منو سایت

پاورقی به یادداشت راه اندازی Sequoia

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پاورقی به یادداشت راه اندازی Sequoia

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

سکویا همه چیز را جدی می گیرد. مشخص است که شرکت سرمایه‌گذاری معروف به رویدادهای کلان اقتصادی با یادداشت‌های بزرگی که هدف شرکت‌های پرتفولیو و گاهی اوقات صحنه کارآفرینی به عنوان یک کل است، واکنش نشان می‌دهد. اخیراً، Sequoia یک تست 52 اسلایدی ایجاد کرد که اولین بار توسط The Information گزارش شد، با عنوان Adapting to Endur; این سند به عنوان ادامه یادداشت شرم آور نابهنگام او “کرونا ویروس: قو سیاه 2020” در مارس 2020 خوانده می شود.

این شرکت همیشه در پیش بینی های خود درست نیست – که این بار ممکن است دلیل این باشد که به جای انتشار متوسط ​​​​به تفکر داخلی پایبند باشیم – اما خدماتی را برای ارائه تصویری از نحوه تفکر یکی از انعطاف پذیرترین و موفق ترین شرکت های تمام دوران انجام می دهد. برای کاهش قریب الوقوع

روی عرشه آمده است: «قصد ما از تجمع امروز این نیست که چراغ راه تاریکی باشیم. اما ما همچنین معتقدیم که پیروزی در سال‌های آینده به انتخاب‌های دشوار و قاطع و مواجهه با چالش‌های ناخوشایند بستگی دارد که ممکن است با فراوانی و تحریف سرمایه آزاد در دو سال گذشته پوشانده شده باشد.

توصیه‌های سکویا تا حد زیادی از سناریویی مشابه سایر شرکت‌های پرخطر پیروی می‌کند: باند فرودگاه را طولانی‌تر کنید، روی رشد پایدار تمرکز کنید و تشخیص دهید که بهبود اقتصادی می‌تواند بسیار دور باشد. با این حال، موارد خوبی وجود داشت که برجسته بودند، مانند یک توییت فرعی که حدس می‌زنم برای Tiger Global باشد و توضیح دقیقی درباره اینکه بنیانگذاران چگونه باید کرک را این روزها تعریف کنند.

برای نگاه کامل من به این موضوع، ستون TechCrunch + من را بخوانید، سکویا جدیدترین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که می خواهد این کاهش را جدی بگیرد. در ادامه این خبرنامه، دیدگاه بنیانگذار را در مورد این لحظه از فناوری، تخریب زمین و معامله ای که ممکن است در این هفته زیر رادار شما پرواز کرده باشد، ارائه خواهیم کرد. مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان و یا من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ من مشترک شوید

بگذار دل به دل داشته باشیم

با توجه به سهام این هفته، مدیرعامل Heart to Heart جاش اوگاندو به ما بپیوندید تا در مراحل اولیه در مورد چشم انداز بازار برای بنیانگذاران صحبت کنیم. اوگاندو به ما گفت که در مورد چه چیزی تجدید نظر می کند، اهمیت صداقت، و قبل از فکر کردن به اخراج چه باید بکنیم. زیاد اتفاق نمی افتد که مهمان در برنامه داشته باشید، بنابراین وقتی این کار را انجام می دهید، می دانید که خوب خواهد بود.

به همین دلیل مهم است: بسیاری از توصیه‌ها، همانطور که مقدمه این خبرنامه نشان می‌دهد، از سوی سرمایه‌گذاران است. با این حال، بنیانگذاران کسانی هستند که در حال تغییر هستند و تصمیمات دشواری می گیرند، بنابراین این قسمت را آزمونی دیرهنگام از واقعیت در نظر بگیرید.

  • مسابقه پینگ پنگ بین گاو نر و خرس

پاورقی به یادداشت راه اندازی Sequoia

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

تخریب زمین

مال ما حاج جان کمپس مجموعه‌ای هفتگی را راه‌اندازی می‌کند که در آن تست شروع راه‌اندازی را در قالب یک ستون شوخ‌آمیز مرور می‌کند. او اخیراً تست Lumigo Series A را بررسی کرده است که به استارتاپ کمک کرد تا یک دور 29 میلیون دلاری برنده شود.

به همین دلیل است که مهم است، او گفت: “من مدت زیادی است که استارت آپ ها را آموزش می دهم و چالش شماره یک که همیشه با آن روبرو هستیم این است که هیچ کمبودی در مورد نحوه انجام یک تست خوب برای دوستان وجود ندارد (جهنم، من برای آن کتاب نوشتم. آن)، اما چیزی که همیشه گم شده است، یک کتابخانه خوب از آزمون های واقعی و واقعی است که در جمع آوری پول موفق بوده اند. وقتی دوباره به TechCrunch پیوستم و شروع به صحبت با بنیانگذاران حلقه های جمع آوری کمک کردم، متوجه شدم که این ممکن است شانس من باشد. در تخریب این هفته، ما در مورد اینکه چه چیزی برای عرشه کار می کند و جایی که شرکت می تواند بهبودهای بیشتری انجام دهد صحبت می کنیم. این اطلاعاتی است که در هیچ جای دیگری در دسترس نیست و تاکنون پروژه بسیار سرگرم کننده ای بوده است!

  • آزاد کردن فضا روی میز: طرحی جدید برای ترویج تنوع در فناوری
  • Pitch Deck Deck Deck: 2.3 میلیون دور شروع عرشه BoxedUp
  • تخریب عرشه زمین: عرشه 20 میلیون دلاری سری داچ

معامله هفته

مطمئناً به نظر می‌رسد که اعلامیه‌های اخراج، داستان‌های مالی جدیدی هستند، اما من فکر می‌کنم که تعادل بین عذاب و تیرگی با برخی اخبار متمرکز بر رشد مفید است. و نه، من فقط در مورد ارزهای دیجیتال جدید صحبت نمی کنم. این هفته، Planet FWD اعلام کرد که 10 میلیون دلار برای فعال کردن صنعت مصرف کننده برای ردیابی انتشار کربن فراهم کرده است. چیز بزرگی نیست.

به همین دلیل است که از طریق یک خبرنگار مهم است کریستین هال:زمان برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ضروری است، ص [CEO Julia Collins] وی با اشاره به اینکه کمتر از 100 ماه تا رسیدن به هدف جهانی 2030 یعنی کاهش حداقل 40 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای از سطوح سال 1990 باقی مانده است، انرژی و آب 60 درصد از انتشار جهانی را تشکیل می دهند.

  • نگاهی به 9 تیمی که در آخرین روز نمایشی گلابی اجرا کردند
  • آیا آدام نویمان از WeWork واقعا ارزش شانس دومش را دارد؟
  • بانک های موسس Foursquare در حال تامین مالی راه اندازی یک شبکه اجتماعی مرموز سه بعدی هستند

رایانش ابری در استودیو عکس

اعتبار تصویر: پیتر دیزلی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در طول هفته

  • اعلام TechCrunch + مرحله Disrupt 2022
  • ما در مرکز کمک به برنامه ریزی TechCrunch + فاز Disrupt امسال هستیم – برای بررسی اینجا درخواست دهید – و TechCrunch Climate به تازگی یک بلندگوی قابل تشخیص را در ماه آینده معرفی کرده است.
  • به این همکاران خوب تبریک می گویم که افتخار همکاری با آنها را دارم. همه آنها را دنبال کنید، سپس یک حساب کاربری دیگر ایجاد کنید و دوباره آنها را دنبال کنید. من فقط نصف شوخی کردم

در TechCrunch دیده می شود

گزارش: Substack، پلت فرم گسترده خبرنامه، برنامه های سری C را کنار گذاشته است

چهار سرمایه گذار در مورد چشم انداز بازار شاهدانه ایالات متحده در سه ماهه سوم سال 2022 صحبت می کنند

مانیش ماهشواری، مدیر سابق توییتر در هند، استارت آپ جدید را ترک می کند

بنیانگذار ادعا می کند که شروع فین تک، با پشتیبانی YC، کسب و کار او را “کپی و پیست” می کند.

هر آنچه می خواستید در مورد ایلان ماسک و توییتر بدانید (اما نخواستید بپرسید)

در TechCrunch + دیده می شود

سوالاتی در مورد نقش Y Combinator در تصحیح راه اندازی ایجاد می شود

جس لی از Sequoia توضیح می دهد که سرمایه گذاران خطرپذیر چگونه در مورد معاملات خود فکر می کنند

شاید زمان تحویل سریعتر از نظر اقتصادی بودن واحد انتخاب بدی باشد

سوفی عزیز: آیا مزایای مشروط کارآفرین بین المللی نسبت به ویزای O-1 وجود دارد؟

آیا تامین مالی مکرر درآمد می تواند رشد را در یک بازار متلاطم تحریک کند؟

تا دفعه بعد،

n