسیدیم.
  • دورهای شگفت انگیز سرمایه از Pyramid که 120 میلیون دلار جمع آوری کرد و Paymob که 50 میلیون دلار جمع آوری کرد.

قسمت 514: تعدیل فنی برای شرکت ها اتفاق نمی افتد، بلکه برای مردم اتفاق می افتد

این نمایش چهارشنبه ماست، جایی که به یک موضوع می رسیم، یک موضوع را در نظر می گیریم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، ناتاشا و الکس پرسید: آخرین موج اخراج کارکنان فنی چه معنایی دارد؟

این سوال پس از ستون اخیر ناتاشا در استارتاپ ویکلی، “استعفای بزرگ، با تنظیم مجدد بزرگ” مطرح شد. در این مقاله که شامل مروری بر تعدیل‌کاری‌های اخیر در فناوری بود، او ایده اعتصاب کارمندان و اینکه چرا این لحظه کناره‌گیری با آنچه در مارس 2020 دیدیم متفاوت است را بررسی کرد.

هدف این اپیزود انسانی کردن افزونگی‌های تکنولوژیکی بود که در اکوسیستم استارت‌آپ هیجان‌زده دیده‌ایم، از نام‌های بزرگ سرزنده مانند Cameo، On Deck و Robinhood گرفته تا پلتفرم‌های B2B مانند Workrise و Thrasio. همانطور که در مقاله هفته گذشته ما اشاره شد، به گفته بنیانگذاران، موضوع مشترک بین اکثر این کاهش ها این است که تغییری در بازار ایجاد شده است و نیاز به یک چرخش عمده در تجارت است. ارزشی، یعنی ارزشی که به کارکنانی که محصول شما را پس از تقاضای زیاد ساخته اند، آسیب می رساند.

قسمت 515: چقدر به درک آنچه در حال رخ دادن است نزدیک هستیم؟

این هفته ما به صورت زنده ضبط کردیم که همیشه سرگرم کننده است، به این معنی که به برخی از سوالات مخاطبان پاسخ دادیم. اگر این نسخه از نمایش را می خواهید، ما یک آرشیو YouTube در اینجا داریم.

برای کسانی از شما که علاقه بیشتری به صدا دارند، در اینجا شما را بررسی خواهیم کرد. ناتاشا، الکس و گریس با جولیو و یاشاد برای میزبانی شینگل همکاری کردند که به ما اجازه داد موارد زیر را پوشش دهیم:

  • پایان آی پاد، زمان بررسی روندهای تکنولوژیکی است.
  • خروج یکی از بنیانگذاران باروری مدرن و حلقه MARA، که پول بیشتری را برای صحنه فین تک در آفریقا به ارمغان می آورد.
  • از آنجا سقوط Terra، سود Coinbase و تغییرات خلق و خوی عمومی در صحنه کریپتو به وجود آمد.
  • بعدی تایگر و کاهش رتبه‌بندی استارت‌آپ‌ها بود.
  • و با چند یادداشت شخصی به پایان رسیدیم.

و این خلاصه هفته است – اگر پیشنهاد یا سوالی دارید یک توییت برای ما ارسال کنید. رو به جلو!