منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پذیرش از مخفی کاری با 32 میلیون دلار برای تجمیع اعلامیه های امنیتی و سرعت بخشیدن به زمان پاسخ به دست می آید.

پذیرش از مخفی کاری با 32 میلیون دلار برای تجمیع اعلامیه های امنیتی و سرعت بخشیدن به زمان پاسخ به دست می آید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پذیرش از مخفی کاری با 32 میلیون دلار برای تجمیع اعلامیه های امنیتی و سرعت بخشیدن به زمان پاسخ به دست می آید.

امنیت سایبری به دلیل چشم‌انداز تهدید روزافزون به پیچیدگی خود ادامه می‌دهد – سرویس‌های ابری بیشتر، عملیات‌های دیجیتال بیشتر و دستگاه‌های بیشتر به معنای سطوح حمله و تغییرات بیشتر برای هکرهای مخرب برای نفوذ به شبکه‌ها و در نتیجه ابزارهای بیشتر برای مبارزه با آن – و کار بیشتری ایجاد می‌کند. برای تیم های عملیاتی که وظیفه پاسخگویی به تهدیدات امنیتی را دارند. امروز استارت آپی به نام Semplicity در حال سرقت 32 میلیون دلار بودجه برای پلتفرمی است که معتقد است به کاهش این بار کمک می کند.

بودجه برای استارت آپ مستقر در اسرائیل به صورت دور اولیه 6 میلیون دلاری و 26 میلیون دلاری سری A ارائه می شود. شرکای سرمایه گلیوت، از طریق Glilot + Early Growth Fund، سری A را با حامیان جدید رهبری می کند NTTVC و پل آتلانتیک و حامیان قبلی سرمایه S و پایتخت باران نیز دخیل است. S Capital دور اول خود را رهبری کرد.

Ravid Circus – CPO Semplicity، یکی از بنیانگذاران شرکت با گوران سیرکیس (مدیرعامل) و روتم کوهن گادول (CTO) – گفت که این شرکت اکنون تصمیم می گیرد از مخفی کاری خارج شود و اخبار عمومی را با بودجه تا حدودی به دلیل دومی منتشر کند. حلقه اخیراً بسته شده است، تا حدی به این دلیل که قبلاً تعداد قابل توجهی مشتری جمع آوری کرده است: 20 شرکت Fortune 500 و شرکت های سهامی عام در بخش های مختلف (که هنوز هیچ یک مایل به افشای نام خود نیستند).

Semplicity ترکیبی از “see” و “simplicity” است و این کاری است که انجام می دهد: به تیم های DevOps و SecOps کمک می کند تا با ساده کردن نحوه مشاهده آن، تصویر کامل تری از وضعیت امنیتی یک سازمان ببینند.

مشکل کاملاً اساسی است، اما خاردار: این روزها، تیم های DevOps با یک کار دشوار روبرو هستند که به یک معنا به طور فزاینده ای دشوار می شود. تعداد تخلفات هم در گزارش های عمومی و هم در گزارش های اختصاصی در حال افزایش است. و این به مجموعه‌ای از ابزارهای در حال گسترش تبدیل می‌شود که بر جنبه‌های مختلف امنیت متمرکز شده‌اند، حوزه‌ها و کاربردهای خاصی مانند برنامه‌ها، SaaS، ابر و حفاظت از پایان را پوشش می‌دهند. اما در حالی که تحول بزرگی در امنیت به سمت اتوماسیون بسیار بیشتر برای کنترل برخی از سیگنال‌های تولید شده توسط این برنامه‌های امنیتی مختلف وجود دارد، هنوز تعدادی از عناصر وجود دارند که برای مقابله و در نهایت نیاز به دخالت انسان دارند.

این به نوبه خود منجر به جریان عظیمی از داده‌ها می‌شود که بر روی آن دسته از تیم‌های DevOps که تجزیه و تحلیل آن‌ها دشوار است، حتی قبل از هر اقدامی، فرود می‌آید.

اینجاست که محصولی مانند Seemplicity روی صحنه ظاهر می‌شود: همه این سیگنال‌ها را می‌گیرد و آنها را سازمان‌دهی می‌کند تا بفهمد کدام یک به هم متصل هستند، کدام‌ها را می‌توان با هم گروه‌بندی کرد، کدام‌ها فوری‌تر هستند (زیرا این سیگنال‌ها در نحوه عملکرد یک چیز مرکزی هستند یا به عنوان مثال می تواند یک مشکل آبشاری را نشان دهد) و می تواند با اصلاح چیز دیگری اصلاح شود.

سیرک گفت: به این ترتیب، “ما به سازمان اجازه می دهیم تا تعمیر و نوسازی کارآمدتر را انجام دهد تا تعداد کمتری در تجارت آتش نشانی وجود داشته باشد.” راه رسیدن به زمان‌های کوتاه‌تر با حوادث امنیتی، رفع سریع‌تر آنهاست.» سیرک گفت که این پلتفرم می‌تواند توسط سازمان‌ها پیکربندی شود، اما نحوه استفاده از آن را نیز یاد می‌گیرد.

این یک مشکل حاد برای سازمان‌های بزرگتر است، شرکت‌هایی که Semplicity از قبل به آنها خدمت می‌کند و به سمت کسب‌وکارهای بیشتری هدایت می‌کند. مشتریان آن معمولاً بیش از 20000 کارمند دارند و می توانند تا 15 یا 20 تیم DevOps و SecOps با بسیاری از برنامه ها و پروتکل های امنیتی از قبل در دسترس داشته باشند، بنابراین هدف قرار دادن این سازمان ها و همچنین شناسایی بهترین روش برای انجام کار موثرتر است. . با توجه به اینکه امروزه تیم ها بیش از هر زمان دیگری توزیع شده اند، این نیز دلیلی است که آنها به ابزارهای بهتری برای مدیریت نحوه کار و آنچه روی آن کار می کنند نیاز دارند.

سیرک گفت: “در واقع، من می گویم که عامل اصلی پیچیدگی نیست، بلکه صرفاً میزان اصلاح است.”

Semplicity به تعداد رو به رشدی از ابزارها برای کمک به مدیریت SecOps می پیوندد – Rezilion هدف دیگری برای بهبود بخشی از حجم کاری تیم های SecOps است. SeviceNow نیز در حال ساخت بیشتر در این زمینه است. و چیزی مانند Jira که در حال حاضر در DevOps بسیار گسترده است، نیز می تواند برای مقابله با آن استفاده شود. اما Circus گفت که به نظر می‌رسد که Semplicity تنها ابزار طراحی شده امروزی است که هدف آن یکپارچه‌سازی و اولویت‌بندی اعلان‌های برنامه‌های امنیتی است که به تمام جنبه‌های مختلف عملکرد شبکه می‌پردازند و به آن نوعی سنگر می‌دهند (حداقل در حال حاضر). این سه بنیانگذار دارای سابقه ای طولانی در امنیت شرکت هستند، به این معنی که آنها چالش ها را از ابتدا درک می کنند و این محصول را برای مقابله با آنها ساخته اند.

چشم‌انداز دائماً در حال تغییر تهدیدات امنیت سایبری، سازمان‌ها را در معرض خطرات بیشتری قرار می‌دهد و تصمیمات امنیتی بیشتری را ضروری می‌سازد. لیور لیتاک، شریک مدیر Glilot +، صندوق رشد اولیه Glilot Capital، گفت: «از قضا، هرچه یک شرکت از ابزارهای امنیت سایبری بیشتری استفاده کند، تیم امنیتی آن در کنترل و کاهش ریسک کمتر کارآمد است. Semplicity با ساده‌سازی عنصر عملیاتی امنیت سایبری و ایجاد یک پل در زمان واقعی پویا بین تیم‌های امنیتی و اصلاحی، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا موقعیت ریسک سایبری خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشند و با حجم کاری روزافزون خود کنار بیایند.

“ما از ابتدا می دانستیم که با بنیانگذاران قوی روبرو هستیم که کارشناسان برجسته در این زمینه هستند. چشم انداز آنها به سرعت به پلتفرمی تبدیل شد که ارزش قابل توجهی را برای مشتریان خود فراهم می کند، که در طول سال گذشته به رشد خود ادامه داده است.”

واب گوئل، یکی از بنیانگذاران و شریک NTTVC، گفت: “CISO باید در فرآیندهای اتوماسیون و امنیتی خود تجدید نظر کند، زیرا با چالش دسترسی به استعدادها و هدایت تیم های توزیع شده رو به رشد مقابله می کند.” “Seemplicity یک پلت فرم اتوماسیون منحصر به فرد، ساده و قدرتمند را ارائه می دهد که کل سازمان امنیتی را حول تأثیرگذارترین اقدامات همسو می کند.”