منو سایت

پاسخ بایدن به قیمت بالای بنزین افزایش تولید باتری در ایالات متحده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پاسخ بایدن به قیمت بالای بنزین افزایش تولید باتری در ایالات متحده است

رئیس جمهور جو بایدن قانون تولید دفاعی را فعال می کند تا منابع ایالات متحده از مواد معدنی و مواد حیاتی مانند لیتیوم، نیکل، کبالت، گرافیت و منگنز را که برای ساخت باتری خودروهای الکتریکی و ذخیره انرژی استفاده می شود، فراهم کند.

این دستور در واکنش به افزایش قیمت گاز و محدودیت های زنجیره تامین ناشی از جنگ روسیه در اوکراین صادر شده است. این همچنین بخشی از طرح گسترده‌تر بایدن برای پاسخ به آنچه دولت او حیله‌گرانه آن را «افزایش قیمت‌های پوتین» می‌نامد، است. بایدن همچنین خواهان افزایش تولید نفت داخلی و آزادسازی تاریخی از ذخایر استراتژیک ملی نفت برای کمک به ساخت پلی برای عبور از بحران شد.

در این بیانیه آمده است: «به دلیل جنگ انتخاباتی پوتین، نفت کمتری در بازار وجود دارد و کاهش عرضه، قیمت پمپ را برای آمریکایی‌ها افزایش می‌دهد».

آمریکایی ها به طور متوسط ​​4225 دلار در هر گالن برای پمپ در روز پنجشنبه پرداخت کردند که بر اساس گزارش انجمن خودرو آمریکا، در حدود 2859 دلار در یک سال گذشته بود.

قانون تولید دفاعی به رئیس جمهور اجازه می دهد تا شرکت های خصوصی را برای اولویت دادن به تدارکات دولت فدرال، توزیع مواد برای دفاع ملی، و اقداماتی برای محدود کردن انباشت منابع ضروری هدایت کند. همانطور که بایدن خواهان افزایش تولید داخلی است، دولت او ممکن است به شرکت های آمریکایی که مواد باتری استخراج و پردازش می کنند، خرید می کنند و یا حتی به شرکت ها اجازه می دهد با یکدیگر هماهنگ شوند، وام هایی ارائه دهد که در غیر این صورت می تواند یک موضوع ضد انحصار باشد.

“قانون تولید دفاعی می تواند سرمایه ای را برای اکتشاف، استخراج، پردازش و تولید لیتیوم و سایر مواد معدنی برای وسایل نقلیه الکتریکی و باتری های ثابت فراهم کند تا به تقویت پایه گذار برای استفاده از انرژی پاک تر در ایالات متحده کمک کند.” که رئیس ارتباطات شرکت شیمیایی آمریکایی Albemarle است، به TechCrunch گفت.

به گفته Hop-Mikloski، Albemarle اخیراً ارزیابی مجدد بالقوه تولید لیتیوم در سایت Kings Mountain خود را آغاز کرد، او همچنین خاطرنشان کرد که شرکت آماده همکاری با دولت ایالات متحده در پروژه‌هایی با استفاده از Silver Peak، نوادا و Kings Mountain است. کارولینای شمالی. منابع

امروزه حدود 60 درصد از لیتیوم Albemarle به ذخیره انرژی مانند وسایل نقلیه الکتریکی، ذخیره سازی شبکه و لوازم الکترونیکی می رود.

Hop-Michloski گفت: “با توجه به رشد سریع تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی، ما ظرفیت تبدیل جهانی خود را تا حد زیادی افزایش می دهیم تا این نیاز به باتری های لیتیوم یونی را برآورده کنیم.”

مشخص نیست که قانون دادرسی دفاع تا چه اندازه اعمال خواهد شد. این احتمال وجود دارد که شرکت هایی که مواد برای باتری ها و تولید کنندگان باتری تهیه می کنند نیز تقویت شوند. تسلا چندین سال است که در ایالات متحده باتری تولید می کند و تعدادی دیگر از خودروسازان مانند تویوتا، جنرال موتورز، استلانتیس، فورد و فولکس واگن، برنامه هایی را برای ساخت باتری در ایالات متحده، اغلب به صورت سرمایه گذاری مشترک با آمریکا، آغاز کرده اند. تامین کنندگان خارجی مانند LG Chem، SK Innovation، Samsung و Panasonic.

اگرچه “وزارت دفاع این اختیار را با استفاده از استانداردهای سختگیرانه برای توصیه های زیست محیطی، کارگری، اجتماعی و قبیله ای اعمال خواهد کرد”، برخی از فعالان اقلیم نگران هستند که تولید سریع مواد معدنی ارزشمند از طریق فرآیندهای استخراج منجر به هجوم طلای بعدی شود که در نهایت منجر به این خواهد شد. منجر به تخریب بیشتر محیط زیست شود.