منو سایت

پرفورس با خرید Puppet ابزارهای اتوماسیون زیرساخت را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پرفورس با خرید Puppet ابزارهای اتوماسیون زیرساخت را اضافه می کند

نرم افزار پرفورس از سال 1995، مدت طولانی در دنیای فناوری، ابزارهایی را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است. این شرکت در سال 2018 توسط Clearlake Capital خریداری شد و در چند سال اخیر از طریق تملک، دامنه خود را مدرن و گسترش داده است. این شرکت امروز اعلام کرد که قصد دارد شرکت Puppet، شرکت اتوماسیون زیرساخت را خریداری کند.

این شرکت ها شرایط معامله را فاش نکردند.

تیم راسل، CPO در پرفورس، می‌گوید این خرید عنصری را به مجموعه ابزار شرکت اضافه می‌کند که گم شده بود. بنابراین Perforce یک پیشرو در صنعت DevOps است، اما بیشتر بر روی برنامه‌ریزی از طریق مراحل تأیید DevOps تمرکز دارد، بنابراین قصد ایجاد و آزمایش را دارد. و بنابراین ما می بینیم که این خرید واقعاً به خوبی جا می افتد، زیرا اکنون شروع عملیات را به ما می دهد.

وی افزود که این شرکت سابقه طولانی در ارائه خدمات به مجموعه ای از مشتریان مشابه به عنوان Puppet دارد و این یکی از دلایلی است که در حال پیگیری است. ایوان واسنار، مدیرعامل Puppet می‌گوید که در ابتدا به دنبال سرمایه‌گذاری برای افزایش رشد غیرارگانیک از طریق خرید بود که Perforce ظهور کرد.

“به طور کلی، بازار بسیار سریع در حال حرکت است و با وجود این واقعیت که من به توسعه ارگانیک با آن افتخار می کنم [our products]من احساس نمی‌کردم که به‌اندازه‌ای ارگانیک سریع حرکت می‌کنم تا بتوانم با آنچه مشتریان ما نیاز دارند، هماهنگ باشم.»

“من تصمیم گرفتم پول جمع آوری کنم تا به Puppet کمک کنم تا محصول معدنی خود را بسازد. و اتفاقی که در این فرآیند افتاد، من با تیم پرفورس ملاقات کردم… و هر چه بیشتر صحبت کردیم، واضح تر شد که می توانم به همه چیزهایی که از نظر دسترسی به سرمایه می خواستم دست یابم تا در واقع پورتفولیوی خود Puppet را گسترش دهم. [by joining forces with them]”

او گفت که نباید می فروخت، اما احساس می کرد که می تواند به عنوان بخشی از یک شرکت با سرمایه خوب مانند پرفورس، که دو شرکت سرمایه گذاری خصوصی در Clearlake Capital و Francisco Partners دارد، کارهای بیشتری انجام دهد.

امید است موفقیت شرکت منبع باز و مشتریان تجاری زیر چتر پرفورس ادامه یابد و در عین حال بتواند این پایگاه را با برخی از خریدهای استراتژیک خود گسترش دهد. پرفورس همچنان به Puppet اجازه می‌دهد تا کاری را که در تمام این سال‌ها انجام داده است، انجام دهد، در حالی که راه‌هایی برای ادغام آن در پلتفرم گسترده‌تر Perforce، جایی که منطقی است، بیابد.

Puppet از زمان تأسیس خود در سال 2009 تاکنون نزدیک به 190 میلیون دلار جمع آوری کرده است. آخرین افزایش، بدهی 40 میلیون دلاری از Black Rock در سال 2020 بود.

این معامله منوط به تایید استانداردهای نظارتی است، اما انتظار می رود در ماه مه بسته شود.

Puppet 40 میلیون دلار بدهی از BlackRock را اعلام کرد