منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پس از رفع تمام موانع نظارتی، مایکروسافت قراردادی 20 میلیارد دلاری با Nuance منعقد می کند

پس از رفع تمام موانع نظارتی، مایکروسافت قراردادی 20 میلیارد دلاری با Nuance منعقد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پس از رفع تمام موانع نظارتی، مایکروسافت قراردادی 20 میلیارد دلاری با Nuance منعقد می کند

هنگامی که مایکروسافت سال گذشته قصد خود را برای خرید Nuance Communications به مبلغ 20 میلیارد دلار اعلام کرد، یک حرکت مراقبت بهداشتی دشوار برای این شرکت بود. اما این معامله به هیچ وجه یک بن بست در یک محیط نظارتی فزاینده فشرده نبود. با این حال، پس از رفع تمام موانع نظارتی، این شرکت امروز اعلام کرد که این معامله بسته شده است.

در یک بیانیه ویدیویی، مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا، Nuance را پیشگام در هوش مصنوعی شرکتی خواند و گفت که مشتاقانه منتظر است ببیند این دو شرکت با هم چه دستاوردهایی خواهند داشت. ما با هم زمینه را برای آینده هوش مصنوعی مبتنی بر نتایج فراهم خواهیم کرد، جایی که متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند زمان بیشتری را با بیماران و زمان کمتری را برای مستندسازی صرف کنند. ما با هم کمک خواهیم کرد تا گردش‌های کاری کلیدی در صنعت را به صورت ایمن به ابر منتقل کنیم. و با هم از قدرت هوش مصنوعی برای کمک به سازمان‌ها در هر صنعتی استفاده خواهیم کرد تا یک تجربه مشتری سفارشی و یکپارچه ایجاد کنند.

بیانیه نادلا به شدت به این موضوع اشاره کرد که این شرکت قصد دارد از فناوری Nuance فراتر از تمرکز اصلی خود بر مراقبت های بهداشتی استفاده کند و از منابع گسترده مایکروسافت برای ارتقای راه حل های موجود استفاده کند و آنها را به سایر بخش ها مانند خدمات مالی، خرده فروشی و مخابرات برساند. زمان نشان خواهد داد که چگونه همه اینها با هم جمع می شوند.

همیشه مشخص نبوده که با Microsoft-Nuance ترکیبی به اطلاعیه امروز برسیم. در حالی که خرد غالب در صنعت این بود که مایکروسافت با این معامله بر هیچ بازاری تسلط نخواهد داشت، در یک محیط نظارتی که دولت‌ها نگاهی دقیق‌تر به بزرگترین شرکت‌های فناوری و به‌ویژه معاملات بزرگ که می‌توانند تأثیر منفی بر رقابت داشته باشند، می‌کنند. همیشه مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد

پس از تایید این قرارداد توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در سال گذشته و بعداً توسط اتحادیه اروپا، آخرین مانع باقی ماند در حالی که شرکت منتظر تایید سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) بود.

این هفته، CMA نیز این معامله را تایید کرد و راه را برای اعلام امروز باز کرد. CMA در بیانیه ای اعلام کرد که هیچ مدرکی پیدا نکرده است که در صورت ترکیب، این دو شرکت تأثیر نامطلوبی بر رقابت در بازار رونویسی مراقبت های بهداشتی داشته باشند، جایی که Nuance عمدتاً در آن کار می کرد:

سازمان رقابت و بازار (CMA) دریافت که خرید مورد انتظار توسط شرکت مایکروسافت (مایکروسافت) Nuance Communications, Inc. (Nuance) به چشم انداز واقع بینانه کاهش قابل توجه رقابت منجر نمی شود، “گروه نظارت نوشت. در خلاصه یافته های خود

با حذف این مورد، مایکروسافت و Nuance با یکی از بزرگترین خریدها در دوران نادلا، دومین خرید پس از معامله 26 میلیارد دلاری لینکدین در سال 2016، به جلو حرکت خواهند کرد. شایان ذکر است که این شرکت یک معامله 69 میلیارد دلاری با Activision / Blizzard دارد. قرار است در ژانویه خریداری شود، اما این معامله هنوز در مرحله تایید است.

ساتیا نادلا هشت سال پس از دوره ریاست‌جمهوری خود به دنبال تنوع‌بخشی است