منو سایت

پالت ابزار کمیسیون فروش را برای تیم های فروش مدرن می فروشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پالت ابزار کمیسیون فروش را برای تیم های فروش مدرن می فروشد

پالت را بررسی کنید، یک نرم‌افزار راه‌انداز به‌عنوان یک سرویس که به‌ویژه اگر باشید، جالب خواهد بود هم راه اندازی نرم افزار به عنوان یک سرویس این شرکت ابزاری مدرن برای طراحی، مدیریت و بهینه سازی طرح های کمیسیون فروش برای تیم داخلی شما ساخته است.

در اوایل سال جاری، این استارت آپ یک دور سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری به رهبری Bain Capital Ventures جمع آوری کرد. Liquid 2 Ventures، Twenty Two Ventures و Kima Ventures و چندین فرشته تجاری مانند Matilda Colin، Nicolas Dessen، Julien Lemoine، Nick Mehta، Alison Pickens، Tejo Kote، Kyle Porter، Adam Petit، Danny Zorotovich نیز در این دور شرکت کردند. و پیتر. کازانجی.

چیزی که پالت را از سایر راه حل های مدیریت کمیسیون متمایز می کند این است که با بسیاری از محصولات فروش متفاوت ادغام می شود. برای مثال، این محصول می‌تواند داده‌ها را از تمام پلتفرم‌های اصلی CRM (Salesforce، Hubspot، Close.io، Sellsy، Outreach و Pipedrive)، چندین سرویس صورت‌حساب مانند Stripe، Chargebee، QuickBooks و Xero و همچنین پایگاه‌های داده خام SQL بازیابی کند.

هنگامی که داده های شما در پالت متمرکز شد، محصول می تواند به عنوان یک منبع منفرد حقیقت عمل کند. می توانید چند قانون مشروط تنظیم کنید و شروع به آزمایش سناریوهای مختلف کنید تا زمانی که به طرح کمیسیون مناسب برسید.

در هر زمانی، اعضای تیم فروش می‌توانند با پالت تماس بگیرند و ببینند که چه تعداد معامله در این سه ماهه بسته‌اند و آیا در مسیر رسیدن به سهمیه خود هستند یا خیر. به این ترتیب، آنها مجبور نیستند پیشرفت خود را در صفحه گسترده اکسل خود پیگیری کنند.

وقتی زمان صدور پرداخت ها فرا می رسد، می توانید داده های کمیسیون خود را به عنوان یک فایل CSV صادر کنید. می توان آن را به پلتفرم های حقوق و دستمزد بزرگ مانند Gusto، Rippling، Payfit و ADP وارد کرد.

ژان ادرن لوریلون یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Palette به Xactly، Captivate IQ و Spiff به عنوان رقبای بالقوه اشاره می کند. اما واقعیت این است که بسیاری از شرکت‌ها هنوز برای محاسبه کمیسیون‌ها به صفحات گسترده اکسل متکی هستند زیرا با محدودیت‌هایی مواجه هستند.

به عنوان مثال، اگر محصولی را با سطوح و مواد افزودنی مختلف بفروشید، ممکن است در نهایت سیب و پرتقال را با هم مقایسه کنید. به طور مشابه، اگر مشتریان شما هنگام استفاده بیشتر از محصول هزینه بیشتری می پردازند، می خواهید آن قیمت مبتنی بر استفاده را در کمیسیون خود منعکس کنید.

به عبارت دیگر، پالت می خواهد یک پلت فرم کمیسیون فروش برای شرکت ها با مدیران برای موفقیت مشتری و تجارت مداوم ایجاد کند. این استارتاپ برای شرکت های متوسط ​​با 100 تا 1000 کارمند طراحی شده است. برخی از شرکت هایی که از پالت استفاده می کنند عبارتند از Nextech AR، EverCommerce، Gorgias، Mews، Kandji و GetAccept.

پالت ابزار کمیسیون فروش را برای تیم های فروش مدرن می فروشد

اعتبار تصویر: جعبه رنگ نقاشی