منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر می‌گوید که به دلیل اقتصاد «چالش‌برانگیز» مدیران کلیدی را اخراج کرده است

پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر می‌گوید که به دلیل اقتصاد «چالش‌برانگیز» مدیران کلیدی را اخراج کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر می‌گوید که به دلیل اقتصاد «چالش‌برانگیز» مدیران کلیدی را اخراج کرده است

پاراگ آگراوال، مدیرعامل جدید توییتر تا حد زیادی در مورد ترن هوایی مداوم این شرکت سکوت کرده است، اگرچه مالک احتمالی آینده، ایلان ماسک، دقیقاً برعکس عمل می کند.

اما آگراوال سرانجام پس از یک هفته پرفراز و نشیب در شرکت، سکوت خود را شکست و در آن دو مدیر کلیدی، کاوون بیک پور، مدیر محصول توییتر و بروس فالک، مدیر درآمد شرکت را جایگزین کرد.

بیکر: «حقیقت این است که آنطور که تصور می‌کردم توییتر را ترک کنم، نیست و این تصمیم من نبود درباره این تصمیم غافلگیر کننده گفتاتفاقی که زمانی رخ داد که او در مرخصی پدری بود. باکپور توضیح داد که آگراوال از او خواسته است که شرکت را به دلیل تمایل به بردن تیم مشتری به “جهت دیگری” ترک کند.

آگراوال در موضوع توییت جدید خود، بدون اینکه در اصل چیز زیادی بگوید، بسیار هوشمندانه از مهارت کلاسیک مدیرعامل، که در واقع توسط سلف غالباً بی دقت او مشترک نیست، گفت.

آگراوال توضیح داد که انتظار دارد قرارداد ماسک تکمیل شود، اما تحت نظارت او توییتر باید “برای همه سناریوها آماده باشد.” اظهارات او عمدتاً نشانه ای از فضای اقتصادی فعلی است که در آن صنعت فناوری و بازار سهام گسترده تر از اوج های اخیر سقوط کرده است. هم استارت آپ ها و هم غول های فناوری با دریچه ها، کاهش هزینه ها و منجمد کردن استخدام ها برای مقاومت در برابر طوفان دست و پنجه نرم می کنند. به گفته آگراوال، توییتر هم همین کار را می کند.

آگراوال گفت: “مردم همچنین پرسیده اند: چرا اکنون پس از بسته شدن هزینه ها را مدیریت کنید؟” “صنعت ما در حال حاضر در یک محیط کلان بسیار چالش برانگیز قرار دارد. من از این معامله به عنوان بهانه ای برای اجتناب از تصمیم گیری های مهم در مورد سلامت شرکت و هیچ رهبر در توییتر استفاده نخواهم کرد.

مدیران ارشد توییتر، از جمله مدیران درآمد و محصولات مصرفی، پس از قرارداد ماسک ظاهر می شوند

کمتر مشخص است که چگونه تصمیم آگراوال برای کاهش رهبران تاثیرگذار شرکت با دیدگاه ماسک ترکیب می شود. در حالی که توییتر برای اکثر دهه بدون محصولات جدید یا رشد سرمایه‌پسند ناپدید شده است، این شرکت در سال‌های اخیر مانند یک جانور بسیار متفاوت به نظر می‌رسد، محصولات مصرفی جدیدی را به چپ و راست ارائه می‌کند، با مسائل دشواری مانند آزار و اذیت و تجربه درآمدهای جدید مقابله می‌کند. استریم می کند تا او را از تبلیغات آزاد کند. حرکات Agrawal در نهایت به معنای هرچه باشد، به نظر می رسد این شرکت در حال تغییر مسیر است و از شر دو چهره خلاص می شود که پایه بسیار جدیدی برای رشد در این فرآیند ایجاد کرده اند. اگر آگراوال از این روند جان سالم به در ببرد و او را به دوران ماسک بازگرداند، کسی می تواند در این مرحله حدس بزند.

در همین حال، نمایش جانبی ماسک همچنان ادامه دارد. به نظر می رسد مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در حال حاضر درگیر یک معامله توییتر است، اما همچنان به ایجاد ویرانی و انباشت جریمه های احتمالی SEC ادامه می دهد. روز جمعه، ماسک کل ماجرا را زیر سوال برد و گفت که این معامله به دلیل بررسی نسبت ربات‌ها به حساب‌های واقعی رسانه‌های اجتماعی، که تنها یکی از مشکلات وجودی این پلتفرم است، به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است. خود مشکل با حیوانات خانگی

در زمان نگارش این مقاله، این توسعه ادعایی توسط هیچ سند مالی یا شواهد حمایتی پشتیبانی نشد. در حالی که ممکن است ماسک تلاش کند خرید خود را به نحوی پس بگیرد یا دوباره ارزیابی کند، به همان اندازه احتمال دارد که میلیاردر بدنام که مرده است، جریان افکار خود را به سبک ذهنی توییت کند، جریمه های SEC محکوم می شود. ، در این مورد به ضرر شرکتی است که ادعا می شود قصد خرید دارد.

ایلان ماسک می گوید قرارداد توییتر به دلیل هرزنامه به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.

کادر فنی هفته سخت دیگری را با تعدیل در چند مرحله پیش رو دارند

گاهشماری کامل حماسه ایلان ماسک-تویتر