منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پاسخ به سوالات مربوط به فناوری آب و هوای املاک و مستغلات می تواند در هر کجای اطراف ما باشد

پاسخ به سوالات مربوط به فناوری آب و هوای املاک و مستغلات می تواند در هر کجای اطراف ما باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پاسخ به سوالات مربوط به فناوری آب و هوای املاک و مستغلات می تواند در هر کجای اطراف ما باشد

اگر فیلم آدام مک‌کی را با مریل استریپ، لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس نگاه نکنید، باید ببینید. این فیلم درباره یک تهدید وجودی، هرچند پیشگیرانه، برای دنیای ما است، و خوب، به نظر می رسد هیچ کس اهمیتی نمی دهد.

اگرچه این قطعه سیاسی یک تمثیل است، اما واقعیت اقلیمی را برای بسیاری منعکس می کند. برای کسانی که به آنها اهمیت می دهند، در مورد اینکه چگونه می توان با این تهدید رو به ظهور به بهترین نحو برخورد کرد، هیچ ابهامی وجود ندارد.

اما اگر پاسخ درست در مقابل ما باشد چه؟ بیایید بگوییم که باورنکردنی 40 درصد از گازهای گلخانه ای جهان از جهان ساخته شده است. چهل درصد در چارچوب آنچه تنظیم شده است، عدد بسیار بزرگی است. در این مورد، به بالا نگاه کنید – هر دو سمت راست و چپ، زیرا پاسخ می تواند هر کجا باشد.

تقریباً 97 میلیارد فوت مربع املاک تجاری در جلو و در مرکز قرار دارد. علیرغم این ردپای قابل توجه و تأثیر بر آب و هوا، کمبود اطلاعات و سرعت آهسته پذیرش فناوری توسط صنعت املاک و مستغلات، تا همین اواخر مانع از انجام اقدامات شده است.

علاوه بر این، تصورات نادرست در مورد بازگشت سرمایه در سرمایه گذاری در آب و هوا و، صادقانه بگویم، اضافه بار اطلاعات، زیرا صنعت از نظر بی طرفی کربن هوشمند می شود. خوشبختانه، شواهدی مبنی بر بازگشت سرمایه در فناوری آب و هوا هم برای خریداران و هم برای سرمایه گذاران وجود دارد – شواهدی که می تواند برای آوردن دنیای ساخته شده به عصر بی طرفی کربن بسیار مهم باشد.

سبز به سبز ترجمه می شود

به قول معروف برای کسب درآمد باید پول خرج کرد. و هنگامی که نوبت به کاهش ردپای املاک و مستغلات در اقلیم می شود، طبق گفته Jones Lang LaSalle (JLL)، راه با پذیرش فناوری هایی آغاز می شود که مجوزهای سبز مانند LEED و BREEAM را مجاز می کنند.

در میان بسیاری از نتایج، گزارش JLL ذکر می‌کند که گواهی‌های سبز منجر به حق بیمه ۶ درصدی اجاره برای املاک تجاری و حق بیمه فروش ۸ درصدی می‌شوند. اما شناخت تغییرات اقلیمی و درک اثربخشی فناوری آب و هوا تنها آغاز راه است. دانستن اینکه از کجا شروع کنید، چالش های خود را به همراه دارد.

برای باز کردن این بازگشت سرمایه، صاحبان املاک تعدادی از فناوری‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها را معرفی کرده‌اند، مانند روشنایی کارآمد، سیستم‌های خنک‌کننده و گرمایشی و سیستم‌های کاهش ردپای برق. در نهایت، برای دریافت گواهینامه LEED، ساختمان ها باید به امتیاز کارایی با ترکیب شاخص ها در چندین دسته از جمله انرژی، آب، زباله، حمل و نقل و کیفیت دست یابند.

برای انطباق، فناوری در سراسر زنجیره ارزش طراحی، ساخت و مقاوم‌سازی بخش‌هایی از چرخه عمر ساختمان برای بهبود عملکرد در دسته‌های هدف LEED پدیدار شده است. برای باز کردن این فرصت، ملاحظات سرمایه گذاری خاصی در هر نقطه وجود دارد.

راه حل های اقلیمی در زنجیره ارزش املاک و مستغلات.

راه حل های اقلیمی در زنجیره ارزش املاک و مستغلات. 1محاسبه شده برای Cove.Tool. 2نیویورک تایمز “چالش واقعی آب و هوای نیویورک: تعمیر ساختمان های قدیمی”؛ 3وزارت انرژی “اثبات پرونده تجاری برای تجزیه و تحلیل ساختمان”. اعتبار تصویر: سرمایه SVB.

برنامه ریزی و ساخت

یک دنیای ایده آل و بدون کربن می تواند از ابتدا ساخته شود. فناوری‌های اثبات‌شده‌ای مانند Cove.Tool و Juno Residential در حال ظهور هستند تا این دنیای جدید جسورانه از بهره‌وری انرژی را فعال کنند، که از نحوه طراحی ساختمان‌ها و مصالح ساخته شده شروع می‌شود.