منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پروپتک کلمبیایی هابی با 200 میلیون دلار افزایش به عنوان تک شاخ به رهبری SoftBank و Homebrew رسید.

پروپتک کلمبیایی هابی با 200 میلیون دلار افزایش به عنوان تک شاخ به رهبری SoftBank و Homebrew رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پروپتک کلمبیایی هابی با 200 میلیون دلار افزایش به عنوان تک شاخ به رهبری SoftBank و Homebrew رسید.

هابی، مستقر در بوگوتا پروتک، با 200 میلیون دلار سرمایه گذاری در سری C به رهبری Homebrew و SoftBank America Latin Fund به پایان رسید.

این استارت آپ تخمین دقیق خود را فاش نکرد و گفت که فقط به وضعیت تک شاخ رسیده است – به این معنی که اکنون بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارد.

به گفته این شرکت، این افزایش پس از یک سال رشد قوی است. که در سال 2021 “بیش از 20 برابر” افزایش درآمد را نشان داد. با این افزایش اخیر، ژابی می گوید که به یک دومین تک شاخ در کلمبیا و فقط یک تک شاخ از LatAm با یک مؤسس و مدیر عامل زنبه گزارش Crunchbase. او همچنین ادعا می کند که اولین تکشاخ پروتک در LatAm اسپانیایی زبان است. برزیل – جایی که پرتغالی ها در آن صحبت می کنند – خانه بیش از یک تکشاخ از جمله QuintoAndar و Loft است.

حبی می‌گوید ماموریت آن این است که «در بازاری که داده‌ها محدود است و اکثر خانه‌ها به صورت آنلاین فهرست نشده‌اند»، مصرف‌کنندگان با درآمد پایین و متوسط ​​را در بخش مسکن با فراهم کردن دسترسی به نقدینگی و اطلاعات «توانمندسازی» کند. این استارت آپ در حال حاضر در بیش از 15 شهر مکزیک و کلمبیا فعالیت می کند.

این شرکت آخرین بار 100 میلیون دلار در سری 2021 در ژوئن 2021 جمع آوری کرد که توسط صندوق آمریکای لاتین سافت بانک اداره می شد. از زمان آغاز به کار خود در سال 2019، حبی بیش از 315 میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کرده است. Banco Mercantil del Norte، SA، Banca Múltiple مؤسسه، Banorte Financiero Group، Tiger Global، Inspired Capital، Clocktower Ventures، Endeavour Catalyst و هنری کراویس از جمله در آخرین بودجه شرکت کردند.

طی سال گذشته، حبی می گوید که برای ایجاد خدمات و پایگاه داده خود تلاش کرده است تا بتواند مجموعه کاملی از خدمات از جمله iBuyer، کارگزاری، خدمات مالی و بازاریابی را به مشتریان ارائه دهد.

برین مک‌نولتی روجاس، دانشیار، گفت: «با مشارکت‌های قوی و حضور گسترده در بازار، ما در مراحل اولیه ساخت زیرساخت‌ها برای ارائه اطلاعات، اعتماد و نقدینگی بسیار مورد نیاز به بازار مسکن هستیم که به شدت به آن نیاز دارد». بنیانگذار و مدیرعامل حبی در بیانیه ای.

در ژانویه 2022، هابی خرید Propiedades.com و iBuyer Tu Canton را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای گسترش حضور خود در مکزیک اعلام کرد.

این شرکت قصد دارد از سرمایه جدید برای گسترش جغرافیایی در LatAm اسپانیایی زبان استفاده کند و تلاش خود را در خدمات مالی تعبیه شده دوچندان کند.

چرا سرمایه گذاران جهانی برای حمایت از استارت آپ ها در آمریکای لاتین هجوم آورده اند