منو سایت

پس از خرید، Misty Robotics به آموزش روی آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پس از خرید، Misty Robotics به آموزش روی آورد

در اوایل سال 2018، یک Sphero در حال مبارزه نیاز به تغییر داشت. پس از قرارداد IP Disney، زندگی برای شرکت روباتیک کلرادو آسان نبود، بنابراین به یک بخش جدید بالقوه پرسود نگاه کرد: آموزش STEM. داستان، همانطور که مارک تواین ممکن است گفته باشد یا نه، قافیه است. منبع نقل قول نامشخص است، اما حقیقت در دنیای استارت‌آپ‌ها بسیار قابل اجرا است، زیرا Sphero spinout Misty Robotics در حال گذراندن نقطه آموزشی خود است.

Misty یکی از آن ایده های جالبی است که هرگز خرید کاملی پیدا نکرد. پس از چندین سال تلاش برای فروش پلتفرم رباتیک کوچک جذاب خود به توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار، در نهایت این شرکت توسط شرکت سوئدی Furhat که نام عجیبی داشت خریداری شد. زمانی که این خبر در ژانویه اعلام شد، دو تیم در مورد “چشم انداز یکپارچه” صحبت کردند و به نظر می رسد این راه اندازی مجدد محصول اولین گام برای دستیابی به آن باشد.

سامر المبید، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Furhat در بیانیه ای گفت: “همیشه یک هم افزایی بزرگ بین Furhat و Misty وجود داشته است و با این راه اندازی می توانید ببینید که چگونه اتفاق می افتد.” ما همچنین معتقدیم که روبات‌های اجتماعی باید به بخش بسیار گسترده‌تری از جامعه دسترسی داشته باشند و بخشی از سیستم آموزشی باشند تا نسل بعدی استعدادها را آماده کنند. Misty به طور خاص برای بهینه سازی یادگیری و تعامل طراحی شده است و دارای طراحی جذاب و غنی و همچنین سنسورها و سخت افزارهای پیشرفته بسیاری است که آن را در بازار امروزی منحصر به فرد کرده است.

پس از خرید، Misty Robotics به آموزش روی آورد

اعتبار تصویر: رباتیک فورهات

این حرکت چیزی را که مدت‌هاست می‌دانستیم تأیید می‌کند: روبات‌های مصرف‌کننده دشوار هستند. اگرچه این فناوری در طیف گسترده‌ای از بخش‌ها، از پیاده‌سازی گرفته تا ساخت‌وساز تا مراقبت‌های بهداشتی در حال پیشرفت است، هیچ‌کس نتوانسته است این کد را به‌طور کامل خارج از برخی جاروبرقی‌های روباتی بشکند. بنابراین، میستی و فورهات، به طور قابل درک، به جایی می روند که پول است: آموزش و پژوهش به ویژه.

تیم‌ها از ابزارهای توسعه بصری‌تری استفاده می‌کنند که از پایتون، همراه با یک رابط کشیدن و رها کردن به عنوان کلیدی برای دسترسی بیشتر به آن برای معلمان و دانش‌آموزان بیشتر استفاده می‌کنند. این با نسخه جدیدی از SDK ربات ترکیب شده است. Furhat به دنبال گسترش حضور Misty در ایالات متحده و زادگاهش سوئد است، در حالی که بر روی محققان بهداشتی تمرکز می کند که به دنبال روباتیک اجتماعی به عنوان روشی برای کار با بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند آلزایمر و اوتیسم هستند.