منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پس از خروج a16z، کتی هاون Haun Ventures را با سرمایه 1.5 میلیارد دلاری برای حمایت از استارت‌آپ‌های کریپتو معرفی کرد.

پس از خروج a16z، کتی هاون Haun Ventures را با سرمایه 1.5 میلیارد دلاری برای حمایت از استارت‌آپ‌های کریپتو معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پس از خروج a16z، کتی هاون Haun Ventures را با سرمایه 1.5 میلیارد دلاری برای حمایت از استارت‌آپ‌های کریپتو معرفی کرد.

کیتی هاون، که قبل از اعلام خروج خود در دسامبر گذشته، بازوی ارزهای دیجیتال آندریسن هوروویتز را اداره می‌کند، آماده است تا سازمان جدید خود را که Haun Ventures می‌نامد، کنار بگذارد. این شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز به حمایت از ارزهای دیجیتال اختصاص دارد و 1.5 میلیارد دلار سرمایه را در دو صندوق راه‌اندازی کرده است – یک صندوق اولیه 500 میلیون دلاری و یک صندوق تسریع 1 میلیارد دلاری.

راه اندازی این شرکت یکی از هیجان انگیزترین سرمایه های اولیه در حافظه اخیر است. هاون برای سال‌ها یکی از برجسته‌ترین فراریان Andreessen Horowitz بوده است، و در زمانی که بنیانگذاران شرکت به طور فزاینده‌ای از نور عمومی دور می‌شدند، یک چهره عمومی برای تلاش‌های رمزنگاری خود بود.

هاون در یک پست وبلاگی با اعلام این صندوق نوشت: ما معتقدیم که نسل بعدی اینترنت لایق نسل جدیدی از سرمایه گذاران است.

موفقیت Haun Ventures می تواند تا حد زیادی به زمان بستگی داشته باشد. چندین سال است که ارزهای دیجیتال عمیق هستند و به نظر می رسد بسیاری از عناصر فعال تر در بازار در حال حاضر عمیقاً در قلمرو تعدیل هستند. قیمت ارزهای دیجیتال کاهش یافته است، همچنین فروش NFT و ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi کاهش یافته است. در همین حال، بسیاری از ارزهای رمزپایه یونیکورن قبلاً سینه نظامی خود را پر کرده اند تا در برابر هرگونه رکود بازار مقاومت کنند.

کارمندان سابق متا 200 میلیون دلار از a16z، تایگر، مولتی کوین جمع آوری کردند تا به رویاهای رمزنگاری فیس بوک تحقق بخشند.

با این حال، به نظر می رسد که این عوامل کلان سرعت تراکنش های رمزنگاری را متوقف نمی کنند و Haun Ventures قبلاً در تعداد انگشت شماری از آنها از جمله Aptos، Autograph و سری C OpenSea شرکت کرده است. سرمایه 1.5 میلیارد دلاری Haun Ventures را در شرکت سایر صندوق‌های رمزنگاری مانند Paradigm و Electric Capital قرار می‌دهد که در ماه‌های اخیر با سرمایه‌های کلان شروع به کار کرده‌اند.

تمام این پول جدید فقط بین تعداد انگشت شماری از کارمندان توزیع می شود. تیم Haun Ventures تنها 9 عضو دارد، اما “برنامه های توسعه سریع” دارد. تعدادی از اعضای تیم مستقیماً از a16z آمده اند، از جمله رئیس بازاریابی، ریچل هوروویتز، رئیس سیاست جهانی، تومیکا تیلمن و رئیس ارتباطات نیکلاس پاسیلیو. خود روزنبلوم توسط Polychain Capital ملحق می شود و کریس لیهین پس از مدت ها به عنوان مدیر سیاست Airbnb به عنوان افسر ارشد استراتژیک وارد هیئت می شود.

مطمئناً به نظر می رسد که Haun Ventures به دنبال تکیه بر تجربه نظارتی به عنوان یکی از نقاط قوت تعیین کننده شرکت است، که با توجه به گذشته هاون به عنوان دادستان فدرال در وزارت دادگستری، کاملاً تعجب آور نیست. با این حال، این چارچوب مستقیماً او را در مقابل Andreessen Horowitz قرار می دهد، که سخت تلاش کرده است تا خط مشی رمزنگاری خود را ایجاد کند. در حال حاضر، شرکت‌ها به وضوح به دنبال بازی خوب هستند، زیرا قبلاً با هم در تعدادی از معاملات سرمایه‌گذاری کرده‌اند، در حالی که a16z یک سرمایه‌گذار عمده در Haun Ventures و همچنین تعدادی از بهترین شرکای شرکت است.

کیتی هاون از a16z جدا می شود تا صندوق رمزنگاری خود را راه اندازی کند