منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پخش‌کننده YouTube ویژگی‌های جدیدی از جمله بیشترین پخش‌شده، فصل‌های ویدیویی، حلقه تک و غیره را دریافت می‌کند

پخش‌کننده YouTube ویژگی‌های جدیدی از جمله بیشترین پخش‌شده، فصل‌های ویدیویی، حلقه تک و غیره را دریافت می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پخش‌کننده YouTube ویژگی‌های جدیدی از جمله بیشترین پخش‌شده، فصل‌های ویدیویی، حلقه تک و غیره را دریافت می‌کند

امروز، یوتیوب ویژگی جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا محبوب‌ترین بخش‌های ویدیویی را که تماشا می‌کنند، به همراه سایر تغییرات در پخش‌کننده ویدیوی خود شناسایی کنند. این شرکت می‌گوید گرافیک‌هایی را اضافه می‌کند که افراد می‌توانند به راحتی قسمت‌های پخش‌شده یک ویدیو را بیابند و تماشا کنند – چیزی که می‌تواند به ویژه برای ویدیوهای طولانی‌تر یا مواردی که بخش‌های مختلف خود را بدون علامت‌های زمانی و بدون فصل‌های ویدیویی شکسته‌اند مفید باشد. . .

این ویژگی قبلاً به‌عنوان آزمایشی در دسترس بود که مشترکین YouTube Premium می‌توانستند از YouTube.com/New به آن دسترسی داشته باشند، اما اکنون برای همه کاربران YouTube، اعم از رایگان و Premium، در رایانه‌های رومیزی، iOS و سیستم عامل‌های اندروید در دسترس خواهد بود.

در حالی که سازندگان اغلب ویدیوهای طولانی‌تر خود را به فصل‌ها تقسیم می‌کنند یا به قسمت‌های انتخابی بر اساس مُهر زمانی پیوند می‌دهند، هدف گرافیک جدید این است که به کاربران اجازه دهد هر ویدیو را در YouTube مرور کنند تا به سرعت جالب‌ترین قسمت‌ها را پیدا کنند. این بخش‌ها ممکن است همیشه با محل قرارگیری فصل‌ها یا مهرهای زمانی مرتبط باشند یا نباشند – به‌ویژه در مورد برخی از بخش‌های ویدیویی که ویروسی می‌شوند.

علاوه بر این، این ویژگی می‌تواند به کاربران کمک کند تا بیشتر بر روی بخش‌های مفید ویدیوهای آموزشی یا بخشی که بیشترین اکشن را دارند تمرکز کنند – مانند پربیننده‌ترین قطعه ویدیوی گیمر.

بینندگان یوتیوب اکنون می توانند این گرافیک خاکستری خوب را هنگام حرکت در ویدیو با استفاده از نوار پیشرفت قرمز مشاهده کنند. یوتیوب می گوید اگر گرافیک بالا باشد، این قسمت از ویدیو اغلب تکرار شده است. تصویر کوچک ویدیویی که ظاهر می‌شود نیز با ضربه زدن به بخش «بیشترین پخش‌شده» نشان داده می‌شود.

پخش‌کننده YouTube ویژگی‌های جدیدی از جمله بیشترین پخش‌شده، فصل‌های ویدیویی، حلقه تک و غیره را دریافت می‌کند

اعتبار تصویر: یوتیوب

در کنار این راه‌اندازی، یوتیوب همچنین پشتیبانی از فصل‌های ویدیویی، ابزار تقسیم‌بندی را که برای اولین بار در ماه می ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد، برای تلویزیون‌های هوشمند و کنسول‌های بازی معرفی می‌کند. فصل ها به کاربران این امکان را می دهند که به بخش خاصی از یک ویدیو بپرند یا آن بخش را به راحتی مشاهده کنند. از زمان راه اندازی، یوتیوب امکان تولید خودکار فصل ها را فراهم کرده است و خاطرنشان می کند که تا کنون حدود 20 میلیون ویدیو اضافه شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اضافه شده به نام Single Loop، اکنون به کاربران اجازه می‌دهد یک ویدیو را در بازپخش بی‌پایان قرار دهند. برای دسترسی به این ویژگی، گزینه ای را از همان منو انتخاب می کنید که در آن می توانید کیفیت فیلم را تنظیم کنید، زیرنویس ها را درج کنید و موارد دیگر.

همچنین، در حالت تمام صفحه، اکنون یک پنل جدید برای نمایش اطلاعات ویدیویی – مانند توضیحات ویدیو، فصل‌های ویدیو، و نظرات ظاهر می‌شود. کاربران به دکمه‌های اقدام سریع در اینجا دسترسی خواهند داشت تا بپسندند، نپسندند، نظر بدهند، اشتراک‌گذاری کنند یا مستقیماً از حالت تمام صفحه ویدیو را به فهرست پخش اضافه کنند.

پخش‌کننده YouTube ویژگی‌های جدیدی از جمله بیشترین پخش‌شده، فصل‌های ویدیویی، حلقه تک و غیره را دریافت می‌کند

اعتبار تصویر: یوتیوب

در نهایت، یوتیوب از اینکه آزمایش جدید دیگری به زودی آغاز می شود که به کاربران امکان می دهد لحظه دقیق ویدیویی را که می خواهند تماشا کنند را جستجو کنند، ناراحت است. همچنین در ابتدا از طریق YouTube.com/New در دسترس مشترکین Premium قرار خواهد گرفت.